Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

No wlasnie ja tez chce dodatki :/ kupilem edycje extra, a tu za pare dni info edycji z dodatkami ... czuje sie troche oszukany bo gram moglo poinformowac ze beda wydawac gre rowniez z dodatkami :/ Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:41, c3h4Skorpion napisał:

No wlasnie ja tez chce dodatki :/ kupilem edycje extra, a tu za pare dni info edycji z dodatkami
... czuje sie troche oszukany bo gram moglo poinformowac ze beda wydawac gre rowniez z dodatkami
:/ Szkoda

Wydali wcześniej ale za znacznie większą cenę (chyba 120 lub 90 nie pamiętam dokładnie)
Tak samo było z Morrowind.
Czy ktoś z CDP planuje nam udzielić odpowiedzi na nasze pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 01:26, Celudor napisał:

U mnie gra zainstalowała się bez żadnych problemów, klucze oczywiście są na instrukcji, moduły
premiowe również odrazu się zainstalowały, ale mam jedno wielkie ALE

oficjalny powód opóźnienia wydania DE był spowodowany tym że nie zostały do końca przetłumaczone
moduły premiowe: http://www.gram.pl/news.asp?id=2599

A wiec dziś doszła do mnie paczuszka, szybka instalacja i odpaliłem Witch''s Wake i ku memu
zdziwieniu...napisy są w niektórych miejscach nieprzetłumaczone co widać na załączonym obrazku.

Czy wyjdzie jakiś patch naprawiający te błędy???


To jeszcze nic... angielskie nazwy przedmiotow daloby sie przebolec, ale panowie tlumacze kompletnie rozsypali skrypty w Witch''s Wake odpowiedzialne za perswazje itp. podczas rozmowy. Nie da sie u nikogo zbic cen, przekonac do wyjawienia info itd. Pare literowek tez by sie znalazlo.

Jeszcze weselej jest w ShadowGuard - tu co prawda skrypty sie nie posypaly (bo zadnych nie ma), ale za to w tekscie czaja sie stada literowek, bledow ortograficznych i gramatycznych (!), czasami nie widac tekstu (pol biedy, jesli to akurat kwestia mowiona) albo ktos zamiast wlasciwej kwestii ma wstawiona kwestie swojego rozmowcy.

W Kingmakera jeszcze nie gralem, ale jestem pelen obaw co do jakosci tlumaczenia.

Niestety polonizacja modulow premuim zostala przygotowana zenujaco - a w dodatku z ich powodu opozniono premiere. Az sie boje pomyslec, jak wygladalyby one , gdyby nie zdecydowano sie na przedluzenie prac.

Licze, ze pojawi sie jakis patch, porawiajacy bledy - poki co, CDProjekt ma za jakosc ich polonizacji wielki minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie musze powiedziec że jestem zadowolony z zakupu DE NWN, jednakże czuję się strasznie rozczarowany sposobem w jaki potraktowano moduły Premium, oraz dodatkowe mody dostępne w instalce.

2 z nich, Skarb Mrocznego Łowcy, oraz Na Ratunek Dziedzicowi nie chcą się wogle odpalic.

Z kolei w czasie dialogów w modułach premium występuje coś takiego jak <unrecognized token> że nie wspomne
o angielskich wstawkach typu lady can i take a little of your time ... jest to niesamowicie frustrujące, gdyż edycje zawierające podsumowanie pewnej serii powinny być raczej bugfree ...

Dodatkowo mam pytanie, czy moduły premium dostępne na stronie bioware będą dostępne w polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem gier rpg. Chciałem kupić jakąś gierkę tego pokroju i (jak to ja) spojrzałem w tym celu na TOP 10, gdzie (swego czasu) Neverwinter N miał 2 miejsce. No to do sklepu. Kiedy tylko usłyszałem o Diamentowej edycji ,to zatkałem skarbonkę i czekałem. Kupiłem sobie DE i jestem zachwycoy możliwościami tej edycji. Dodatki są wspaniałe A CDPROJEKT JEST THE BEST POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować