Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 10:01, czarek.k napisał:

koniec świata to będzie wtedy jak rosja wystrzeli rakiety w polske.a jak polski nie będzie
to kto będzie chronić ameryke?


Polska partyzantka ,czyli PiS, samoobrona, LPR i PO, zablokuje pracę ruskiego rządu i w ten sposób Rosja zostanie sparaliżowana i nie wystrzeli żadnych rakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 14:11, ra your god napisał:

jeszcze zydzi zostali =/

właśnie masz coś do żydów?moja prabapcia jest żydówką i ona nie sprawia zamiarów zniszczenia świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za spam... nie chodzi mi o to ze zydzi zniszcza swiat, tylko ze ameryka ich bedzie chciala wykozystac... jak niewolnikow :/ bo coraz wiecej jest antyzydow =/ wiec nie karccie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antysemitów jak już, poza tym co z tego że są skoro i tak nikt ich nie dopuści do władzy.

> Tja, fajnie by było jakby koniec świata trochę poczekał, Ameryka i Rosja by się ponukowały i był bo coś a la Fallout :D

Gorzej by było bo była by nuklearna zima i byś zamarzł. Więc strzelanie do mutków zachowaj na Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym ludzie w Fallout nie wydawali się mądrzejsi od ludzi współczesnych. Zresztą w obu częściach, aby rozwalić ostatecznego wroga, należało zdetonować bobę atomową.

PS. Prędzej zostalibyśmy podgniłymi ghulami niż przeżyli spokojnie atomową zimę w milutkich, ogrzewanych Kryptach. Od razu pomyślałem sobie o Krypcie, w której jest 999 kobiet i 1(słownie- jeden) mężczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:11, ra your god napisał:

JA tam wogole w koniec swiata nie wieze... przynajmniej przepowiedziane przez "wrozbitow",
wiem ze koniec swiata bedzie jak slonce zgasnie :P


Prędzej ludziska się sami wykończą niż nastanie koniec świata.... a jeśli nawet ot mnie już wtedy nie będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie koniec świata stanie się realny kiedy zabraknie mi kasy na rachunki za prąd pożerany przez komputer :P

I kiedy zgaśnie monitor- będzie koniec świata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:55, ra your god napisał:

Masz jeden wybor! Coi wybierasz!

Jest wojna jadrowa... jestes ostatnim niedobitkiem... co bys chcial miec ze soba... kobiete
czy komputer z netem i full grami :P

Kobietę. Komputer by się znalazło w końcu. Na świecie stałoby od cholery nieużywanych kompów. A z kobietą miałbym jeszcze multiplayer :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie koniec świata bedzie wyglądał tak że znowu jakiś niemiec zaatakuje cały świat ale tym razem jakimiś bombami atomowymi i rakietami V2.No i bedzie ciekawie...cos a la Hitler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:25, Grzema napisał:

według mnie koniec świata bedzie wyglądał tak że znowu jakiś niemiec

Czemu akurat Niemiec?

Dnia 29.03.2007 o 15:25, Grzema napisał:

zaatakuje cały świat ale
tym razem jakimiś bombami atomowymi i rakietami V2.No i bedzie ciekawie...

Tja, cholernie ciekawie. Już nie mogę się doczekać.

Dnia 29.03.2007 o 15:25, Grzema napisał:

cos a la Hitler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:25, Grzema napisał:

według mnie koniec świata bedzie wyglądał tak że znowu jakiś niemiec zaatakuje cały świat ale
tym razem jakimiś bombami atomowymi i rakietami V2.No i bedzie ciekawie...cos a la Hitler


Jaka armia ma na wyposarzeniu rakiety V2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować