Zaloguj się, aby obserwować  
krzan

gram jest głupie

35 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 16:54, pro evo napisał:

on napisal że strona jest * grozi mu degrad!


Hehehe, zauważyłem ze masz naprawde niezłe posty.

krzan jak chcesz kogoś obrazic to nierozumie czemu obrażasz sam siebie?

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:08, MateoKiszlo napisał:

> ta strona jest *! moderator tez * rządzi!

LOL przez duże L. Nie zliczę ilości złamanych zakazów, więc może ja też wejdę na stronę *
i stwierdzę, że
ona taka a nie inna w równie kulturalny sposób i podam linka do gram.pl. W sumie już to zrobiłem.
Sprawdźcie tamto forum :)

no i jest taka a nie inna tam strona główna to tylko sklep jest a pod twoim postem (czy tematem nie wiem co to było) wypowiedział się ktoś z podobną kulturą zajrzyjcie :) <to nie ja byłem>

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wypowiedział się ktoś z podobną kulturą zajrzyjcie :) <to nie ja byłem>

Troche brzydko zrobił, powinniśmy być kulturalniejśi w swych gadkach...
Umieć odpowiedzieć nie jak ten ziom z *... bo do jego poziomu się nie zniżamy, nie?...


[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:46, krzan napisał:

ta strona jest hu***! moderator tez * rządzi!

No za takie coś dostaniesz degrada nie wolno obrażać moderatorów. Reklamować stron też nie można.

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:18, Adam k. napisał:

> ta strona jest hu***! moderator tez * rządzi!
No za takie coś dostaniesz degrada nie wolno obrażać moderatorów. Reklamować stron też nie
można.

tej wiesz taki gosciu ktory juz tak kulturalnie i gramatycznie wyraża ten ma to ze dostanie degrada w DUP...
Hu* sie pisze przez ch

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:21, Wojtas94 napisał:

No niech się wreszcie gościu zdecyduje :D


Ten baranek chce chyba skłócić te dwa fora. Marnie jednak mu to wychodzi, tym bardziej, ze ich forum jest malo aktywne a polowa topicow jest o pirackich cd-key''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:21, Big Show napisał:

Ciekawi mnie czemu ten temat jeszcze niejest zamknjętny???

Dobre pytanie . Może moderatorzy się ulitowali - widzą ,że niespełna rozumu i żal banować ,zamykać degradzić ;] i w ogóle krzywdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Reklamować stron też nie można.
ale on już może wypełnił swój cel bo napisał posta wszyscy otworzyli stronę i reklama gotowa ale nas wiernych gramowiczów nic nie przekona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:24, tread71 napisał:

> Ciekawi mnie czemu ten temat jeszcze niejest zamknjętny???

Może Modki chcą wiedzie co powiedzą forumowicze na to albo nie ma ani jednego dostępnego Modka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:24, orm222 napisał:

ale on już może wypełnił swój cel bo napisał posta wszyscy otworzyli stronę i reklama gotowa
ale nas wiernych gramowiczów nic nie przekona!


w 100% się zgadzam... On był wysłannikiem tego 2nd forum... Miał skłócić, zachęcić do przejścia na stronę "przeciwnika" lecz mu to się nie uda!... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat.
Co do należności za to i tamto - zaraz info będzie.

Update:

Krzan - BAN (P.S. słownik nie jest wrogiem)

Evil Khan - jak cytujesz, to cenzuruj to co jest do cenzury => brak cenzury=wypowiedzenie tego samego, moderatorem nie jesteś więc się nie baw, nie dopisuj się do wątków bez sensu. Za brak cenzury i Pseudomoderatorkę -1

Burton - cenzuruj wypowiedzi... Ostrzeżenie

Uther1 - cenzuruj wypowiedzi!!! Dopisywanie się bez sensu (SPAM) nie jest mile widziane - A+B=-1

Matizk12 - skoro nie warto marnować klawiatury to sobie daruj następnym razem, ocenę pozostaw moderatorowi - -1

pro evo - SPAM i jeszcze używanie wulgaryzmów (również radziłbym skorzystać ze słownika) - ze względu na niski status - Ostrzeżenie

Laczus - w jakim celu wypowiadasz się w temacie do zamknięcia??? - Ostrzeżenie

peter811 - skoro jest do zamknięcia to nie marnuj sił na dobre rady babci Jadzi, bo i tak nikt nie słucha, a Ty swoim postem dodajesz życia tematowi... - Ostrzeżenie

boduczek - za brak cenzury, za pseudomoderowanie, za 3!!! posty w temacie do zamknięcia - -1

Wojtas94 - jak lubisz to Forum, to wypowiadaj się w normalnych tematach, a takie jak ten omijaj szerokim łukiem - Ostrzeżenie

Pustelnik88 - to samo co Wojtas94 - Ostrzeżenie

TTBoS - brak cenzury, zabawa w moderatora - -1

Big Show - to samo co Wojtas94!!! - Ostrzeżenie

norrata - to samo co Wojtas94 - Ostrzeżenie

MateoKiszlo - brak cenzury - Ostrzeżenie

DC666 - CENZURUJ to co trzeba + to samo co Wojtas94 - ze względu na niski status - Ostrzeżenie

orm222 - Cenzuruj nawet jeśli cytujesz cytat!!! Nie udzielaj się w tematach bez sensu/do zamknięcia - Ostrzeżenie

Pustelnik88 - to samo co Wojtas94 - Ostrzeżenie

xRaphaelxM - to samo co Wojtas94 - Ostrzeżenie

Adam k. - rolę moderatora jemu pozostaw - Ostrzeżenie

Xantes - to samo co Wojtas94 - Ostrzeżenie

tread71 - to samo co Wojtas94 - Ostrzeżenie

P.S. Forumowiczom o wysokim statusie, o długim stażu nie przystoi łamać regulamin... Zamiast się wstrzymać, ominąć temat, zająć się czymś pożyteczniejszym Wy walicie tu i tylko dolewacie oliwy do ognia... Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować