Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

NASA wie o Asteroidzie czy tym innym dziadostwie ponieważ ona co kilka lat przelatuje tym samym torem-dlatego wiedzą ze w 2029 może w nas rąbnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:35, Nyron napisał:

NASA wie o Asteroidzie czy tym innym dziadostwie ponieważ ona co kilka lat przelatuje tym samym
torem-dlatego wiedzą ze w 2029 może w nas rąbnąć

To skąd się pojawiał rok 2012? Bo też MOŻE nas rąbnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale, pociesze was, za 5 miliardów lat jak słońce zrobi Kaboom! to już ludzi tu nie będzie tak czy siak, jeśli się nie wyrżniemy to przez ten czas wyewoluujemy tak że tego co tu będzie żyć to nawet największy optymista nie nazwałby człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:48, Nagaroth napisał:

Ale, pociesze was, za 5 miliardów lat jak słońce zrobi Kaboom! to już ludzi tu nie będzie tak
czy siak, jeśli się nie wyrżniemy to przez ten czas wyewoluujemy tak że tego co tu będzie żyć
to nawet największy optymista nie nazwałby człowiekiem.

hehe
wszyscy sie zabiją atomówką i będzize a jak ziemia zrobi bum to nudno bedzie :P jak nas nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ wtedy ma nastąpić przemagnetyzowanie i jakiś świr o tym przeczytał i to wymyślił (tak jak 2000) ;/ (L2 read btw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:59, Nyron napisał:

Nie, ponieważ wtedy ma nastąpić przemagnetyzowanie

Chodzi Ci o to "przebiebunowanie" o którym wczoraj wspominał Cedricek? Błagam tylko nie 2012! Nasze Euro! Nie da sie tego opóźnić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:03, Madia napisał:

> Nie, ponieważ wtedy ma nastąpić przemagnetyzowanie
Chodzi Ci o to "przebiebunowanie" o którym wczoraj wspominał Cedricek? Błagam tylko nie 2012!
Nasze Euro! Nie da sie tego opóźnić? :D


Nie mówie że to się stanie - pytałeś czy w 2012 też nas rąbnie. Nie, nie rąbnie bo przelatuje raz na kilka lat a 2012 to niepotwierdzone plotki i spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:07, Nyron napisał:

Nie mówie że to się stanie - pytałeś czy w 2012 też nas rąbnie.

Przepraszam jestem dziewczyną :D:D:D

>Nie, nie rąbnie bo przelatuje

Dnia 21.04.2007 o 16:07, Nyron napisał:

raz na kilka lat a 2012 to niepotwierdzone plotki i spekulacje.

No to całe szczęście :D cieszy mnie opcja, że zorganizujemy Euro 2012 bez przebiegunowań ani meteorytów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrące co do rozmagnetyzowania:

ROZMAGNETYZOWANIE zaszkodzy TYLKO ptakom które emigrują. Rozmagnetyzowanie polage na tym, że tam gdzie jest południe będzie północ, wschód zachód i tak dlej. Na człowieka nie ma to żadnego wpływu...

Co do 2012 roku hmmm.... dlaczego 2012? a nie 2013, albo 2014 albo np. 2009 albo 2010?
Koniec świata miał być już w 1995, 2000, 2004, 2002 i 1990... tych dat było pewnie więcej jeszcze ;]

Pozdrowienia... sorry za supernowy i inne błędy. Te nazwy SŁOŃCA to te terażniejsze Słońce pisane z dużej litery - ok, ale te które będzie za 5mld lat (sry, pomyliłem się o jedyna 4mld lat (na takie odległe daty to nic)) nie zasługuje już na duża literę gdyż to będzie całkiem INNA gwiazda... ps: dlaczego my wogóle gwiazdy piszemy z małej litery? przecież Słońce to też gwiazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:07, Vuko Drakkainen napisał:

Właśnie wszedł do kin jakiś nowy film w W stronę słońca! rzecz sie dzieje w 2057roku i już
tak wcześnie grozi nam zagłada! bo słońce jest w nienormalnym stanie i zagraża ludności! ehh..



Sry za dwa posty pod rząd, ale nie umiem się postrzymać do komentowania tego postu... ahaha....
FILM to fikcja !!! to jest film S-F, czyli tzw. pierdoły. Słońce ma jeszcze ogromne zapasy wodoru. Prędzej Ziemi grozi SAMOZNISZCZENIE, niekoniecznie bronią MR [masowego rażenia]

Pozdrowienia jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na człowieka nie ma to żadnego

Dnia 21.04.2007 o 21:46, Jackal-pl napisał:

wpływu...

Aha to dobrze bo słyszałam różne opinie na ten temat

Dnia 21.04.2007 o 21:46, Jackal-pl napisał:

Co do 2012 roku hmmm.... dlaczego 2012? a nie 2013, albo 2014 albo np. 2009 albo 2010?

Bo w 2012 jest Euro i chcą nam entuzjazm odebrać xD

Dnia 21.04.2007 o 21:46, Jackal-pl napisał:

Koniec świata miał być już w 1995, 2000, 2004, 2002 i 1990... tych dat było pewnie więcej jeszcze

Jeszcze 1999. Nawet podawali w "Nie do wiary". Aż trzęsłam gaciami. :D

Dnia 21.04.2007 o 21:46, Jackal-pl napisał:


Pozdrowienia... sorry za supernowy i inne błędy.

Ja tam nie patrze na błędy pozdrowienia i dla Ciebie :D:D
Te nazwy SŁOŃCA to te terażniejsze Słońce

>ps: dlaczego my wogóle gwiazdy piszemy z małej litery? przecież Słońce to też

Dnia 21.04.2007 o 21:46, Jackal-pl napisał:

gwiazda...

Nie wiem mnie to wszystko jedno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wirze że w ziemie walnie kiedyś coś i nas rozsieje :P.
Ale jak niektórzy mówią że pododawali sobie liczby i powychodziły im jakieś straszne rzeczy więc twierdzą że to koniec świata :/. Przecież to jest chore !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz już sie przyzwyczaiłem do tych pomyslów Amerykankiego kina! Kometa już była, UFO też więc teraz słońce! poprostu beznadzieja statek który prznajmniej troche zbliżył sie do Słońca odrazu spłoną by jak zapałka. Jak oglądałem pojutrze to sie usmiałem no takie głupoty, że nie wiem tu to samo! a pewnie inteligętni amerykanie co obejrzeli ten film w to wierzą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. Majów i 26 grudnia jak już, i nie jest to wg. nich data końca świata a tylko na tej dacie kończy się ich kalendarz, pomyślcie przez trochę logicznie, Majowie wymarli prawda? A kalendarz został w miastach, najlogiczniejsza wersja mówi że dalszych dat nie zdążyli dorobić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:08, Vuko Drakkainen napisał:

No wiesz już sie przyzwyczaiłem do tych pomyslów Amerykankiego kina! Kometa już była, UFO też
więc teraz słońce! poprostu beznadzieja statek który prznajmniej troche zbliżył sie do Słońca
odrazu spłoną by jak zapałka. Jak oglądałem pojutrze to sie usmiałem no takie głupoty, że nie
wiem tu to samo! a pewnie inteligętni amerykanie co obejrzeli ten film w to wierzą! :D


w Nazajutrz nie bylo zadnych statkow kosmicznych o ile pamietam.
Niemniej jednak takie filmy maja jedna dobra ceche poza dostarczaniem rozrywki. Uczulaja ludzi na to rozne mozliwosci co do przyszlosci.
moge cie zapewnic ze inteligentni amerykanie ogladaja to samo co inteligentni rosjanie, chinczycy, itd. inteligencja jest cecha uniwersalna na tej planecie, tak jak glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:48, Nagaroth napisał:

Ale, pociesze was, za 5 miliardów lat jak słońce zrobi Kaboom! to już ludzi tu nie będzie tak
czy siak, jeśli się nie wyrżniemy to przez ten czas wyewoluujemy tak że tego co tu będzie żyć
to nawet największy optymista nie nazwałby człowiekiem.


Może i lepiej? Ilu znasz "ludzkich" ludzi? O prawdziwego człowieka bardzo trudno ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować