Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 08:13, Markush napisał:

Wiadomo coś o jakiejś EK nowego skrytobójcy? Albo przynajmniej jakiś pre-order pack?

Oczywiście o PC mówię


skład:
figurka z bohaterem gry
album ze zdjęciami z gry
dwie dodatkowe mapy (ale tylko, gdy zestaw zamówi się w Gamestopie)

narazie tyle.

20090826094104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem mieć edycję kolekcjonerską Bioshocka ale było już a późno. Teraz mnie nie ciągnie do takich wydać. Figurka mi nie potrzebna, jakieś arty też. Sound track jedynie jest fajny, ale nie zawsze jest dodawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen Collectors Edition:
• Map of the island Faranga
• Soundtrack of the game, composed by Kai Rosenkranz
• Making of DVD with Piranha Bytes interview
• A1 sized poster with Piranha Bytes signatures
• Access code for the Beta phase of Piranha Bytes'' next game
• Art booklet about the creation of the hero and other characters
• Gnome and Ghoul sticker set

20090827150904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:10, Bambadil napisał:

Risen Collectors Edition:
• Map of the island Faranga
• Soundtrack of the game, composed by Kai Rosenkranz
• Making of DVD with Piranha Bytes interview
• A1 sized poster with Piranha Bytes signatures
• Access code for the Beta phase of Piranha Bytes'' next game
• Art booklet about the creation of the hero and other characters
• Gnome and Ghoul sticker set


Fajna ta Edycja. Najlepsze jest to, że ten kto kupi EK (ja już zamówiłem edycję pdst.) Risena otrzyma klucz do Wersji Beta ich następnej produkcji - podejrzewam, że to będzie klucz do bety MW5.....
Ciekawe kiedy Cenega ogłosi, że w Polsce również będzie dostępna ta edycja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:10, Bambadil napisał:

Risen Collectors Edition:
• Map of the island Faranga
• Soundtrack of the game, composed by Kai Rosenkranz
• Making of DVD with Piranha Bytes interview
• A1 sized poster with Piranha Bytes signatures
• Access code for the Beta phase of Piranha Bytes'' next game
• Art booklet about the creation of the hero and other characters
• Gnome and Ghoul sticker set

Jako iż jestem fanem Gothic''a, Risen był mym must have. Kolekcjonerkę kupię na pewno. Dzięki serdeczne za informacje ^^
BTW. ten ghul to jest naklejka, czy posążek o_O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii kolekcjonerki są dla fanów danej gry, więc nie trzeba kupowac każdej jaka wyjdzie. Ja jestem fanem Gothica i na EK Risena (jak drogie nie będzie) może się skuszę. Choc nie wszystkie EK moich ulubionych gier mnie kuszą (np. MW2). Może w przyszłości skusiłbym się jeszcze na Mafię 2, ew. Max Payne 3, ale jakoś na ten tytuł nie czekam jak na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jeśli tak jak ja docenia się każdą dobrą grę niezależnie od gatunku a takie właśnie gusta mam :-). Czy to Kotor, Grid, Homeworld Modern Warfare lubię każdą, nie mam upodobanych gatunków :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:47, MaccCry napisał:

W teorii kolekcjonerki są dla fanów danej gry, więc nie trzeba kupowac każdej jaka wyjdzie.
Ja jestem fanem Gothica i na EK Risena (jak drogie nie będzie) może się skuszę. Choc
nie wszystkie EK moich ulubionych gier mnie kuszą (np. MW2). Może w przyszłości skusiłbym
się jeszcze na Mafię 2, ew. Max Payne 3, ale jakoś na ten tytuł nie czekam jak na inne.



Kolekcjonerka Mafii 2 (jeżeli EK w ogole wyjdzie) zagości na mojej półce jezeli cena tego cuda nie przekroczy 160zl;)
Jak bedzie drozsza to kupię standardową wersję a kolekcjonerkę po roku/dwóch odkupie za poł ceny na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerska edycja Uncharted 2

Należało się spodziewać, że wkrótce pojawią się informacje o specjalnej, bogatszej edycji drugiej części bardzo udanej gry Uncharted na PlayStation 3. Jest jednak pewien haczyk – Uncharted 2: Fortune Hunter Edition nie będzie dostępne w sklepach.

Szczegóły kolekcjonerskiej edycji U2: Among Thieves pojawiły się podczas imprezy Penny Arcade Expo 2009. Co znajdziecie w pudełku, którego nie da się kupić? Oprócz samej gry w dużej, ładnej skrzynce (podpisanej przez twórców) znajdzie się art-book, dokładna replika występującego w grze sztyletu Phurba wraz z podstawką i zestaw kodów pozwalający ściągnąć jakieś super-rzadkie elementy po premierze tytułu. Pięknie. Ale skoro nie można tej skrzyni nabyć drogą kupna, to jak? Otóż: Fortune Hunter Edition będzie dostępne w konkursie na oficjalnym blogu PlayStation, podczas multiplayerowej bety i w PlayStation Home. Dokładne szczegóły tego rozdawnictwa nie są znane, ale należy przypuszczać, że każdy nie-Amerykanin może obejść się smakiem.

Ale czy do szczęścia prawdziwemu graczowi jest potrzeba edycja kolekcjonerska gry (której, przypominam, nie będzie można kupić)? Wszak samo Uncharted 2 zapowiada się na naprawdę zacny tytuł, który wywoła uśmiech u każdego miłośnika szybkiej akcji, pięknych widoków i fascynujących przygód. Druga część przygód Nathana Drake''a zawita na PS3 w październiku (również u nas, w pełnej polskiej wersji językowej), a przed premierą będzie można przetestować tryb dla wielu graczy.
źródło Gry OnLine


20090905112412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 15:16, Kaucz napisał:

Eeee Fail? A liczyłem na jakiś ładny zestawik "dla wsyzstkich".

Ale wymyślają, nowe okładki i to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:08, MaccCry napisał:

1. Niemiecka edycja kolekcjonerska Operation Flashpoint: Dragon Rising. Ciekawe, czy
u nas będzie kilka sztuk.
2. CoD MW2 War At Home Edition ^^


Eeeee


Co to ma być? 50 tysięcy dolarów za edycje kolekcjonerską Modern Warfare 2? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałem, że będzie EK AC II na PC w Polsce. I to dwa rodzaje, Black Edition i White Edition. Czy poza tym, że wiadomo, że będą, to wiemy coś więcej? Wizualizacja, skład, cena? Bo jestem ciekaw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacja jest kilka stron wcześniej (Black Edition), a White na tej stronie :P I wiadomo jeszcze, że będzie do kupienia w sklepie cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 17:09, plada napisał:

Wizualizacja jest kilka stron wcześniej (Black Edition), a White na tej stronie :P I
wiadomo jeszcze, że będzie do kupienia w sklepie cenegi.


Black Edition widzę, ale to na tej stronie to ja widzę "Master Assasin Edition" i w dodatku na PS3.
A mnie obchodzi pecetowa edycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 18:43, Outlander-pro napisał:

Black Edition widzę, ale to na tej stronie to ja widzę "Master Assasin Edition" i w dodatku
na PS3.
A mnie obchodzi pecetowa edycja :D

Wygląda tak samo, tyle że jest pudełko z grą na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...
Co wiemy:
Pojawi się edycja kolekcjonerska w Polsce.
Będą dwa wydania.
Edycja Czarna i Biała.
Czego nie wiemy:
Cena - ?
Data wydania - ?
Data składania pre orderów - ?
Edycja na PC - ?
Przemiły pan Karol jest niestety troszeczkę lakoniczny, sprawia wrażenie jakby chciał podać info na pytania, które zadałem powyżej, ale nie mógł.
Skład Black EK (Black Edition, Edycja Czarna czy jak chcecie inaczej ;x)
Przemega wymegabisty pack na wszystko,
Rzadko spotykana figurka Ezio w stroju Master Assassin, w najbardziej zaawansowanym stadium rozwoju Ezio (przemega wypasiony koks)
Trzy dodatkowe questy w grze,
Conspiracy Book - Mamo, a kto to są assassyni? Książka (64 strony, skóropodobna oprawa, twarda oprawa ;x) z artworkami, historią assassynów i innymi ciekawostkami prosto od twórców AC2,
Soundtrack made by Jesper Kyd (seria Hitman chociażby),
Wszystkie fylmyki, wywiady za-kulisami i dodatki (e-goodies) jakie można było kupić o AC2.



Edycja Biała (White Editon, Edycja Dobrych Assassynów, Edycja Miłośników Głaskania Sztyletem Po Głowie Swoich Celów) includes (czyly zawiera):
Figurkę Ezio (w stroju bardziej białawym, gdy Ezio był jeszcze nabzorem),
1 dodatkowy quest,
Mniej fajne, białe pudełko.

Jeżeli Black będzie do dwóch stów - biorę bez namysłu.
Coś się dowiem więcej na temat EK AC2 - napiszę tu abo w temacie łogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować