Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 20:43, xwx napisał:

Naukowcy z Ameryki biją na alarm, a wszystko przez naszą mateczkę ziemię. Coś dziwnego dzieje
się bowiem z polem magnetycznym naszej planety. Bieguny zaczęły gwałtownie zmieniać swoje położenie.
To z kolei może prowadzić do globalnej katastrofy


Ten temat był już poruszany i jest on najbardziej prawdopodobny ale nie chodzi tu o koniec świata tylko tak jak powiedziałeś globalną katastrofę, gdyż zakłócenia w polu magnetycznym ziemi doprowadzą do awarii sprzętów elektrycznych na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bieguny Ziemi niejednokrotnie zmieniały swoje położenie, nawet gdy człowiek już na niej był. Czy nasz gatunek wyginął? Nie. Pewnie wielu ludzi (no, może nie do końca ludzi) zgnęło, jednak nie wymarliśmy. Nasz gatunek przetrwał. A ze zmianą biegunów rodzą się problemy z magnetycznością i elektrycznością. Może wybuchnąć paraliż na świecie z powodu zmian energetycznych. Jednak ja do końca w to nie wierzę. W przypadku roku 2000 też zapowiadano, że cały system elektryczny i komputerowy wysiądzie, co będzie oznaczało globalny paraliż. Czy tak się stało? Nie, dlatego ja sie tym za bardzo nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata jest wtedy kiedy umieramy. Jakoś nie chce mi się wierzyć że będzie koniec świata, no chyba że będzie globalne ocieplenie. Więc po co niektórzy zapalają żarówki na cały dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 12:19, gesio napisał:

Koniec świata jest wtedy kiedy umieramy. Jakoś nie chce mi się wierzyć że będzie koniec świata,
no chyba że będzie globalne ocieplenie. Więc po co niektórzy zapalają żarówki na cały dzień??


dobrze powiedziane... kiedyś już tu pisałem że prędzej gatunek ludzki sam sie wykończy ze swoją wrodzoną skłonnością do autodestrukcji niż nas pogoda czy coś innego wybije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:55, ra your god napisał:

A kto z was wierzy, ze to w koncu nastapi...aleee.... ma to gdzies? ;)


Luzik, koniec świata to nie wszystko. Czy trzeba się przejmować, jak na ziemi zrobi się jasno i z daleka usłyszymy grzmot? Niee, to nic złego. Wszyscy wtedy się wygodnie rozłożą w fotelach i będą zajadać się popcornem i popijać go zimną colą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to żadne przepowiednie Majów, ani nikogo innego, tylko wykończymy się sami, czy to broń biologiczna, czy nuklearna, czy jakieś jej pochodne, pewnie za jakiś czas człowiek przekroczy granicę zdrowego rozsądku w tej kwestii... Alternatywna wersja, to walnięcie w nasza planetkę jakąś ogromną kupa kosmicznego dziadostwa:)
Ale, że wierzę w ludzkość, to stawiam na samozagładę ;) czy to poprzez jakąś wymyślną broń, czy to przez takie zasyfienie tej planety, że nie będzie się tu dało dłużej żyć, 100? 1000lat? nie wiem, ale pewnie to kiedyś nastąpi i nie będzie to żaden sąd boży... najwyżej ten pan, który będzie naciskał czerwony guzik, będzie się za boga uważał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:49, Angel of Sorrow napisał:

Taaaa koniec świata kiedyś do mnie do domu przyszli świadkowie jehowy i dali nam ulotkę w której
pisali że koniec świata idzie :)

No wiesz, jak nastąpi ten koniec świata, to powiedzą " A nie mówiliśmy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 10:01, czarek.k napisał:

koniec świata to będzie wtedy jak rosja wystrzeli rakiety w polske.a jak polski nie będzie
to kto będzie chronić ameryke?


To będzie koniec Polski, no i Rosji bo USA i państwa UE ruszą na Rosję i ją zmiażdżą, ale świat będzie trwać dalej.

Dnia 23.03.2007 o 10:01, czarek.k napisał:

jeszcze zydzi zostali =/


Masz coś do Żydów?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować