Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 16:05, venpl napisał:

Istnieje teoryja, że Biblia jest pisana szyfrem. I jak się rozkoduje to wychodzi na to, że
koniec świata będzie w 2942 bodajże roku (2900 na pewno, końcówki nie pamiętam, ale na pewno
na początku lat 40). Ponoć korzystając z tego samego kodu udało się wyczytać, że będzie I i
II wojna światowa (oczywiście odcztytano po 1945). W dodatku były wzmianki o "dwóch wojnach
w Arabii" (Irak? - 1990 i 2003-20XX). Drugim takim źródłem są piramidy egipskie (też szyfry
i inne kody). Z nich wychodzi na to, że koniec świta będzie w 2979. Co jeszcze "przepowiedziała"
nam piramida? Otóż: ukrzyżowanie Jezusa, obie wojny światowe (ciekawe, nie? Dwa różne źródła
piszą o tym samym) i bombę atomową. Nawet gdyby te proroctw były prawdą to i tak raczej się
nie martwię. Ja się od końca świata bardziej boję tego, że komuś puszczą nerwy i puści pół
planety z grzybem (atomowym). Lub umrzemy pod zwałami śmieci bohatersko broniąc się przed szczurami.
A najprawdopodniej to się sami pozabijamy, zanim bedzie koniec świata :P



a jakos w takie przepowiedznie nie wierzę. przeciez z tego niby kodu bibli jak ktos chce to moze wyczytac co chce( chocby to że włosi zostali mistrzami świata). do tego wszystkie przepowiednie wychodza na jaw dopiero wtedy gdy sie cos stanie. jakos przed 11.09.2001 nikt nie wspominal o przepowiedni Nostradamusa, a po zamachu wszyscy sie do niej odnosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:05, venpl napisał:

Istnieje teoryja, że Biblia jest pisana szyfrem. I jak się rozkoduje to wychodzi na to, że
koniec świata będzie w 2942 bodajże roku (2900 na pewno, końcówki nie pamiętam, ale na pewno
na początku lat 40). Ponoć korzystając z tego samego kodu udało się wyczytać, że będzie I i
II wojna światowa (oczywiście odcztytano po 1945). W dodatku były wzmianki o "dwóch wojnach
w Arabii" (Irak? - 1990 i 2003-20XX). Drugim takim źródłem są piramidy egipskie (też szyfry


taa te przepowiednie takie prawdziwe... to czemu wszystko po fakcie jest odczytane ?? a wojna w Iraku 2003-20xx no wlasnie xx a dlatego ze jeszcze to nie nastapilo... przeciez powinni juz to odczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 10:20, El Comendante napisał:

Nostradamus to KiT on opisywał w dziwnych wierszach to co sie zdarzyło o n żył w takim okresie
że wierzono że antyk powruci


gdy by wszystko to co było napisane miało się spełnić to już dawno by nas tu nie było:P prędzej wykończymy sie sami niż zrobią to jakieś katastrofy naturalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to wszystko to kit.Oczywiście nie sprzeciwiam się że pewnego pięknego dnia walnie w nas meteoryt, albo kosmici nas przysmarzą, ale ja tak samo jak i moi rodzice przeżywaliśmy już wiele zapowiadanych końców świata(tych z kalendarzy majów naprzykład)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 10:20, El Comendante napisał:

Nostradamus to KiT on opisywał w dziwnych wierszach to co sie zdarzyło o n żył w takim okresie
że wierzono że antyk powruci


Musiał pisać w tych swoich wierszach bo gdyby pisał otwarcie to by go na stosie spalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 13:52, Nagaroth napisał:

> Nostradamus to KiT on opisywał w dziwnych wierszach to co sie zdarzyło o n żył w takim
okresie
> że wierzono że antyk powruci

Musiał pisać w tych swoich wierszach bo gdyby pisał otwarcie to by go na stosie spalili


Z tym muze sie zgodzic... To to samo jak powiedzmy dzis bys cos powiedzial otwarcie co moze zagrozic powiedzmy .. jakiejs waznej firmie, to cie od razu usuna :D ( kropna cie i po sprawie) . To samo mial nostradamus... tylko ze on zagrazal papiezowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:32, Jajo45 napisał:

Ja mówie (nie tylko ja), że sie Słońce wyjara :D /.../

Tak, jest to nawet bardzo prawdopodobne, ale to dopiero za jakieś pięć miliardów lat, więc trochę czasu nam zostało. Przypomniej mi o tym za jakieś cztery i pół miliarda lat, żebym coś z tym zrobił... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec Swiata tak tak o tym czesto mozna myslec mialo to nastapic 10 lat temu 7 lat temu no i wkoncu za 5 lat ma tez nastapic nie wiadomo czy to przesad czy wreszcie sie zisci ale wedlug mnie koniec swiata jest nie unikniony kazdego czeka wkoncu sond ostatateczny mimo tego ze to nie wiaze sie z nasza planeta Ziemią to i tak ziemia bez ludzi nie bedzie chyba istniec...A jeszcze bardziej Koniec Swiata jest blizej im blizej slonce sie przybliza ktos tam wspomnial ze za pare miliardów lat moze to byc mozliwe to nie moze byc mozliwe tylko to jest pewne jak ludzkosc dalej bedzie tak dbac o jedyna rzecz ktora mamy pod nogami to KONIEC jest nieunikniony...
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 13:52, Nagaroth napisał:

Musiał pisać w tych swoich wierszach bo gdyby pisał otwarcie to by go na stosie spalili


No tak, tylko nie zmienia to faktu, że jego przepowiednie można dopasować do różnych wydarzeń, jeśli ktoś naprawdę chce coś znaleźć, to i tak to znajdzie, bo symbolika jest bardzo rozległa i wystarczy odpowiednio zmodyfikować jakąś informację żeby nam to pasowało do proroctwa. Używanie różnych alegorii według mnie służy właśnie po to, aby ktoś dociekliwy dopatrzył się jakichś powiązań z aktualnymi zdarzeniami. Czyli "może się spełni, ale na wszelki wypadek powiem to tak, żeby inni mieli wątpliwości czy to na pewno o to chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sonda:
koniec świata ma być
a) 2008
b)2012
c)2167
widziałem gdzieś taką sonde,jednak koniec świata nastąpi kiedy się skończą lidżby
np. rok 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 to szaleństwo;D
kiedy będzie koniec świata? wiem,i też wam powiem: 1.koniec świata będzie albo w 2012 roku (tak twiedzą naukowcy) 2. koniec świata będzie kiedy Bóg zadecyduje,może nawet za 1 godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 12:29, bukuć napisał:

kiedy będzie koniec świata? wiem,i też wam powiem: 1.koniec świata będzie albo w 2012 roku
(tak twiedzą naukowcy) 2. koniec świata będzie kiedy Bóg zadecyduje,może nawet za 1 godzine?



Nie może być w 2012 ja bd miał dopiero 21 lat :P A tak na poważnie,to nie wiadomo kiedy bd,a z resztą nie ma co panikować,i tak wszyscy bd musieli odejść:P (Ja coś czuje,że jeszcze się doczekamy aż na świecie bd wybuchały bomby atomowe itd.:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no we wszystkim trzeba w końcu widzieć tę lepszą stronę. Ale jak będzie koniec świata to zobaczcie! Nie dojdzie do tego że Polska Piłka jest najgorsza na Świecie! Obecnie jest wiele gorszych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no we wszystkim trzeba w końcu widzieć tę lepszą stronę. Ale jak będzie koniec świata to zobaczcie! Nie dojdzie do tego że Polska Piłka jest najgorsza na Świecie! Obecnie jest wiele gorszych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy z Ameryki biją na alarm, a wszystko przez naszą mateczkę ziemię. Coś dziwnego dzieje się bowiem z polem magnetycznym naszej planety. Bieguny zaczęły gwałtownie zmieniać swoje położenie. To z kolei może prowadzić do globalnej katastrofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:29, bukuć napisał:

: 1.koniec świata będzie albo w 2012 roku
(tak twiedzą naukowcy) 2. koniec świata będzie kiedy Bóg zadecyduje,może nawet za 1 godzine?


Naukowcy to twierdzą że koniec świata będzie jak słońce sie wypali czyli za 5 mld lat.

A poczytaj chłopcze Biblie to się dowiesz ze Bóg nie działa że nagle od tak pyk i już coś jest lub tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować