Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

W sumie oprócz pudełka dużego i książki nic ciekawego i przydatnego.
Może na + tylko cena EK, porównując do cen normalnych edycji gier od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 08:38, kryst90 napisał:

EK DA można już zobaczyć na empik.com i powiem wam że skład jest całkiem całkiem i do
tego jakieś do datki do mass effect 2. Więc trzeba będzie nabyć oba tytuły.


Byłem dzisiaj w EMPIK-u i widziałem, że można kupować zestawy pre-orderowe na "Dragon Age". Dostajemy 2 dodatkowe przedmioty w grze, które zwiększają siłę i obronę chyba. W dodatku ten zestaw to rodzaj "rezerwacji" edycji kolekcjonerskiej na PC, XBOX360, lub PS3; ponoć EK ma być dostępna tylko w EMPIK-u. Ciekawi mnie tylko jedno; EK kosztuje 300zł a ten zestaw 50zł. Czy kupując tą rezerwację, za EK płacę 250zł, czy nadal 300zł? Przy kasie nie umieli mi tego powiedzieć, więc nie kupiłem. Chyba koszt EK powinien się wtedy zmniejszyć o te 50zł? Wie ktoś jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest tak, że płacisz za grę taniej o kwotę, którą już zapłaciłeś za pre-order pack ;] (Czyli w tym wypadku powinieneś płacić za grę 250zł.) Ale lepiej jest zawsze się upewnić - spytać pracownika (który teoretycznie powinien to wiedzieć, ale jak jest w praktyce każdy wie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, edycja kolekcjonerska M&B: Ogniem i Mieczem to totalna porażka - poza fajnym pudełkiem i (ewentualnie, zależy jak kto woli) książką, nic szczególnego. I za to płacić te 140 zł? Tylko dla zapaleńców, niestety.
A i na Dragon Age''a też żal wydawać więcej, bo na co? Na metalowe pudełko + mapę + te dodatkowe przedmioty w grze? Nic szczególnego po raz kolejny.
Przydałaby się jakaś naprawdę solidna edycja kolekcjonerska, na którą warto będzie wydać pieniądze, gdzie będzie coś albo przydatnego, albo przynajmniej fajnie wyglądającego na półce, bo ostatnio straszna posucha z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2009 o 18:11, Prosiaq napisał:

bo ostatnio straszna posucha z EK.


Przepraszam bardzo, ale EK nowego CoJa, to co pies? zapalniczka i użyteczna, a jak ktoś nie potrzebuje to też pięknie wygląda na półce, tak samo piersiówka, nie mówiąc już o kapeluszu, który dzielnie leży na moim piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 18:44, Prosiaq napisał:

Przepraszam bardzo, CoJ KIEDY był? W czerwcu/lipcu? I mam go. I właśnie dlatego narzekam.
Bo od czasu CoJa nie było żadnej PORZĄDNEJ kolekcjonerki.


Kurde, to juz tyle czasu upłynęło od premiery CoJa.
W gwoli sciasłości 1/2/3 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej czekam na edycję kolekcjonerską jakiejś samochodówki z małym modelem samochodu w niej występującego.
bo niestety ostatnio wszystko jest ograniczane do "minimum wysiłku" i po prostu dorzucają na przykład breloczek+wrzucić na breloczek logo gry i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie zestaw przedpremierowy na Edycje Kolekcjonerska gry Dragon: Age: Origins. Dzieki temu zestawowi dostane znizke przy zakupie gry opiewajaca na tyle ile ten zestaw kosztowal.Wedlug informacji z pudelka wspomnianego zestawy w sklad Edycji Kolekcjonerskiej wchodzi:

1. Metalowe pudelko
2. Mapa swiata wydrukowana na materiale
3. Plyta zawierajaca kulisy produkcji, cyfrowa wersje sciezki dzwiekowej, zwiastuny, tapety, szkice koncepcyjne, oraz podpowiedzi do gry
4. Trzy ekskluzywne przedmioty

Dodatkowo dzieki zakupie tego pakietu ma sie dostep do dwoch kolejnych przedmiotow.

Z tego co wyczytalem w zestawie znajdzie sie tez specjalny przedmiot do Mass Effect 2, ale na pudelku o tym nie ma slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego zestawu jeszcze nigdzie, bo Pre-order na EK kosztuje 50zł. i jest w normalnym DVD boxie wraz z "ulotką", na której są kody na dodatkowe itemy w grze. Można to kupić chociażby w Empiku ;]

Btw. nie widziałem tego w żadnym sklepie internetowym.

EDIT: Podobno EK będzie można kupić tylko w Empiku i sklepie EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:48, Mistic napisał:

Gdzie taki zestaw był sprzedawany?


W salonach Empik w cenie 49.90. Podczas zakupu Edycji Kolekcjonerskiej cena ta jest odejmowana od gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:52, Bambadil napisał:

Btw. nie widziałem tego w żadnym sklepie internetowym.


Na tym zestawie jest napisane, ze Edycja Kolekcjonerska Dragon Age bedzie tylko w Empiku, nie ma sie wiec co dziwic, ze tego zestawu nie ma w sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skład EK Dragon Age wchodzi:
- metalowe pudełko
- mapa świata
- dodatkowa płyta z filmami i ścieżką dźwiękową
- 3 dodatkowe przedmioty w grze
- dodatkowy quest w którym trzeba wyzwolić jakąś twierdzę (Warden''s Keep)

a także i w podstawce i kolekcjonerskiej:

- zbroja do Dragon age i Mass Effect 2 (Blood Dragon Armor)
- postać wraz z questem - golem Shale (The Stone Prisoner)

- dodatkowo w zamówieniu Pre-Order 2 dodatkowe pierścienie\

CHYBA WYJAŚNI TO SPRAWĘ I SPEKULACJĘ NA TEMAT EK DRAGON AGE x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 16:37, Bambadil napisał:

Sęk w tym, że na stronie Empiku nawet tego nie widziałem o.O Może jakoś źle szukałem,
ale osobiście nie zauważyłem.


Bo na stronie internetowej tego nie ma. Co wiecej jak zamowisz EK przez strone internetowa, a pakiet kupisz w zyklym salonie to znizka nie zostanie naliczona. Wiem, bo sie dokladnie wypytalem o te sprawe. Jedyne co pozostaje to udac sie do salonu Empik, kupic ten zestaw, a pozniej Edycje Kolekcjonerska. Dlatego sam zrezygnowalem z zamowienia na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wypytałeś dokładnie, to to wykorzystam :P
Ten zestaw uznawany będzie jako zniżka czy pre-order?
Tzn. czy posiadanie tego zestawu zapewni mi możliwość wykupienia EK po premierze czy tylko da zniżkę?
Chodzi mi o sytuację, w której ktoś kupił ten zestaw, ale nie będzie mógł się udać od razu po EK i możliwe, że wykupione zostaną wszystkie egzemplarze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 20:35, windows00 napisał:

Skoro wypytałeś dokładnie, to to wykorzystam :P


Podam Ci moj numer konta. :) Jak Ty korzystasz to ja takze. :P

Dnia 18.10.2009 o 20:35, windows00 napisał:

Ten zestaw uznawany będzie jako zniżka czy pre-order?


I jedno i drugie. To znaczy, ze przy zakupie EK dostaniesz znizke w kwocie jaka wydales na zestaw przedpremierowy. Oczywiscie potrzebny jest paragon. Dodatkowo z tego co mowil pracownik Empiku dla posiadaczy tego zestawu EK sa zarezerwowane czyli nie bedzie takiej sytuacji, ze przyjdziesz do salonu i EK nie bedzie.

Dnia 18.10.2009 o 20:35, windows00 napisał:

Tzn. czy posiadanie tego zestawu zapewni mi możliwość wykupienia EK po premierze czy
tylko da zniżkę?


Jak wspomnialem wyzej to i to i to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 20:39, Wojman napisał:

Podam Ci moj numer konta. :) Jak Ty korzystasz to ja takze. :P

Mhm. Zobaczymy czy Ci się uda :d

Dnia 18.10.2009 o 20:39, Wojman napisał:

I jedno i drugie. To znaczy, ze przy zakupie EK dostaniesz znizke w kwocie jaka wydales
na zestaw przedpremierowy. Oczywiscie potrzebny jest paragon. Dodatkowo z tego co mowil
pracownik Empiku dla posiadaczy tego zestawu EK sa zarezerwowane czyli nie bedzie takiej
sytuacji, ze przyjdziesz do salonu i EK nie bedzie.

Ok, dzięki, o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować