Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 12:21, NdysH napisał:

A tutaj kolekcjonerka SW:TFU Ultimate Sith Edition wg. mnie ładnie się prezentuje :)

http://www.starwars.com/games/videogames/news20090918/index.html

Wiadomo już czy taka kolekcjonerka zawita też na PCki, czy to tylko ja nie doczytałem? ;p (Bo wizualizacje są tylko pod konsole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:49, Sharaqus napisał:

> A tutaj kolekcjonerka SW:TFU Ultimate Sith Edition wg. mnie ładnie się prezentuje
:)
>
> http://www.starwars.com/games/videogames/news20090918/index.html
Wiadomo już czy taka kolekcjonerka zawita też na PCki, czy to tylko ja nie doczytałem?
;p (Bo wizualizacje są tylko pod konsole)


Nie wiem ale raczej tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 19:21, Pawlo09 napisał:

Przecież to jest kolekcjonerska a 200zł to za dużo nigdy by nie dal za grę 100zł a co
dopiero 200zł.

Zauważ, że gry na Ps3 kosztują więcej niż na PC :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 19:21, Pawlo09 napisał:

Przecież to jest kolekcjonerska a 200zł to za dużo nigdy by nie dal za grę 100zł a co
dopiero 200zł.


Uważałbym na ta aukcje. Możliwe, że sprzedajacy nie słyszał o zeszłomiesięcznej zapowiedzi Naughty Dog, wg. której na rynku miała zostać wydana jedynie wersja podstawowa U2. Do produkcji trafiło natomiast 100 kolekcjonerek dostepnych jedynie jako nagrody dla rezydentów USA za udział w konkursie NG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile do tego interesu trzeba dokładać, ale ja bym raczej odradzał... metalowe boxy i owszem, ładnie wyglądają, ale tylko jak są nowe, bo jak zostaną porysowane (a o to bardzo łatwo) to już z tym jest znacznie gorzej. Myślę że lepiej kupić grę w normalnym pudełku i niczym się nie przejmować, bo z metal boxem byś się musiał obchodzić jak z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:25, dave03 napisał:

(a o to bardzo łatwo)


To jeszcze zależy od tego jak ktoś dba o te metal boxy ;] U mnie tylko box od Unreala (a troszkę tych boksów mam - PREY, AC, BioShock, BiA: HH, FC2 + pudełko śniadaniowe Fallout 3 i box od HL2, w którym było pudełko z grą etc.) jest na "kantach" (a raczej zaokrągleniach ;p) lekko wytarty, ale nawet żeby to zauważyć trzeba się przyjrzeć ;p
IMO - metalboxy ? TAK ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 21:24, Bambadil napisał:

Oprócz składu i tego, że będzie ? To co ma być bardziej wiadomo ? o.O Kiedy pre-order
? Spokojnie będzie na to czas, premiera gry w 2010r. ;p


tylko PC - konsole że tak powiem na dniach, chyba że się coś zmieniło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...ciągle o konsolach zapominam tak jak twórcy gier o PC ;p

BTW. Nat wiesz może czy Ultima będzie sprzedawała EK Dragon Age (PC) i Black/White ed. AC II (PC) ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 21:53, Bambadil napisał:

Kurde...ciągle o konsolach zapominam tak jak twórcy gier o PC ;p

BTW. Nat wiesz może czy Ultima będzie sprzedawała EK Dragon Age (PC) i Black/White
ed. AC II (PC) ? :p


Już na forum pisałem

EK DA w polsce wyłączność zdobył EMPIK ale pewnie coś sie na rynku zaplącze. AC to jest totalna niewiadoma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK Mount & Blade: Ogniem i Mieczem:

- Specjalne pudełko kolekcjonerskie
- Instrukcja
- Płyta z grą oraz materiałami dodatkowymi
- Sarmacki poradnik „Dobre rady Pana Ojca", zawierający nigdy do tej pory nie publikowany fragment t.2 "Samozwańca" pióra Jacka Komudy
- Książkę „Opowieści z Dzikich Pól".
- Specjalny, dwuosobowy zestaw demonstracyjny Szlacheckiej Gry Karcianej Veto.
- Cztery figurki z systemu bitewnego „Ogniem i Mieczem - historyczna gra strategiczna".

Cena sugerowana 139.90 zł.

20091015190127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK DA można już zobaczyć na empik.com i powiem wam że skład jest całkiem całkiem i do tego jakieś do datki do mass effect 2. Więc trzeba będzie nabyć oba tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest jakiś przykry żart. Ta Edycja wygląda tak, jakby na siłę próbowano wcisnąć do niej różnego rodzaju gadżety, które w dodatku wcale nie są ciekawe i nie mają specjalnej wartości kolekcjonerskiej :/ Cena również jest przesadzona wg. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować