Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Czarny temat - czyli słów kilka o ludzkich tragediach [M]

631 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2009 o 19:41, Master_Miller napisał:

A kmiota to wy z siebie możecie robić. Biedne, zaślepione dzieci :*


Jestem osoba niewierzącą, ani w istnienie duszy u ludzi, ani w żadnych bożków.
I mimo mojej odrazy przed motłochem, którego jesteś częścią, co jawnie wskazujesz swoim stylem wypowiedzi, to jednak potrafię stanąć nad grobem czyjejś osoby, nawet tak jak dzisiaj nad grobem Kuklińskiego, którego bardzo nie szanowałem za życia i zreflektować się nad marnością ludzkiego żywota.

Ty natomiast jesteś tylko zwykłym kmiotem, potrafiącym tylko kłapać ozorem roztaczając jad i arogancję, nawet w dniu śmierci jakiegoś człowieka.
Takich jak ty brzydzę się chyba najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie słyszałem takiego pierdzielenia jak Twoje posty, chłopie opanuj się, wiem że chcesz być trędy kul, tylko mam pytanie, umiesz czytać?
To nie jest żałoba narodowa, a żałoba po założycielu stacji, oni mogą robić sobie zresztą co chcą na ich kanałach.
Następnym razem zanim napiszesz posta, zastanów się 2 razy, i przemyśl sobie czy naprawdę warto zaśmiecać internet takimi tępymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie sie spieracie o głupia wstazke, to tylko symbol
TVN pokazal w ten sposob ze pamieta i ze przezywa smierc tego czlowieka. Niewazne ze 90% ludzi z TVNu ma to głeboko
Gdyby nie bylo wstazki to ludzie by sie pluli ze TVN to kompletnie olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2009 o 19:50, meryphillia napisał:

Ty natomiast jesteś tylko zwykłym kmiotem, potrafiącym tylko kłapać ozorem roztaczając
jad i arogancję, nawet w dniu śmierci jakiegoś człowieka.
Takich jak ty brzydzę się chyba najbardziej...

Podpisuję się mymi szatańskimi kopytami w 100% pod tym co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 19:52, Shego napisał:

Nie potrzebnie sie spieracie o głupia wstazke, to tylko symbol
TVN pokazal w ten sposob ze pamieta i ze przezywa smierc tego czlowieka. Niewazne ze
90% ludzi z TVNu ma to głeboko
Gdyby nie bylo wstazki to ludzie by sie pluli ze TVN to kompletnie olał



To był ich obowiązek tak zrobić to tak jakby bill gates umarł a microsoft nie złożyło by mu honorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz znać prawdziwej odpowiedzi.

A co do żałoby za Wejchertem ... cóż ... ogranicza się ona do czarnej kolorystyki więc nie za bardzo rozumiem o co ten bulwers. Nie ma żałoby NARODOWEJ - jest żałoba hm ... medialna ale nie popadajmy w skrajności - to nie ta skala. Żałoby narodowe są nudne a ta taką z całą pewnością nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 19:45, Master_Miller napisał:

Mogę być głupcem, mędrcze. W średniowieczu też było wielu mędrców. Najlepsze jest to,
że zawsze, kiedy nie wiecie co powiedzieć, nazywacie się mędrcami, geniuszami i bozia
wie kim. Cóż, każdy twierdzi, że bozia nie pożałowała mu inteligencji i humoru, a niektórzy
twierdzą, że dostali aż za dużo. Ja mogę jej mieć mniej od was, nie muszę być niczyim
mędrcem ani guru, jestem po prostu człowiekiem, który przejrzał na oczy. Możecie mnie
nazwać głupim, to świadczy tylko o was :)


Jesteś hipokrytą. Ktoś tu niedawno sugerował mi, że jestem głupcem w pewnym temacie o języku angielskim. ; )
W dodatku próbujesz być kontrowersyjny jak Wojewódzki. Robisz tandetne show na czyjejś śmierci w tym temacie. Iluż to ja już userów widziałem, którzy dzięki przeciwstawieniu się wszystkim zasadom i zdaniu większości mieli za cel tylko nabić trochę postów... Może się mylę, gdyż mędrcem nie jestem, ale dokładnie tak to wygląda także w innych tematach, gdzie postanowiłeś się wypowiedzieć.
A co do wstążek... Ja tam nie widuję ich na tyle dużo, żeby mieć coś przeciw nim. Śmierć towarzyszy nam na co dzień. Równie dobrze ta wstążka mogłaby zagościć na stałe obok loga TVN i nie miałbym nic przeciwko, jeśli byłaby tylko znakiem żałoby. Ona oznacza jednak coś zupełnie innego. Takie złożenie pośmiertnego hołdu osobie najbardziej zasłużonej dla tej stacji było dla jego współpracowników punktem honoru. Komu jak komu, ale jemu w pełni się to należy. W przypadku innych osób, które w ten sposób pożegnano, można by kwestionować słuszność takiej decyzji.
Czy ta wstążka aż tak razi cię w oczy? Nie ma obok niej żadnego nazwiska. Gdyby nie ten temat, nie wiedziałbym nawet kto opuścił ten świat tym razem. Przez nagłośnienie śmierci tego pana wcale nie zwiększy im się oglądalność moim zdaniem. Wiedz, że nie każdy kto zdecyduje się powiedzieć w mediach coś dobrego o zmarłym liczy na poklask czy coś w tym stylu. Tu chodzi o pamięć po zmarłym, który dokonał czegoś wielkiego. Może nie dokonał tego co Kościuszko, Dąbrowski czy inni historyczni bohaterowie i nie wspomną o nim w podręcznikach historycznych. Tym bardziej teraz należy mu się szacunek. Włączając TVN nie zapomnij dzięki komu oglądasz kolejny ciekawy film.
A to jak pracownicy TVN lub inni ludzie potraktują jego śmierć, to już ich indywidualna sprawa.
Takie jest moje zdanie.
Nie staraj się narzucać swojej opinii innym, pisząc:
np. "a wy dalej swoje... kończę temat bo to jak grochem o ścianę."
Forum jest po to, by dyskutować, a nie pokazywać swoją "zajebiaszczość", jak to zwykłeś określać i uznawać tylko swoje racje jako słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 19:50, meryphillia napisał:

> A kmiota to wy z siebie możecie robić. Biedne, zaślepione dzieci :*

Jestem osoba niewierzącą, ani w istnienie duszy u ludzi, ani w żadnych bożków.
I mimo mojej odrazy przed motłochem, którego jesteś częścią, co jawnie wskazujesz swoim
stylem wypowiedzi, to jednak potrafię stanąć nad grobem czyjejś osoby, nawet tak jak
dzisiaj nad grobem Kuklińskiego, którego bardzo nie szanowałem za życia i zreflektować
się nad marnością ludzkiego żywota.

Ty natomiast jesteś tylko zwykłym kmiotem, potrafiącym tylko kłapać ozorem roztaczając
jad i arogancję, nawet w dniu śmierci jakiegoś człowieka.
Takich jak ty brzydzę się chyba najbardziej...


Ale wy jesteście ignorantami. I to nie ja jadem rzucam i nie zarzucam wam tego, że jesteście kmiotami. Nawet nie potraficie zrozumieć mojej wypowiedzi. A ja nie jestem kelnerem by ją wam na złotej tacy podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 06:34, Master_Miller napisał:

Ale wy jesteście ignorantami.

jeśli ktoś stara się komuś coś wytłumaczyć to nim nie jest :)

Dnia 01.11.2009 o 06:34, Master_Miller napisał:

I to nie ja jadem rzucam i nie zarzucam wam tego, że jesteście
kmiotami.

spoko xDD

Dnia 01.11.2009 o 06:34, Master_Miller napisał:

Nawet nie potraficie zrozumieć mojej wypowiedzi.

zaiste, sensem Twoich wypowiedzi jest jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 16:48, deusER4 napisał:

> Ale wy jesteście ignorantami.
jeśli ktoś stara się komuś coś wytłumaczyć to nim nie jest :)

> I to nie ja jadem rzucam i nie zarzucam wam tego, że jesteście
> kmiotami.
spoko xDD

> Nawet nie potraficie zrozumieć mojej wypowiedzi.
zaiste, sensem Twoich wypowiedzi jest jego brak.


Oj biedna, zbłąkana owco (albo baranie). To, że wy jesteście ślepi i ograniczeni nie znaczy, że moja wypowiedź nie ma sensu. Kończę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale wy jesteście ignorantami. I to nie ja jadem rzucam i nie zarzucam wam tego, że jesteście kmiotami. Nawet nie >potraficie zrozumieć mojej wypowiedzi. A ja nie jestem kelnerem by ją wam na złotej tacy podawać.

Dnia 01.11.2009 o 17:17, Master_Miller napisał:

Oj biedna, zbłąkana owco (albo baranie). To, że wy jesteście ślepi i ograniczeni nie
znaczy, że moja wypowiedź nie ma sensu. Kończę ten temat.


A my nie jesteśmy wróżbitami, by domyślać się bez przerwy co ci chodzi po głowie. Mi tam jakby ktoś podał kupę nawet na złotej tacy, to bym jej nie tknął. Może w tym tkwi problem? Niech się wszyscy domyślają co jest pod tą tacą, choć jest tam wielkie g...
Tak, my jesteśmy ślepi i ograniczeni. Może nie zarzucasz nam, że jesteśmy kmiotami, ale sugerujesz coś nawet bardziej obraźliwego. Jeśli faktycznie to, co piszesz ma sens, oświeć nas zamiast uciekać od rozmowy. Bo chwilowo odnoszę wrażenie, że gardzisz innymi a sam bystry jesteś jak woda... Wiesz gdzie. : )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 17:17, Master_Miller napisał:

Oj biedna, zbłąkana owco (albo baranie).

ale mi pojechałeś xD

Dnia 01.11.2009 o 17:17, Master_Miller napisał:

To, że wy jesteście ślepi i ograniczeni nie
znaczy, że moja wypowiedź nie ma sensu.

dla Ciebie ma.. to ważna informacja (odsyłam do PS.)

Dnia 01.11.2009 o 17:17, Master_Miller napisał:

Kończę ten temat.

który to już raz ;]

PS. jak to jest walczyć z całym światem? tylko dlatego że uważasz że masz racje nie czyni z Ciebie kogoś kto ją ma :)

PS2. proszę się kulturalnie wyrażać na przyszłość, inaczej coraz więcej osób będzie miało Cię za kmiota

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:50, cedricek napisał:

witam was. zakładam ten temat po niedawnej katastrofię która zdazyła się w gdańsku. ale
nietylko o tym. o hamstwie, o niemoralności, o brutalizmie.... ten świat niejest dla
takich ludzi... wypowiedcie sie.
to straszny dzien dla swiata jesli takie smarkacze bedom robidz takie żeczy...


Ced, to naprawdę ty pisałeś? ;D

Ale wracając do tematu: wczoraj mówiono w telewizji( oraz dzisiaj w samochodzie w drodze na cmentarz) o zaginięciu jakiegoś dzieciaka z downem. Żeńska część pasażerów wykazywała zainteresowanie, a ja spytałem się w duchu: "I co z tego"? Co chwilę ktoś ginie, a wy będziecie przeżywać jedną niedorozwiniętą duszę? Co prawda dziecko się odnalazło, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barany, ograniczeni, kmioty... pokaźna liczba epitetów wskazujących na lekceważący stosunek do innych użytkowników i regulaminu. Zalecam, abyś nauczył się szanować czyjeś zdanie, bo masz z tym poważne problemy. Bez tego nie możesz rozpocząć żadnej sensownej dyskusji.
Degrad -1 za niekulturalne wyrażenia i obraźliwe epitety wobec innych użytkowników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:39, Hellmut napisał:

Barany, ograniczeni, kmioty... pokaźna liczba epitetów wskazujących na lekceważący stosunek
do innych użytkowników i regulaminu. Zalecam, abyś nauczył się szanować czyjeś zdanie,
bo masz z tym poważne problemy. Bez tego nie możesz rozpocząć żadnej sensownej dyskusji.
Degrad -1 za niekulturalne wyrażenia i obraźliwe epitety wobec innych użytkowników
forum.


Mógłbyś chociaż zauważyć, że to nie ja zacząłem rzucać mięchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować