Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 18:51, Lfdracon napisał:

A ja wierzę w amerykańskich pilotów(Pranie mózgów ;D). Co do faktycznego końca świata - po
co masz się przejmować czymś, co zabije cię za kilka lat? Nie umartwiaj się, wręcz przeciwnie
- używaj życia, jeśli twierdzisz, że wkrótce się z nim pożegnasz ;) ja jestem optymistą, i
nie biorę sobie do serca tych twoich matematycznych wywodów. Wiesz na przykład że 64 jest czasami
równe 65, a co za tym idzie, 1=2? Pisałeś coś o przeciwieństwie Boga, czyli co: Bóg jest równy
Szatanowi? Tak by wynikało z twojej teorii. Wrzuć na luz ;D


Właśnie bo co jak dostanę trzy szóstki* to: 666 czyli jestem przeklęty, aaa!

* to mało prawdopodobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 18:51, Nagaroth napisał:

Czytałeś/aś (?) przpadkiem Bastion Stephena Kinga? :P Bo w tej książce właśnie coś takiego
się wydarzyło.



opcja aś - nie czytalam. Mam po prostu wyksztalcenie weterynaryjne i na studiach przedmiot zwany mikrobiologia - gdzie bawimy sie roznymi drobnoustrojami chorobotworczymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 18:50, Iras. napisał:

niely tekst :] Co do tego jaka bron bedzie uzyta - stawiam na bilogiczna - wychodowac jakiegos
paskudnego wirusa na bazie grypy jest bardzo latwo, walnac dodatkowo jakas wredna mutacje do
wirusa i voila - mamy odmiane "ptasiej grypy" ktora skutkuje w 100% smiercia i rozwija sie
na tyle szybko, ze nie zdaza wynaleźć szczepionki


W zasadzie nie trzeba specjalnie żadnej broni biologicznej wymyślać. Poczytaj sobie skład chemiczny jakiegoś taniego, farbowanego napoju, albo choćby paczki "domowych" ciastek. Wykończymy się sami, powoli zatruwając się tym co jemy, bo w ramach oszczędności i polepszania trwałości żarcia będzie faszerowane połową tablicy Mendelejewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:54, Blackbeard napisał:

Właśnie bo co jak dostanę trzy szóstki* to: 666 czyli jestem przeklęty, aaa!

* to mało prawdopodobne:)

Ja raz tak dostałam* i co? Dalej żyje :D nic mi sie nie stało, żaden piorun mnie nie trzasnął aaa :D:D::D:D nie wierze w to :D

*taka sytuaacja sie zdarza raz na 2 lata, żebym jednego dnia dostała 3 szóstki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:50, Nagaroth napisał:

Jak już powiedziałem, w Biblii stoi "Nie będziecie znali dnia ani godziny" a jako że jestem
chrześcijaninem to nie wierze żebyśmy mogli powiedzieć kiedy będzie koniec świata. Już jestem
bardziej skłonny uwierzyć że jeśli już coś ma stać się w 2012 to będzie tak jak mówią New Age''owcy
- nastąpi rozwój duchowy człowieka itp.

Za to Sw Jan napisał w swojej apokalipsie ze powinniśmy "czytac znaki czasu" Jest tez mowa o liczbie 666 którą można rozszyfrowac " bo tu potrzeba madrości"...a liczbą jego bedzie 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:57, SlimPole napisał:

W zasadzie nie trzeba specjalnie żadnej broni biologicznej wymyślać. Poczytaj sobie skład chemiczny
jakiegoś taniego, farbowanego napoju, albo choćby paczki "domowych" ciastek. Wykończymy się
sami, powoli zatruwając się tym co jemy, bo w ramach oszczędności i polepszania trwałości żarcia
będzie faszerowane połową tablicy Mendelejewa :(



nie przecze ze tak jest - jednak wez pod uwage, zewojen nie toczy sie rzucajac w przeciwnika ciastkami :P a tu chodzi o konkretna date.

a cod o arcia - to juz tak jest - i spory kawalek tablicy mendelejewa zjada sie juz chociazby wraz z kotletami i kurczakami - zwierzeta rzezne sa zywione totalnym syfem - miedzy innymi odpadami rzenianymi - mowiac wprost - przerobionymi na maczke koscmi, piorami, a rowniez z odpadami z ferm futrzarskich (mowiac wprost - tym co zostaje ze zwierzecia po zamordowaniu i sciagnieciu skory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze nie wierzycie w cyfry i liczby....
02.04.2005( data smierci JP2) 2+4+2+5=8+5=13
Godzina śmierci papieza 21:37= 2+1+3+7=13
Zamach na papieza (13) 05 1981????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dni Pontyfikatu 9301
>9+3+1=13
13 to dzień Fatimski
13 maja postrzelono papieża
13 Marca zmarła św. Łucja
odzina śmierci 21:37 suma 21 + 37 = 58 wiek Papieża w momencie obiecia funkcji w Watykanie, odwrotność 58 to 85 wiek Papieża kiedy pożegnał sie z funkcją Papieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:04, Iras. napisał:

nie przecze ze tak jest - jednak wez pod uwage, zewojen nie toczy sie rzucajac w przeciwnika
ciastkami :P a tu chodzi o konkretna date.

Jaką tam datę, w te brednie akurat nie wierzę. Jeżeli w 2012 będzie koniec świata, zjem własną czapkę (aczkolwiek nie będzie to łatwe po śmierci... ale i tek zjem)

Dnia 17.04.2007 o 19:04, Iras. napisał:

a cod o arcia - to juz tak jest - i spory kawalek tablicy mendelejewa zjada sie juz chociazby
wraz z kotletami i kurczakami - zwierzeta rzezne sa zywione totalnym syfem - miedzy innymi
odpadami rzenianymi - mowiac wprost - przerobionymi na maczke koscmi, piorami, a rowniez z
odpadami z ferm futrzarskich (mowiac wprost - tym co zostaje ze zwierzecia po zamordowaniu
i sciagnieciu skory)

Nom, dzioby i pazury :] (coś takiego było kiedyś w "Bundych") Byłem kiedyś w fabryce parówek i od tej pory nie biorę żadnej do ust (acha, bez skojarzeń proszę ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:12, SlimPole napisał:

Nom, dzioby i pazury :] (coś takiego było kiedyś w "Bundych") Byłem kiedyś w fabryce parówek
i od tej pory nie biorę żadnej do ust (acha, bez skojarzeń proszę ;p).


dokladniej - wszystko co da sie zmielic... a co do fabryki parowek - dwa tygodnie spedzilam na praktykach w rzezni drobiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:08, mkopec89 napisał:

Piszecie ze nie wierzycie w cyfry i liczby....
02.04.2005( data smierci JP2) 2+4+2+5=8+5=13
Godzina śmierci papieza 21:37= 2+1+3+7=13
Zamach na papieza (13) 05 1981????????????


taaa, weźmy liczby w twojej ksywce: dodajmy do siebie, podzielmy przez dwa (bo tyle ich jest) wynik zaokrąglijmy, kilka liczb dodajmy, kilka przestawmy i jak byk mamy 666, i co ty na to? To wszystko zbiegi okoliczności, np. Tolkien- liczba pierścieni czytana w odwrotnej kolejności daje datę jego śmierci. Czyli sam załatwił sobie śmierć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:17, SlimPole napisał:

> Piszecie ze nie wierzycie w cyfry i liczby....
> 02.04.2005( data smierci JP2) 2+4+2+5=8+5=13
> Godzina śmierci papieza 21:37= 2+1+3+7=13
> Zamach na papieza (13) 05 1981????????????

taaa, weźmy liczby w twojej ksywce: dodajmy do siebie, podzielmy przez dwa (bo tyle ich jest)
wynik zaokrąglijmy, kilka liczb dodajmy, kilka przestawmy i jak byk mamy 666, i co ty na to?
To wszystko zbiegi okoliczności, np. Tolkien- liczba pierścieni czytana w odwrotnej kolejności
daje datę jego śmierci. Czyli sam załatwił sobie śmierć? :D

hmmm..w takim razie wymyśl taki "zbieg okoliczności"... Gdybyś np urodził się 13,12,1940 r (np), wygrał w Lotto liczbami 13,12,19,40 sumę 13121940 zł w dzien swoich urodzino o godzinie 13:12 ??? Tez bys to nazwał przypadkiem...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:25, mkopec89 napisał:

hmmm..w takim razie wymyśl taki "zbieg okoliczności"... Gdybyś np urodził się 13,12,1940 r
(np), wygrał w Lotto liczbami 13,12,19,40 sumę 13121940 zł w dzien swoich urodzino o godzinie
13:12 ??? Tez bys to nazwał przypadkiem...???


Jak najbardziej, cóż nie przepadam za matematyką ;p a grać w totka datą urodzenia już próbowałem i nic :( A co w ogóle ma znaczyć to "13", bo nie doczytałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne starcie kultur czyli wierzący VS. nie wierzący tylko tym razem inaczej. Wierzący w przepowiednie różnych ludzi i nie wierzący w nie. Jestm po stronie tych pierwszych tylko pod względem Bibli. Tam może nie jest napisane kiedy to się stanie, ale za to jest opisan jak będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:12, SlimPole napisał:

Jaką tam datę, w te brednie akurat nie wierzę. Jeżeli w 2012 będzie koniec świata, zjem własną
czapkę (aczkolwiek nie będzie to łatwe po śmierci... ale i tek zjem)

O kurczze... to ja jak będzie koniec świata w 2012 pójde na stadion Wisły i krzykne: "co to już koooonieeeeec zabawyyyyy"?? :D

Dnia 17.04.2007 o 19:12, SlimPole napisał:


Nom, dzioby i pazury :] (coś takiego było kiedyś w "Bundych") Byłem kiedyś w fabryce parówek
i od tej pory nie biorę żadnej do ust (acha, bez skojarzeń proszę ;p).

Nie mam skojarzeń xD a co do parówek to ja też nie jem. Wymiotuje po nich czasami więc się wstrzymuję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 19:42, Madia napisał:

O kurczze... to ja jak będzie koniec świata w 2012 pójde na stadion Wisły i krzykne: "co to
już koooonieeeeec zabawyyyyy"?? :D

Ja w momencie domniemanej zagłady stanę w oknie i zacznę się głośno śmiać.Później powiem "A nie mówiłem?" i odpalę jakąś gierkę. A potem będę żył długo i szczęśliwie, hehe

Dnia 17.04.2007 o 19:42, Madia napisał:

Nie mam skojarzeń xD a co do parówek to ja też nie jem. Wymiotuje po nich czasami więc się
wstrzymuję xD

ta, ja byłem na wycieczce w fabryce, jeszcze w podstawówce. Potem przez dłuuugi czas mdliło mnie na sam widok parówki. Teraz tylko staram się ich nie jeść. Z tym że podobne rewelacje mają miejsce też w przypadku zwykłych kiełbas itp ale wolę nie wnikać, bo jakieś mięso trzeba jeść ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 19:42, Madia napisał:

O kurczze... to ja jak będzie koniec świata w 2012 pójde na stadion Wisły i krzykne: "co to
już koooonieeeeec zabawyyyyy"?? :D

Hehe... ja za to krzyknę "prima aprilis", kupie sobie jakieś drogie fajki, wypije browka z bratem, usciskam rodziców, kupie sobie piłke i pójdę grac mecza z kumplam. Wrócę do domu, włączę sobie Tv, obejże ostatni odinek Mody na sukces...a jednak się kiedyś skończy,włącze kompa, pogram w Cs, wyrzuce go przez okno i śmiało mogę czekac na "zbawienie" heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:00, SlimPole napisał:

ta, ja byłem na wycieczce w fabryce, jeszcze w podstawówce. Potem przez dłuuugi czas mdliło
mnie na sam widok parówki. Teraz tylko staram się ich nie jeść. Z tym że podobne rewelacje
mają miejsce też w przypadku zwykłych kiełbas itp ale wolę nie wnikać, bo jakieś mięso trzeba
jeść ;p


Wcale nie trzeba mięsa jeśc :P Ja od kilkunastu lat na samych serach praktycznie jadę, a na zdrowie nie narzekam :P Kiedyś jeszcze jajka jadłem, ale od pewnej przygody to się zmieniło... ;)

Co do końca świata... Wiele już syszałem, już kilka razy nawet miał być koniec świata i co? I nie ma, teraz najprawdopodobniejsza data to 2012 r. Nie mogę się doczekać, gdy na okładce CDA przeczytam "Game Over" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:07, mkopec89 napisał:

Hehe... ja za to krzyknę "prima aprilis", kupie sobie jakieś drogie fajki, wypije browka z
bratem, usciskam rodziców, kupie sobie piłke i pójdę grac mecza z kumplam. Wrócę do domu, włączę
sobie Tv, obejże ostatni odinek Mody na sukces...a jednak się kiedyś skończy,włącze kompa,
pogram w Cs, wyrzuce go przez okno i śmiało mogę czekac na "zbawienie" heh...


O albo jeszcze inna opcja (o ile zdążę:)). Wybiegam z chaty, jade do kumpla i bije mu sie do drzwi: "Ej słyszałeś? Świat wyłączają bo coś z cyfr wyliczyli że to dziś!! Idziemy na browka?" :D a tak na poważnie to śmieszą mnie te dywagacje z cyframi... jak dodam swój obecny wiek (za miesiąc sie zmieni) 15 lat to 1+5=6! Ołaaa jestem w 1/3 szatanem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować