Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Za tydzień od dziś Cenega wypuści info o nowej parti swoich gier w wydaniu kolekcjonerskim !!
Więcej info na :
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=29314
Ciekawe co za tytuły tam wylądują ... ? Obstawiam min.: Civ 4 z dodatkiem...
Ciekawe też jaka będzie cena.
CDP też ma zarąbiste wydanie kolekcjonerskie (vide Homm5, Gothic3, CoH).
Cieszę się, że polscy dystrubutorzy dają możliwość fanom gier na zakup unikalnych wydań a nie jak coraz częściej na zachodzie tylko płytka z grą + opakowanie. !
Zapraszam do dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wydawanie edycji kolekcjonerskich po premierze mija się zupełnie z celem. EK musi być w ograniczonym nakładzie zaraz przy premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:48, SwenG napisał:

Moim zdaniem wydawanie edycji kolekcjonerskich po premierze mija się zupełnie z celem.
EK musi być w ograniczonym nakładzie zaraz przy premierze.

Lepiej późno niż wcale :)
Kupił bym wypasioną edycję Civ4 z dodatkiem itp. bajerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:51, Sephirath napisał:

Ech, po EK CoHa to po prostu nic mnie nie zdziwi. To było coś! :D

a ja akurat nie byłem w Polsce i moje zamówienie przepadło :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:53, urszula napisał:

nareszcie jakaś dobra wiadomość :)
jeszcze tylko przydałaby sie lista tytułów :D

Ja obstawiam na :
Blitzkrieg 1+2+add
Civilization IV
Dungeon Siege 1+2+add
Kozacy 1+2+add
Prince of Persia 1+2+3
Tomb Raider 1-7 (raczej nie ale może...)
Tom Clancy’s Splinter Cell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:04, windows00 napisał:

> /ciach/
Jeszcze dodałbym Hitmana, to jedna z ich lepszych pozycji.

No tak, tak...
Ciekawe jaka będzie cena ? czy stała czy zależnie od tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, bardzo ciekawe ;) ... Ja myślę, że dadzą wszystkie Splinter Celle ("Limitowane edycje kolekcjonerskie będą składać się z: Kompletnych edycji największych hitów firmy Cenega Poland - każda z limitowanych edycji kolekcjonerskich zawiera wszystkie części gier z danego tytułu, w polskich wersjach językowych z dodanymi najnowszymi uaktualnieniami i patchami."). SC Double Agent jest na pierwszym miejscu sprzedaży w sklepie Cenegi, więc kto wie... No, a może GTA? Byłbym bardzo zadowolony, ta seria to już klasyk, może daliby chociaż od trzeciej części ;) ... Poza tym myślę nad Tomb Riderem i Prince of Persia... Bardzo miła niespodzianka od Cenegi, wszystkiego dowiemy się w przyszłym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:44, Evil Khan napisał:

Za tydzień od dziś Cenega wypuści info o nowej parti swoich gier w wydaniu kolekcjonerskim


jesli dobrze rozumiem to spece z cenegi chca teraz wprowadzac do sprzedazy kolekcjonerki do gier ktore wydali.... kiedys. krancowy bezsens imho. kilka spostrzezen:
- primo, najwieksi fani tytulu kupili edycje zwykle i beda bardzo szczesliwi ze edycja kolekcjonerska czyli dla wlasnie ta dla najwiekszych fanow gry, staje sie dostepna pol roku czy rok po premierze. milego wydawania dwa razy wiecej kasy niz roczek temu albo obejscia sie ze smakiem kochani fani!
- secundo, czas mija, wartosc gry spada. podczas gdy wszyscy wydawcy wraz z czasem obnizaja wiec cene i wpychaja gre do tanszych serii, tutaj ktos postanowil na starszej grze zarobic wiecej kasy niz w dniu premiery.
- tertio, z tekstu wynika ze wszystkie kolekcjonerki robione beda na jedna modle - takie same pudelka, tylko podmienic logo gry i wepchnac inne ksiazeczki, plytki i gadzet. zamiast kolekcjonerek z prawdziwego zdarzenia, z oryginalnymi, roznymi opakowaniami (skrzynka po amunicji, ksiega, szkatulka itp itd) brzmi to jak zwykla seria wydawnicza ktorej wyzsza cena ma byc rekompensowana lepsza jakoscia wydania.

moje pierwsze skojarzenie - kopia pomyslu bialego kruka ale kompletnie nieprzemyslana (wypychanie wydanych kiedys gier). a tak btw szkoda ze cdp przestal robic kolejne b.kruki. ciekawe czemu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:06, Evil Khan napisał:

Ciekawe jaka będzie cena ? czy stała czy zależnie od tytułów...


Przypuszczam, że cena będzie spora, wystarczy sobie poczytać jak prezentują się te wydania, ale za to stała.

A co do obstawiania, to przypuszczam, że daliby całą serię Civilization. Części od 1. do 4. plus dodatki i serię Rainbow Six. Tak przynajmniej bym chciał ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:04, windows00 napisał:

> /ciach/
Jeszcze dodałbym Hitmana, to jedna z ich lepszych pozycji.


Dokładnie, Lara Croft, Książe i Tobiast Rapier (chyba dobrze napisałęm) to flagowe pastacie Cenegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ruszyła masszyna :) !!!

http://www.cenega.pl/?ID=5248

Prince of Persia w limitowanej edycji kolekcjonerskiej!
W dniu dzisiejszym odkrywamy pierwszą kolekcję gier, która zostanie wydana w ramach niepowtarzalnych Limitowanych Edycji Kolekcjonerskich. Będzie nią jedna z najlepszych przygodowo-zręcznościowych wszech czasów, czyli Prince of Persia®. Limitowana Edycja Kolekcjonerska Prince of Persia® będzie składać się z:

- Prince of Persia®: Piaski Czasu na płycie DVD;
- Prince of Persia®: Dusza Wojownika na płycie DVD;
- Prince of Persia®: Dwa Trony na płycie DVD;
- ścieżki dźwiękowej z gry Prince of Persia®: Dwa Trony w formacie CD-Audio;
- ekskluzywnych materiałów dodatkowych na płycie CD do wszystkich części Prince of Persia® takich jak: rysunki i szkice koncepcyjne, filmy, tapety, wygaszacze ekranu i wiele innych;
- drukowanych instrukcji do każdej gry;
- kolorowego, 400-stronicowego drukowanego na papierze kredowym poradnika przejścia wszystkich gier;
dużego, ekskluzywnego pudełka zapinanego na magnes, z metalizowanym, wytłoczonym tytułem i lakierowanymi elementami;
- unikatowego wnętrza pudełka wyłożonego czarnym materiałem z wyjątkowym ułożeniem płyt i komponentów drukowanych;

Limitowana Edycja Kolekcjonerska Prince of Persia® to wymarzony prezent na nadchodzące Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia dla każdego konesera gier komputerowych. Ponadto, jest to jedyna okazja, aby zdobyć ekskluzywną edycję wszystkich gier spod znaku Prince of Persia®. Tym bardziej, że cena za ten imponujący zestaw wynosi tylko 139.90 PLN. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Limitowanych Edycji Kolekcjonerskich, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje o tym niesamowitym wydaniu. O następnych grach w ramach Limitowanych Edycji Kolekcjonerskich poinformujemy już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować