Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Czarny temat - czyli słów kilka o ludzkich tragediach [M]

631 postów w tym temacie

witam was. zakładam ten temat po niedawnej katastrofię która zdazyła się w gdańsku. ale nietylko o tym. o hamstwie, o niemoralności, o brutalizmie.... ten świat niejest dla takich ludzi... wypowiedcie sie.
to straszny dzien dla swiata jesli takie smarkacze bedom robidz takie żeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:50, cedricek napisał:

witam was. zakładam ten temat po niedawnej katastrofię która zdazyła się w gdańsku. ale nietylko
o tym. o hamstwie, o niemoralności, o brutalizmie.... ten świat niejest dla takich ludzi...
wypowiedcie sie.
to straszny dzien dla swiata jesli takie smarkacze bedom robidz takie żeczy...


ale z tą ortografią to se chyba jaja robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:51, jaruczek napisał:


> to straszny dzien dla swiata

czy ja wiem? oO

karzdy dzień dla świata jest strarzny jesli giną niewinni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:50, cedricek napisał:

witam was. zakładam ten temat po niedawnej katastrofię która zdazyła się w gdańsku. ale nietylko
o tym. o hamstwie, o niemoralności, o brutalizmie.... ten świat niejest dla takich ludzi...
wypowiedcie sie.
to straszny dzien dla swiata jesli takie smarkacze bedom robidz takie żeczy...

Oni dostali po 3 m-ce w zakładzie karnym - ciekawe czy to poprawi ich psychę...Pewno niektórzy byli z normalnych albo i bogatych rodzin. Trochę za surowo ich skazali - równie dobrze dziewczyna mogła się powiesić bo ktoś powiedział że jest brzydka ... jakby każdy tak "dzielnie" przyjmował upokorzenia - nie było by z połowy ludzi...
Daaaawno temu u mnie w podstawówce zdarzały się jeszcze gorsze akcje a jakoś nikt się nie zabił. Mieli pecha chłopcy, że trafili na wrażliwą dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ciekawe... u was w szkole działy się gorsze akcje niż rozbieranie dziewczyn i fotografowanie ich... siedzisz w poprawczaku czy co??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jakby tak Ciebie rozebrali i udawali, że gwałcą, to nie czułbyś się upokorzony. Jakoś trudno mi w to uwierzyć. 3 miesiące, to oni będą czekać na ustalenia policji i prokuratury. Mogą dostać niewiele, ot, będą najwyżej siedzieć w poprawczaku do 21 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Evil Khan
Albo nieznasz dobrze sytuacji, albo ja ją źle znam.
Boz tego co wiem, oni zdarli z niej ciuchy, obmacywali i udawali,że gwałcą upokarzając ją na forum klasy. Ona miała tylko 14 lat, taka scena naprawde musiała skrzywdzić jej psychike. Takich typków to powinni na pare lat, wrzucić do celi dla grypsujących, to by zobaczyli jak to jest słabszych upokarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:55, cedricek napisał:

ZA SUROWO?! człowieku co ty gadarz?! za mało srogo raczej. jagby tak ciebie ktos kiedys rozebrał
i tak zacza robic... to niewiem czy bys tak mówił....


Co ty? Maraton w robieniu tematów robisz? Tematy się sypią jak z worka... :D
Śmierć (w męczarniach) za śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:53, Evil Khan napisał:

Mieli pecha chłopcy, że trafili na wrażliwą dziewczynę...


Ty sobie jaja robisz... prawda?? Myślisz, że oni jej nie znali? Biedacy nie mieli pojęcia, że jest wrażliwą osobą ? I pewnie baardzo się zdziwili, że dziewczyna przejęła się takim drobiazgiem jak zdarcie ubrania przy całej klasie i udawanie stosunku. To jest niestety typowy gwałt - uwierz nie musi być aktu płciowego, żeby zgwałcić psychikę człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:56, Arclight napisał:

No, jakby tak Ciebie rozebrali i udawali, że gwałcą, to nie czułbyś się upokorzony. Jakoś trudno
mi w to uwierzyć. 3 miesiące, to oni będą czekać na ustalenia policji i prokuratury. Mogą dostać
niewiele, ot, będą najwyżej siedzieć w poprawczaku do 21 roku życia.

Hmmm... może nie znałem do końca tematu.... W takim razie zwracam honor...i przyznaję rację że powinna spotkać ich za to kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 16:53, Evil Khan napisał:

Daaaawno temu u mnie w podstawówce zdarzały się jeszcze gorsze akcje a jakoś nikt się nie zabił.

Hmm...mordowali czy co? Bo ja już nie wiem co może być gorsze od tego co się stało.

Dnia 27.10.2006 o 16:53, Evil Khan napisał:

Mieli pecha chłopcy, że trafili na wrażliwą dziewczynę...

Jaja sobie robisz!? Rozebrali ją,obmacywali,robili zdjęcia... powinni posiedzieć trochę,może uda się jeszcze uratować resztki mózgu które im zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w polskich realiach pójdzie do poprawczaka za głupote a wyjdzie jako ćpun i morderca niestety w Polsce niema takiego czegoś jak resocjalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:00, Evil Khan napisał:

Sorry. nie znałem dokładnie tematu...i przebiegu wydażeń....



tak właśnie myślałem, bo ty byś chyba musiał w poprawczaku albo szkole dla morderców siedzieć żeby gorsze rzeczy się u ciebie działy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:53, Evil Khan napisał:

Oni dostali po 3 m-ce w zakładzie karnym - ciekawe czy to poprawi ich psychę...Pewno niektórzy
byli z normalnych albo i bogatych rodzin. Trochę za surowo ich skazali - równie dobrze dziewczyna
mogła się powiesić bo ktoś powiedział że jest brzydka ... jakby każdy tak "dzielnie" przyjmował
upokorzenia - nie było by z połowy ludzi...
Daaaawno temu u mnie w podstawówce zdarzały się jeszcze gorsze akcje a jakoś nikt się nie zabił.
Mieli pecha chłopcy, że trafili na wrażliwą dziewczynę...

Za surowo ? Chyba niepoważny jesteś. Oni ją rozebrali i "udawali" gwałt na oczach całej klasy, żeby tego było mało to jeszcze filmowali to komórką....albo jesteś dzieckiem i nie rozumiesz sprawy, albo faktycznie coś z tobą jest nie tak. WG. mnie to powinni im dać dożywotni poprawczak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


U mnie w szkole było naprawde nieciekawie... raz nawet pobyt tam co omało nie przypłaciłem życiem, poprzez paru durniów z wyższej klasy, ale jakoś się nie powiesiłem... oczywiście teraz nie jestem już w tej szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować