Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

LucasArts zapowiedział właśnie wydanie edycji kolekcjonerskiej Star Wars: The Force Unleashed II . W jej skład wejdzie:

- Kolekcjonerskie metalowe pudełko.
- Figurkę Starkillera, kryjącą kartę pamięci USB o pojemności 2GB, na którą załadowany zostanie cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi.
- Możliwość wykorzystania w grze specjalnie przygotowanych dla tej edycji skórek postaci oraz kryształu do miecza świetlnego.
- Trzy dodatkowe tryby wyzwań w grze.

EK ma tylko ukazać się tylko na konsole X360 i PS3, a premiera gry planowana jest na 29 października.

20100609100228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem "szczęśliwym" posiadaczem EK batmana AA na pieca.

Mój batrang jest z lipnego plastiku, a na dodatek jest strasznie porysowany i nie chce sie odczepiac od statywu.
Jak tam z waszymi egzemplarzami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:50, sevrond napisał:

Mój batrang jest z lipnego plastiku, a na dodatek jest strasznie porysowany

Tak jest, ma wyglądać na uzywany przez Gacka

Dnia 10.06.2010 o 16:50, sevrond napisał:

i nie chce sie odczepiac od statywu.

Tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:50, sevrond napisał:

Mój batrang jest z lipnego plastiku, a na dodatek jest strasznie porysowany i nie chce
sie odczepiac od statywu.

Ekhm ... KAŻDY batarang jest z plastiku, jest porysowany dlatego że ma imitować właśnie taki zużyty przez Batmana i nie da się go zdjąć ze statywu no chyba że na amen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:08, sevrond napisał:

To straszna lipa, czuje sie oszukany, bo na opakowaniu wyglądał jakby z super mocnego
metalu ;/

Biznes is biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:50, sevrond napisał:

Witam jestem "szczęśliwym" posiadaczem EK batmana AA na pieca.


Pewnie skorzystałeś z przeceny na empik.com? Też się na tym przejechałem. Gdy w domu otworzyłem paczkę ujrzałem otwarte i na wpół rozwalone pudełko na EK gierki, w środku zmasakrowany batarang (podejrzewam, że pracownicy empiku rzucali sobie tym czy coś -.-), który na dodatek jest z lipnego plastiku i wygląda gorzej niż zabawka z Happy Meala... myślałem, że jest metalowy. W dodatku artbook był jakby zalany herbatą (wtf) ... nawet nie wiem czy zestaw był kompletny.
Nie wiem skąd empik wziął takie egzemplarze, ale ja swój zwróciłem do sklepu :/ Jestem zniesmaczony całą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ze wszystkim oprócz batranga jest w porządku. pudełko może lekko poturbowane, ale jak stało na półkach prawie rok to rozumiem że tak może być, w środku raczej w porządku.

Zawsze w empiku się idzie przejechać na promocjach, to zniszczone opakowanie, to znowu płyta porysowana, no cóż ale chytry zwykle dwa razy traci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich przed EK Prince of Persia Forgotten Sands (przynajmniej wersji PC) gdyż nie posiada ona w zasadzie nic co było "hasłem reklamowym" tejże kolekcjonerki.
Nie ma Survival Challange Mode (czy jak sie to ustrojstwo zwało) nie ma również skinów postaci no (wisienka na czubku tortu) nie ma również Uplay a wszystko to jest pięknie wypisane na pudełku i instrukcji jakoby miało się znajdować w polskiej edycji.
Kontaktowałem sie z Ubi i czekam na ich odpowiedź, gdy już ją dostanę podziele się z Wami mądrością pomocy technicznej.
Tak czy siak ja więcej POLSKICH edycji gier Ubi nie dotknę nawet 2m kijem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:53, Jarden napisał:

Przestrzegam wszystkich przed EK Prince of Persia Forgotten Sands (przynajmniej wersji
PC) gdyż nie posiada ona w zasadzie nic co było "hasłem reklamowym" tejże kolekcjonerki.
Nie ma Survival Challange Mode (czy jak sie to ustrojstwo zwało) nie ma również skinów
postaci no (wisienka na czubku tortu) nie ma również Uplay a wszystko to jest pięknie
wypisane na pudełku i instrukcji jakoby miało się znajdować w polskiej edycji.
Kontaktowałem sie z Ubi i czekam na ich odpowiedź, gdy już ją dostanę podziele się z
Wami mądrością pomocy technicznej.
Tak czy siak ja więcej POLSKICH edycji gier Ubi nie dotknę nawet 2m kijem...


Pozwolę Cię odesłać do jednego tematu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58291&u=3

napisałem tam o zawartości gier w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony na E3 ujawniło zawartość edycji kolekcjonerskiej Gran Turismo 5.

- Grę Gran Turismo 5
- Model Nissana GT-R Spec V z 2009 roku wyprodukowany w skali 1:43 przez firmę Kyosho
- Trzystustronicową książkę o samochodach autorstwa ekspertów z Polyphony Digital
- Brelok do kluczy z logo gry
- Kod na pięć dodatkowych samochodów w grze, które zostały pomalowane i stuningowane przez twórców
- Certyfikat autentyczności z numerem wydania
- Opakowanie na wszystkie wyżej wymienione elementy

Muszę przyznać że model tego Nissana prezentuje się dobrze ale za zdjęciu zawsze jest ładnie, a ciekawe jaki duży jest.

A sama premiera gry jest zaplanowana na 2 listopada 2010 roku.

20100616140948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wpisowi na stronie brytyjskiego sklepu Play.com dowiedzieliśmy się, jakie atrakcje przygotował Ubisoft dla fanów, którzy zdecydują się na zakup Edycji Limitowanej gry Assassin''s Creed: Brotherhood.

Całość sprzedawana będzie w ładnie przyozdobionej symbolami Zabójców skrzynce. Wewnątrz poza samą grą znajdą się:
- Stylizowany na starą księgę Kodeks.
- Mapa Rzymu.
- Karty z sylwetkami i charakterystykami postaci dostępnych w trybie multiplayer.
- Płytka DVD z filmem Lineage (aktorską produkcją, która promowała Assassin''s Creed II).
- Płytka wypełniona dodatkowymi materiałami i ścieżką dźwiękową z gry.
- Dwie dodatkowe mapy do trybu singleplayer - Aqua Gear & Trajan Market.
- Możliwość pokierowania w grze wieloosobowej dodatkowymi postaciami - Arlekinem oraz Oficerem.

Ubisoft obiecuje, że to nie koniec i kolejne bonusowe materiały zawarte w Edycji Limitowanej zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Za przyjemność obcowania ze wszystkimi tymi ślicznościami w wersjach konsolowych przyjdzie nam zapłacić 69.99 funtów, czyli około 342 złotych. O dziwo, według Play.com tyle samo kosztować ma to wydanie w wersji na PC. Nie wiemy jeszcze jak wyglądać będzie kwestia ceny w pozostałej części Europy i czy Edycja Limitowana ukaże się w ogóle w naszym kraju.

20100617080658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować