Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 17:43, Madia napisał:

> Hmmm...
> Ja myśle, ze pogłoski są dosyć uzasadnione- w pzrypadku roku 2012.
Ej nawet mnie nie strasz! Jak sie zacznie to całe zakończenie ludzkości to dostaniesz odemnie
za krakanie :D Ja nie wierze w to. Jedyne co mi sie kojarzy z rokiem 2012 to Euro. Koniec Świata?
Ok, ale po mojej śmierci xD

> Jak może słyszeliście, ma w tedy nastąpic przebiegunowanie.
Że przepraszam co??

> A dlatego, że nasi i nie tylko nasi Politycy boją się marnowac pieniądze na takie ,,Błachostki".

O jakich "błahostkach" mówisz?



Mówiłem to w sensie ironicznym.
A co do przebiegunowania, to poczytaj sobie ten artykulik.
a całe przebiegunowanie moze skończyć się jednym wielkim ,,Bum" . i nici z euro...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:49, cedricek napisał:

A co do przebiegunowania, to poczytaj sobie ten artykulik.

Za skomplikowany dla mnie :) tym bardziej przed egzaminem ("o mój biedny mały móżdżek")

Dnia 20.04.2007 o 17:49, cedricek napisał:

a całe przebiegunowanie moze skończyć się jednym wielkim ,,Bum" . i nici z euro...:P

Wypluj to !!Ja Ci dam nici z Euro! Niech no ja Cie tylko dopadne! :D:D:D Może być ten koniec Świata, ale tylko i wyłącznie PO Euro...
Da sie to jakoś wstrzymać? chociażby na 2013??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:58, Madia napisał:

> A co do przebiegunowania, to poczytaj sobie ten artykulik.
Za skomplikowany dla mnie :) tym bardziej przed egzaminem ("o mój biedny mały móżdżek")

> a całe przebiegunowanie moze skończyć się jednym wielkim ,,Bum" . i nici z euro...:P
Wypluj to !!Ja Ci dam nici z Euro! Niech no ja Cie tylko dopadne! :D:D:D Może być ten koniec
Świata, ale tylko i wyłącznie PO Euro...
Da sie to jakoś wstrzymać? chociażby na 2013??


Tak, Pomudl się do Bozi....:P
Hmmm.... a widmo przebiegunowania jest całkiem wyraźne i samo w sobie nastąpi, co Na pewno przynieśie za sobą jakieś skutki uboczne.
Takie jak np. Wielki potop opisywany nie tylko w Bibli ale tagże w innycg dziełach pisanych....
Ostatnio nawet doszły mie słuch, ze wśród ipotomków indian znających tradycje swego ludu dalej krążą legendy o wielkiej fali pochłaniającej wszystko....
a poza tym tornada, buże, zamiecie, cyklony, wulkany, trzęsienia ziemi..... nawet epoka lodowa.....
No ale my sie nie poddamy i Euro zrobimy!
To nic, że piłka zamarznie w powietrzu a stadjon pochłonie tornado....:P
ale gola zdążymy jeszcze strzelić! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 17:49, cedricek napisał:

a całe przebiegunowanie moze skończyć się jednym wielkim ,,Bum" . i nici z euro...:P



Wielkiego bum nie bedzie, tylko zaleje nas woda ;] A z euro nie bedzie nici. Koniec swiata ma nastapic w grudniu, wiec zdazymy sie jeszcze nacieszyc :)

A tak w ogole to ile to razy przepowiadali juz koniec swiata?? W 2000 mial byc, potem i wczesniej tez. I co? Jakos nic z tego nie wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie isę, koniec świata nastąpi wtedy, kiedy zgaśnie nasze długoletnie słońce, a stanie się za wiele miliardów lat. Jak to będzie wyglądało? Słońce sobie wygaśnie, ziemię przykryje ciemność, wszystko skuje się lodem i zimnem. A ludzkość? Bez przesady, nie wyginie! Zamieszkamy na innej planecie i stowrzymy sztuczne słońce albo zapobiegniemy jakoś zgaśnięciu Słońca. I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:23, Fum4R napisał:


> a całe przebiegunowanie moze skończyć się jednym wielkim ,,Bum" . i nici z euro...:P
>


Wielkiego bum nie bedzie, tylko zaleje nas woda ;] A z euro nie bedzie nici. Koniec swiata
ma nastapic w grudniu, wiec zdazymy sie jeszcze nacieszyc :)

A tak w ogole to ile to razy przepowiadali juz koniec swiata?? W 2000 mial byc, potem i wczesniej
tez. I co? Jakos nic z tego nie wyszlo:P


No cóż.... tamte wypowiedzi były oparte na różnych proroctwach.
A tutaj mamy potwierdzone naukowe dowody na to iż nastąpi kataklizm.
a ,,Wielkie Bum" ma tutaj znaczenie pzrenośne, które nie oznacza wybuchu, czy zderzenia, ale właśnie powić i inne klęski klimatyczne włącznie z rakiem.
dlaczego z rakiem? a no bo dla tego, że pole magnetyczne ochraniające naszą mała planetę osłabnie aż do prawie całkowitego zaniku, a dalej nastąpi ,,Rozbiegunowanie" np. będziemy mieć 30 biegunów na raz, aby puźniej zamienić się miejscami, co nasze kompasy pokażą dosyć szczegułowo, gdyż pułnoc znajdzie się na południu a południe na pułnocy, a w tym czasie będą się działy opisane przezemnie klęski żywiołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:24, VictoriaKinger napisał:

/ciach/

OMG. Słońce, jak każda gwiazda zresztą, ma swoje własne "życie". Kiedy paliwo wodorowe zacznie się w nim wyczerpywać, Słońce zacznie zwiększać swoją masę jednocześnie rozszerzając się. Według obliczeń wchłonięte mają zostać Merkury i Wenus, a tuż tuż przed naszą zieloną planetą nastąpi wybuch naszej gwiazdy pod postacią supernowej, a jednocześnie nastąpi kataklizm - roztopienie wierzchnich warstw planety. Nie zamarznięcie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:53, Lord FANat1c napisał:

> /ciach/
OMG. Słońce, jak każda gwiazda zresztą, ma swoje własne "życie". Kiedy paliwo wodorowe zacznie
się w nim wyczerpywać, Słońce zacznie zwiększać swoją masę jednocześnie rozszerzając się. Według
obliczeń wchłonięte mają zostać Merkury i Wenus, a tuż tuż przed naszą zieloną planetą nastąpi
wybuch naszej gwiazdy pod postacią supernowej, a jednocześnie nastąpi kataklizm - roztopienie
wierzchnich warstw planety. Nie zamarznięcie ;p.


Ach tak? A zastanawiełeś się, gościu, co będzie po roztopieniu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:55, VictoriaKinger napisał:

Ach tak? A zastanawiełeś się, gościu, co będzie po roztopieniu?:D


Jak to co, wszyscy wyparujemy, a planeta będzie się powoooli ochładzać, zamarzniecie nie będzie więc bezpośrednią przyczyną globalnej zagłady ludzkości :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to poprostu paplania .
Skoro ma byc koniec swiata to niech będzie mnie to mało obchodzi
Samym gadaniem nic tu nikt nie zdziała a po co to ktos kto przeczytał jakis tam artykuł i teraz mówi do każdego znajomego "Ej wiesz że nastąpi potop " to jest po prostu idjotą .

Ma byc koniec świata to niech sobie będzie a ludzie nie powini się tym przejmować skoro nic nie mogą zrobic i życ szcześliwie w niewiedzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką teorie jak :
Za kilka set lat NASA odkryje meteora w który nas walnie i rozwali . W ciągu tego czasu będziemy musieli spakować sie do rakiet kosmicznych i pouciekamy na marsa :D GENIALNY POMYSł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden meteoryt nas nie rozwali jak coś to asteroida a NASA znalazła już sporo takich które na pewno w nas walną tel że za parę milionów/miliardów lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 08:26, Nagaroth napisał:

Żaden meteoryt nas nie rozwali jak coś to asteroida a NASA znalazła już sporo takich które
na pewno w nas walną tel że za parę milionów/miliardów lat.



Cłowieku~
Gdzieś ty był parę ostatnich miesięcy?
Czyż nie wież, że nasa już wytropiła taki meteoryt?
spadnie na nas za jakieś parenaście lat .
Nie pamiętam dokładnie, ale możes sobie sprawdzić wpisując w Google ,,Meteoryt 2029"
Albo po prostu meteoryt, i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojęcia meteoroidu, meteoru i opisywanego meteorytu są często mylone ze sobą, istotne jest wskazanie różnic pomiędzy nimi:

Meteoroidy sa to najmniejsze ciała znajdujące się w kosmosie. Powstały podczas formowania się układu słonecznego, miało to miejsce 4,5 Miliarda lat temu. Najwięcej meteoroidów krąży między orbitami Marsa i Jowisza. W przestrzeni kosmicznej meteoroidy zderzają się ze sobą przez co wypadają ze swoich orbit i niekiedy wpadają na kurs kolizyjny z ziemią. Te, które wpadną w atmosferę ziemską, przelatują przez nią z początkową prędkością ok. 20 km/s, a na skutek oporu powietrza wyhamowują na wysokości 20-40 km, rozgrzewając się i świecąc. Ich świetlne ślady nazywa się meteorami. W trakcie hamowania, na skutek temperatury, następuje najczęściej całkowite unicestwienie takiego meteoroidu, jednak czasami, w przypadku większych obiektów, zdarza się, że ich ocalałe części docierają do powierzchni Ziemi, i to je właśnie nazywa się meteorytami.

Większe meteoroidy przy wkraczaniu w atmosferę, ze względu na dużą masę i prędkość, rozpadają się i spadają na powierzchnię Ziemi jako „deszcz meteorytowy”. Powierzchnię spadku nazywamy elipsą rozsiania.
masz tu definicje meteorytu z Wiki. Żaden meteoryt nie wyrządzi szkody Ziemi. Asteroida to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o tych asteroidach, meteorytach i innych kosmicznym chłamie...a prędzej ludzkość się sama wykończy tymi wojnami i chciwością niż by to zrobiła natura... jak się nie wykończymy bombami atomowymi to spowodujemy efekt cieplarniany przez emisje dwutlenku węgla...wtedy będziemy mieli przerypane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:40, cedricek napisał:

Cłowieku~
Gdzieś ty był parę ostatnich miesięcy?

Ze mną na imprezie :D nie no żarty. A tak na poważnie to nie wiem gdzie on był. W każdym bądź razie ja go nie widziałam :D

Dnia 21.04.2007 o 09:40, cedricek napisał:

Czyż nie wież, że nasa już wytropiła taki meteoryt?

Oni wiecznie coś tropią i jakoś nigdy się nic z tego powodu nie działo.

Dnia 21.04.2007 o 09:40, cedricek napisał:

spadnie na nas za jakieś parenaście lat .

Przestań straszyć bo Cie udusze! Niech se spada gdzie chce byle nie na nas (jak sie okaże że masz racje to Cie zamorduje zanim zdążyć krzyknąć "meteoryyyyt leeeeci!")

Dnia 21.04.2007 o 09:40, cedricek napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale możes sobie sprawdzić wpisując w Google ,,Meteoryt 2029"
Albo po prostu meteoryt, i sprawdź.

Wole nie sprawdzać. Po prostu wole Cie udusić :D A jak se wpisze Meteoryt 666 to co będzie? :D

BTW. Cedricek - Ty sie chyba za dużo naczytałeś. Nie ma co siać niepokoju xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce to niech ten meteor nas pozabija i będzie spokój ;-).
(Byle szybko).

Pisze to ponieważ życie nie ma sensu !
Po co my wogole żyjemy? zastanówcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:19, Arti 101 napisał:

Pisze to ponieważ życie nie ma sensu !

Gdzieś jest tylko trzeba go znaleźć (choć w pewnym sensie moge sie z Tobą zgodzić)

Dnia 21.04.2007 o 10:19, Arti 101 napisał:

Po co my wogole żyjemy? zastanówcie się .

Na złość innym, żeby uzbierać na trumne, żeby nie było, ze nas nie ma. Różne są powody. Ja nie powiem dlaczego żyje bo nie wiem

BTW. Ale meteoryt nas NIE WALNIE. Ced tylko straszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować