Zaloguj się, aby obserwować  
LuWan

Rekompensata za spóźnione dostawy "pre-order" GW:Nightfall

152 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 15:18, netka1984 napisał:


Ja na Stalkera czekam od początku produkcji, czyli jakieś 3 lata. Nie wspomne już o preyu,
na to czekałam łądne pare lat i kupiłąm miesiac po premierze.

No ale niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i nie wytrzymają do poniedziałku!!

w sumie dla mnie to są 2 inne rzeczy :) oni zamówili to w sklepie i mieli otrzymać o takiej i takiej dacie, rozumiem jakby było że data jest około cośtam :) zależy od punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 15:20, donaan napisał:

> > > No ale niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i nie wytrzymają do poniedziałku!!
> > w sumie dla mnie to są 2 inne rzeczy :) oni zamówili to w sklepie i mieli otrzymać o takiej
i takiej dacie, rozumiem jakby było że data jest około cośtam :) zależy od punktu widzenia


Tylko ciekawe co by było gdyby np. kurier jadacy do takiego klienta z jego paczką miał wypadek samochodowy i by zginał (odpukać)
Ciekawe czy też by rzucali mięchem na masterlinka i CDP??
Znając życie tak!! bo co ich to obchodzi?? oni chcą grać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niektorzy dalej nie wiedza o co chodzi, co Netka?
Tu chodzi o to, ze mimo, iz zamowilem pre-order Nightfall, prawie miesiac przed premiera, zaplacilem za przesylke kurierska- dostane to pozniej niz jakbym normalnie do sklepu poszedl a cena nie bedzie sie roznic o duzo wiecej
(ba, do jasnej cholery, gdybym nie zuzyl wirtualnych pieniedzy to wyszloby nawet taniej w zwyklym sklepie, bo bez kosztow ''przesylki)
Tu chodzi o niekompetencje gram.pl, o wyujanie klienta- teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz mnie za gowniarza? Hehe, dobre. Czasem sie juz wstydze za majac 36 lat gram w gry :) Nie mowimy o opznieniu - czytaj ze zrozumieniem - mowimy o niewywiazaniu sie z umowy. Nie miej mnie tez za idiote ktory sadzi ze ktos specjalnie opoznia przesylke. Chodzi o to jesli juz chcesz wiedziec wiecej ze jesli ktos sprzedaje mi usluge - a potem sie okazuje ze zaplacilem i nie wywiazano sie z umowy to na to sa paragrafy bo zadna firma nie przyzna ze nie wywiazala sie z umowy! Chce rekompensaty - to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sathorn masz racje.
Zycze ci powodzenia w walce o swoje. Ja jednak poczekam juz cierpliwie do poniedzialku.
szkoda, ze to nie pierwszy raz... jak siegam pamiecia kilka dni wstecz to przypomina mi sie przesunieta premiera gothica 3 ?:)

Netka:
A co bys zrobila, gdyby w koncu Stalkera ukonczyli, podaliby date premiery, zamowilabys pre-order, przy ktorym jasno jest napisane, ze bedzie dowieziony PRZED premiera gry, a ten nie dochodzi, bo sa problemy w magazynach czy cos w tym stylu?
nie zdenerwowalabys sie?
My, fani GW tez czekalismy na gre z upragnieniem od momentu gdy pojawilo sie oficjalne info. no i dzien premiery nadszedl, ale gra juz nie nadeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:23, netka1984 napisał:


> > > > No ale niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i nie wytrzymają do poniedziałku!!

> > > w sumie dla mnie to są 2 inne rzeczy :) oni zamówili to w sklepie i mieli
otrzymać o takiej
> i takiej dacie, rozumiem jakby było że data jest około cośtam :) zależy od punktu widzenia


Tylko ciekawe co by było gdyby np. kurier jadacy do takiego klienta z jego paczką miał wypadek
samochodowy i by zginał (odpukać)
Ciekawe czy też by rzucali mięchem na masterlinka i CDP??
Znając życie tak!! bo co ich to obchodzi?? oni chcą grać!!!!

i jak o tym mowiłem i inni , zdarzają się przypadki że nie da się nic zrobić.... a tutaj cała przesyłka staneła :) , tutaj akurat nie wiem dlaczego przesuneli, może też jakiś ważny powód kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 15:23, netka1984 napisał:

Tylko ciekawe co by było gdyby np. kurier jadacy do takiego klienta z jego paczką miał wypadek
samochodowy i by zginał (odpukać)
Ciekawe czy też by rzucali mięchem na masterlinka i CDP??
Znając życie tak!! bo co ich to obchodzi?? oni chcą grać!!!!


Nie porównuj. Po to zamówienia były składane miesiąc albo dwa temu, żeby takich sytuacji nie było. Cdp uważa sie za profesjonalna firme gdzie klient jest na 1 miejscu. Szkoda, że czasami zawodzą. I szkoda że w przypadku tak popularnych gier. Nie wkurzysz sie jak zamówisz sobie preorder Stalkera i nie dość że nie będziesz mogła grać 2 obiecane dni przed premierą, to jeszcze będziesz musiała czekać przez weekend kilka kolejnych dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was rozumiem bo też kiedyś tak było tyle, że w innym sklepie.
Też byłam wkurzona, ale nauczyło mnie to:
- nie ufać do końca sklepom internetowym
- nie wygladać co chwile przez okno i czekać na kuriera (szkoda nerwów i zdrowia)
- nie wydzwaniać do centrali kurierskich co 10 minut (bo wtedy koszt towaru jest większy niż wtedy gdy kupię np. w MM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:23, netka1984 napisał:


> > > > No ale niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i nie wytrzymają do poniedziałku!!

> > > w sumie dla mnie to są 2 inne rzeczy :) oni zamówili to w sklepie i mieli
otrzymać o takiej
> i takiej dacie, rozumiem jakby było że data jest około cośtam :) zależy od punktu widzenia


Tylko ciekawe co by było gdyby np. kurier jadacy do takiego klienta z jego paczką miał wypadek
samochodowy i by zginał (odpukać)
Ciekawe czy też by rzucali mięchem na masterlinka i CDP??
Znając życie tak!! bo co ich to obchodzi?? oni chcą grać!!!!

Netko wyluzuj, oni maja rację - jak robisz np. projekt to niestety inwestora g... obchodzi że miałaś urodziny cioci... A cdprojekt wiedział o tym że się spóźnią parę dni temu. Jeśli nie to tym gorzej o nich świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 wymieniona to 1 zasada konsumęcka hehe ^^ reszta dla samopoczucia :)
firma to firma oni mają cię gdzieś dopuki nie zaczniesz sie upominać o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 15:30, Sathiel napisał:

Netko wyluzuj, oni maja rację - jak robisz np. projekt to niestety inwestora g... obchodzi
że miałaś urodziny cioci... A cdprojekt wiedział o tym że się spóźnią parę dni temu. Jeśli
nie to tym gorzej o nich świadczy.


Dobra. poddaje się.
naprawdę bardzo wam współczuję że nie macie jeszcze swoich przesyłek. ja juz kupiłam w Empiku, ale grać bede dopiero w niedziele.

Co do rekompensaty to jasne. próbujcie wymusić na CDP np koszulki.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:32, donaan napisał:

1 wymieniona to 1 zasada konsumęcka hehe ^^ reszta dla samopoczucia :)
firma to firma oni mają cię gdzieś dopuki nie zaczniesz sie upominać o swoje



Coz, mam nadzieje, ze da im do myslenia, gdy juz nikt nie bedzie sie upominal, bo nikt nie bedzie kupowal u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha Netka jeszcze jedno.
Tu nie chodzi (przynajmniej mi) o to, ze Nightfalla bede mial dopiero w poniedzialek
Tu chodzi o pieprzenie klienta, ktore jest w naszym kraiku tak bardzo powszechne.
Mozna miec nadzieje, ze gram.pl jako jedna z wiekszych firm nie ma takiego podejscia do klienta- ale jak widac nadzieja wciaz jest matka glupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:40, BlackSephir napisał:

Aha Netka jeszcze jedno.
Tu nie chodzi (przynajmniej mi) o to, ze Nightfalla bede mial dopiero w poniedzialek
Tu chodzi o pieprzenie klienta, ktore jest w naszym kraiku tak bardzo powszechne.
Mozna miec nadzieje, ze gram.pl jako jedna z wiekszych firm nie ma takiego podejscia do klienta-
ale jak widac nadzieja wciaz jest matka glupich.


wiem o tym. Też bym sie tak czuła, dlatego nie kupuje pre-orderów.
Ja staram sie wam wyjaśnić że preordery nie zawsze sa na czas i ze nic nie zrobicie. A nadawca mało kiedy powie "spieprzylismy sprawe. sorry"
Też byłam kiedyś w takiej sytuacji i nawet dzis to opisywałam
tu macie link
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6972&pid=50

co prawda to nie był pre-order, ale robienie ludzi w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ludzie...
Czy wy nie macie życia socjalnego, tylko komputer i Guild Wars? Jasne dobra gra, czkealiście na nią, CDP nie wywiązał się z obowiązków (za co pewnie zostaliście przeproszeni). No, ale nie ma co rozpętywać burd i zaśmiecać forum. Poprostu poczekacie pare dni bez grania w tą gre, nic wam się nie stanie. Każda firma miewa nieraz problemy, ja ani kumple nigdy na CD-Projekcie się nie zawiedliśmy i jakby zrobić jakąś statysyke to niedotrzymania umów by stanowiły mikroskopijny procent. Wy jednak odrazu mieszacie ich z błotem, chill out!
A ten prawnik... *sigh*, jaka głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rece mi opadaja jak czasem musze tlumaczyc podstawowe elementy dorosłym ludziom. Cieknie ci woda z kranu wzywasz hydraulika, jestes chory - doktora. Ale jak ktos cie oszuka szukasz porady prawnej u prawnika, ale moge sie mylic bo moze powinienem zglosic sie do kogos innego skoro twierdzisz ze to glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jakaś rekompensta się nam chyba należy(przynajmniej tym co nie zrezygnują z odboiru przesyłki).
Najgorsze, że CDP nie zajął żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Udają, że nie ma problemu, czy główkują jak go rozwiązać?? Niech ktoś z CDP się odezwie w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyjdzie dodatek do WoW''a to wszystko bedzie na czas, wiadomo, wow ponoc uber gra wiec bedzie git, niech tylko wow''a nie ebdzie to bedzie milion tematow na forum.. a my tylko domagamy sie o to za co zaplacilismy, do mnie paczka nie zostala nawet wyslana i dojdzie w poneidzialek, a powinna 2 dni temu, kurw.... co za sklep... szkoda ze nie ma MM u mnie w miescie bo dawno juz bym podziekowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować