Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Jak to powiedział kiedyś mój dziadziu (Panie, świeć nad jego duszą ;( ): "Ch*j tam będzie, a nie koniec świata, nie martw się, Mateusz", tak od tamtej pory nie przejmuję się takimi "rewelacjami", a na pytanie o nadchodzący koniec świata odpowiadam... identycznie. I nie przejmuję się tym wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to gdzieś czy uderzy czy nie, mówi się trudno...przynajmniej zakończy się mój i tak beznadziejny żywot.
Tym optymistycznym akcentem wszystkim panikującym na temat końca świata radze szybko załóżcie rodzinki pokończcie studia bo zostało wam niewiele czasu a to jak "wiadomo" cel życia każdego.....

20070313192647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie panikuje. Masz racje owczar4... mówi się trudno. Ja nie mam zamiaru sie spieszyć ze studiami i z rodzinką. Jak w nas walnie to po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taak.. armagedon:P
bardzo ładny rysunek Paintowski. myśle, ze masz przed sobą wielką przyszłość... może będziesz grafikiem? :P

wracając do sprawy... czemu ma to byc tak dużo asteroid? moze być i jedna ale duża.... juz teraz przeciez idą na nas Asteroidy a w Nasa sie główkują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to osobiście nie wierze ale lepiej jest cieszyć się życiem ciągle bo niewiedomo kiedy może łupnąć a jak łupnie to będzie jedne wielkie Boooom !!!! Oto mój rysunek jak to może wyglądać ( według mnie ) PS.Ciekawe co się stanie z tą wodą z Ziemi ????

20070314193326

20070314193819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy jakies....
No i co z tego????
Bedzie pedzil meteoryt?? Bedzie na co popatrzec ( najlepiej jak bedzie na niego widok z balkonu, sie rozlozy i tylko popcorn zajadac) ...
Bedzie potop? Przeciez to basen darmowy :D
Slonce wybuchnie? No i co z tego... juz mnie nie bedzie ....
A wogole? po co sie tym przejmowac? "bedzie co ma byc"
Czy smierc jest taka straszna? Jak to bedzie na szybko to chyba nie... A po za tym jak to juz powiedzieli... ekhm... koncow swiata juz bylo troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie jak to może wyglądać jak asteroida przelatuje nam kilka tysięcy metrów nad głowami.

Obrazek i znowu zagłada.

20070314200218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 19:47, ra your god napisał:

Bedzie pedzil meteoryt?? Bedzie na co popatrzec ( najlepiej jak bedzie na niego widok z balkonu,
sie rozlozy i tylko popcorn zajadac) ...
Bedzie potop? Przeciez to basen darmowy :D
Slonce wybuchnie? No i co z tego... juz mnie nie bedzie ....


Dodam:
przylecą kosmici- będą nowi kumple do piwa
zaczną wybuchac wulkany i efekt cieplarniany- żegnajcie rachunki za ogrzewanie
epoka lodowcowa- nie trzeba będzie czekać na ferie, aby pojeździć na nartach
zniszczą nas roboty ew. zrobią z nas niewolników- roboty będą narzekać na nasze AL (ironia)
wojna atomowa- problem przeludnienia rozwiąże się sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na Pulsie film o wnętrzu ziemi i powiedzieli że (według części naukowców)zmiany biegunów ziemi miały miejsce w przeszłości i to w równych odstępach i według nich jesteśmy na progu właśne takiego przejścia..
A na 1000% wiadomo że zycie na ziemi kiedś się skończy ponieważ jądro wystygnie (jak u każdej innej planety) i będzie drugi mars...i tu idziemy dalej podobno mars był kiedyś jak ziemia (życie,atmosfera, może nawet jakieś istoty myslące), ale z racji tego że jest mniejszy to jądro szybciej ostygło i..mamy czerwoną planetę.ja trzymam się tej hipotezy bo jest możliwa i oczywista.

Oczywiście pozdrawiam i pokazuje jak mogłoby wyglądać nasze spotkanie z ufokami :D

20070314203830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kolejnymi datami to bajka dla dzieci i idiotów, ale koniec świata nadejdzie...tylko, że my tego nei doczekamy, ponieważ wątpliwe, żeby Słońce zakończyło swą egzystencję w tym stuleciu:P Ale chcecie to sobie czekajcie do 2012 czy, którego tam chcecie, JO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 20:09, Flash606 napisał:

Dodam:
przylecą kosmici- będą nowi kumple do piwa
zaczną wybuchac wulkany i efekt cieplarniany- żegnajcie rachunki za ogrzewanie
epoka lodowcowa- nie trzeba będzie czekać na ferie, aby pojeździć na nartach
zniszczą nas roboty ew. zrobią z nas niewolników- roboty będą narzekać na nasze AL (ironia)
wojna atomowa- problem przeludnienia rozwiąże się sam


hehe

A po za tym wreszcie cos nas uwolni od szkoly :> Moze w zaswiatach maja kompy i neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować