Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Heh...czyż nie warto by doczekac końca swiata?? byc ostatnim ludzkim pokoleniem, jako ostatni człowiek wypic chłodniego browarka z lodówki, ostatni raz wychylic sie przez okno i krzyknąc "ja was k**wa wszystkich serdecznie pier**le!!!" ??? Czyz to nie cudwne hęę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 20:08, Mroczny Rev napisał:

Co do końca świata... Wiele już syszałem, już kilka razy nawet miał być koniec świata i co?
I nie ma, teraz najprawdopodobniejsza data to 2012 r. Nie mogę się doczekać, gdy na okładce
CDA przeczytam "Game Over" :D


A na joemonster, że gra orkiestra Owsiaka :D Ja tam powtarzam że ten koniec świata w 2012 to pierdoły, ludzie się nudzą to sobie wymyślają. Co to za Armagedon, jeśli wszyscy o nim wiedzą? Tak czy siak, jeśli Bóg planował koniec na 2012, to będzie zmuszony zmienić datę, inaczej nie będzie niespodzianki :D
A jeśli w 2012 faktycznie będzie koniec świata, to chyba szlag mnie trafi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:15, mkopec89 napisał:

Heh...czyż nie warto by doczekac końca swiata?? byc ostatnim ludzkim pokoleniem, jako ostatni
człowiek wypic chłodniego browarka z lodówki, ostatni raz wychylic sie przez okno i krzyknąc
"ja was k**wa wszystkich serdecznie pier**le!!!" ??? Czyz to nie cudwne hęę??


Ha, jeszcze lepiej byłoby ten koniec świata przeżyć :] Swoją drogą ciekawe ile osób w dzień xx.xx.2012r nawrzuca swojemu szefowi ile wlezie, da w mordę sąsiadowi, napisze sprayem na ścianie domu "pi****lę prezydenta" a następnego dnia będą się musieli z tego wszystkiego tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 20:15, SlimPole napisał:

A jeśli w 2012 faktycznie będzie koniec świata, to chyba szlag mnie trafi xD

dlatego też daj sobie juz dozywotnie zwolnienie z roboty, używaj życia, rób co chcesz...Co do niespodzianki, nie ma bata, już ON cos wymysli takiego ze się zdziwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 20:19, SlimPole napisał:

Ha, jeszcze lepiej byłoby ten koniec świata przeżyć :] Swoją drogą ciekawe ile osób w dzień
xx.xx.2012r nawrzuca swojemu szefowi ile wlezie, da w mordę sąsiadowi, napisze sprayem na ścianie
domu "pi****lę prezydenta" a następnego dnia będą się musieli z tego wszystkiego tłumaczyć
;)

Ja planuje w ów dzień wyrzucic mój stary telewizor 22 calowy z 10 piętra, zawsze chciałem to zrobc tylko nine miałem odwagi. Zamierzam tez zrobic qpę na wycieraczkę mojego kochanego sasiada ''oby zył wieczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:15, SlimPole napisał:

Tak czy siak, jeśli Bóg planował koniec na 2012, to będzie zmuszony zmienić datę, inaczej nie
będzie niespodzianki :D

ale zawsze trzeba będzie zmieniać date bo jak nie 2012 to sie następną podstawi z jakiś liczb i będzie :D z ludźmi nie ma tak łatwo xD

Dnia 17.04.2007 o 20:15, SlimPole napisał:

A jeśli w 2012 faktycznie będzie koniec świata, to chyba szlag mnie trafi xD

Nie przejmuj sie, mnie też. Euro2012 :D :D :D

---> mikospec89
ja bym tak chciała krzyknąć, że wszystko pier******. Niekoniecznie tuż przed końcem świata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 20:28, Madia napisał:

ja bym tak chciała krzyknąć, że wszystko pier******. Niekoniecznie tuż przed końcem świata
xD

Masz sanse to zrobic teraz na forum tylko bez (*****).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 20:23, mkopec89 napisał:

Ja planuje w ów dzień wyrzucic mój stary telewizor 22 calowy z 10 piętra, zawsze chciałem to
zrobc tylko nine miałem odwagi. Zamierzam tez zrobic qpę na wycieraczkę mojego kochanego sasiada
''oby zył wieczne"


Ha, już wiem! Sami doprowadzimy ludzkość w ten dzień do swojej zagłady! Ludzie będą myśleli że zginą, więc na niczym im nie będzie zależeć. Wyjdą na ulicę, zaczną wywoływać bójki, rozboje, masowe kradzieże. Zapanuje chaos nad którym nie będzie miał kto zapanować (wojsko i policja też są "zagrożone wyginięciem" więc będą uczestnikami rozrób) Świat pogrąży się w anarchii i rządy państw będą zmuszone użyć siły aby to powstrzymać. Wtedy wybuchnie gigantyczna wojna domowa, która pochłonie cały świat. W ten oto sposób sama tylko informacja o końcu świata owy koniec wywoła, bez niej nigdy by nie nastąpił. Acha? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:31, SlimPole napisał:


> Ja planuje w ów dzień wyrzucic mój stary telewizor 22 calowy z 10 piętra, zawsze chciałem
to
> zrobc tylko nine miałem odwagi. Zamierzam tez zrobic qpę na wycieraczkę mojego kochanego
sasiada
> ''oby zył wieczne"

Ha, już wiem! Sami doprowadzimy ludzkość w ten dzień do swojej zagłady! Ludzie będą myśleli
że zginą, więc na niczym im nie będzie zależeć. Wyjdą na ulicę, zaczną wywoływać bójki, rozboje,
masowe kradzieże. Zapanuje chaos nad którym nie będzie miał kto zapanować (wojsko i policja
też są "zagrożone wyginięciem" więc będą uczestnikami rozrób) Świat pogrąży się w anarchii
i rządy państw będą zmuszone użyć siły aby to powstrzymać. Wtedy wybuchnie gigantyczna wojna
domowa, która pochłonie cały świat. W ten oto sposób sama tylko informacja o końcu świata owy
koniec wywoła, bez niej nigdy by nie nastąpił. Acha? :)


Acha niece idea... Czyz przypadkiem to nie ty (moze ja) jestes fałszywym prorokiem hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 20:33, mkopec89 napisał:

Acha niece idea... Czyz przypadkiem to nie ty (moze ja) jestes fałszywym prorokiem hę???


kurczę, jak się nad tym zastanowić... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.04.2007 o 20:35, SlimPole napisał:

kurczę, jak się nad tym zastanowić... ;p

A wiec stało sie, fałszywy prorok zapanoszył sie na naszej Ziemii... Heh ;p Pozdro dla Omena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:41, mkopec89 napisał:



> kurczę, jak się nad tym zastanowić... ;p
A wiec stało sie, fałszywy prorok zapanoszył sie na naszej Ziemii... Heh ;p Pozdro dla Omena.


Omen nie żyje. Pilotował samolot i zaczepił o jakąś wieżę, czy może wieżowiec... jakoś we wrześniu 2001 to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:44, SlimPole napisał:

>
>
> > kurczę, jak się nad tym zastanowić... ;p
> A wiec stało sie, fałszywy prorok zapanoszył sie na naszej Ziemii... Heh ;p Pozdro dla
Omena.

Omen nie żyje. Pilotował samolot i zaczepił o jakąś wieżę, czy może wieżowiec... jakoś we wrześniu
2001 to było.

We wrześniu...a pamietam, wtedy jescze chodziłem do 5 tej klasy... jak ten czas leci fuck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:44, SlimPole napisał:

>
>
> > kurczę, jak się nad tym zastanowić... ;p
> A wiec stało sie, fałszywy prorok zapanoszył sie na naszej Ziemii... Heh ;p Pozdro dla
Omena.

Omen nie żyje. Pilotował samolot i zaczepił o jakąś wieżę, czy może wieżowiec... jakoś we wrześniu
2001 to było.


Pewnie zginął bo ktoś mu na kafłubie samolotu sprayem namalował 3 szóstki.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 20:47, mkopec89 napisał:

We wrześniu...a pamietam, wtedy jescze chodziłem do 5 tej klasy... jak ten czas leci fuck.


ta, jak to zobaczyłem w wiadomościach, to mruknąłem pod nosem: "No to koniec świata" i tak się to zaczęło. Potem głupio się było wycofać, słowo się rzekło, więc sorry, nie gniewajcie się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:52, SlimPole napisał:

ta, jak to zobaczyłem w wiadomościach, to mruknąłem pod nosem: "No to koniec świata" i tak
się to zaczęło. Potem głupio się było wycofać, słowo się rzekło, więc sorry, nie gniewajcie
się ;p

Dobra powiedzmy że sie nie gniewamy :D przynajmniej ja :D trzeba było nic nie mówić! :D a jak będzie koniec świata to sie pójde odlać w krzaki ;D

---> Blackbeard
Albo lepiej... to był jego 666 przelot xD No ba! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować