Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

IV jest wg mnie lepsza niż poprzednie części. Skoda że w V zrezygnowano z granic i rodzajów państw. Można na przykład wybudować koszary w centrym bazy przeciwnika. trochę to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers V bardziej przypomina Warcrafta III niz poprzednie części sagi Settlers. Twórcy chcieli zrobic fajna grę ale mogli jej nie nazywac Settlers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie 1,2,4 to najlepsze czesci Settlersow. Wiem, ze 3 to praktycznie to samo co 4, ale mnie nie uwiodla. Settlesr Dziedzictwo królow to nei sa settlersi, to jest zupelnie co innego. nie kupilem tego i nei mam takiego zamiaru. STARE SETTLERY RULEZ!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ja do dzisiaj czasem pogram w II, bo naprawde byla swietna gra. Co do V to pozostawie to bez komentarza, bo to zamach na cala sage moich ulubionych komputerowych ludkow :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli, że zrezygnowano z wielu bardzo dobrych pomysłów z poprzedników np. tym razem towar z kopalni automatyczniue dodaje się do puli, a wolałem jak jeden ludzik łowił rybe, drugi zanosił ją do górnika, potem górnik wydobywał węgiel, znowu ludzik niósł węgiel do magazynu, kuźni itp. Miło było oglądać jak funkcjonuje cała gospodarka, gdyż to była jakby wizytówka serii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagle piszecie V, 5.. a przecież ta gra nie ma tego w tytule. Kiedyś w jednym z wywiadów wydawca powiedział że to NIE JEST KONTYNUACJA. Prawdopodobnie V będzie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:54, Kafar napisał:

Ciagle piszecie V, 5.. a przecież ta gra nie ma tego w tytule. Kiedyś w jednym z wywiadów wydawca powiedział że to NIE JEST
KONTYNUACJA. Prawdopodobnie V będzie dopiero.


Może nie ma w tytule 5, ale logiczne jest, że nie jest to ani część 1, ani dodatek do innej. Jeśli by nie było w tytule Settlers, to bym się zgodzi, ale w tym wypadku raczej innej 5 nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja..pamietam jak jeszcze na amidze gralem w settlers :D::Dto byla giera :) a wlansie tak wogole to jak sie robi screenshoty w tym ? da sie wogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:24, Łukasz.G napisał:

> Trójka rządzi!

według mnie to wszystkie od 2-4 5 to porażka na całej lini...


Może jakieś argumenty? W 2 m.in. można było budować statki i w tym byłą lepsza od 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers V to już nie to samo co kiedyś. Dla mnie najlepsze części to III i IV. Zmiana grafiki źle wpłynęła na grywalność. Teraz zrobił się z tej gry zwyczajny eRTeeS jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 15:35, HumanGhost napisał:

Settlers V to już nie to samo co kiedyś. Dla mnie najlepsze części to III i IV. Zmiana grafiki źle wpłynęła na grywalność.
Teraz zrobił się z tej gry zwyczajny eRTeeS jakich wiele.


No niestety...

Moim skromnym zdaniem - część druga była najlepsza. Trójeczka... To już nie było to samo :(. Niby "lepsza grafika itp" ale jednak :/. A 5 to już zupełnie inna gra xD. Ale i tak się przyjemnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta gra bardzo podoba. Właśnie w nią pogrywam. Fakt faktem nie są to już ci sami Settlersi co kiedyś (ech te małe, śmieszne ludziki ;)) ale było to z tego co wiem zamierzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 16:14, Gordek napisał:

Może nie ma w tytule 5, ale logiczne jest, że nie jest to
ani część 1, ani dodatek do innej. Jeśli by nie było w tytule Settlers, to bym się zgodzi, ale w tym wypadku raczej innej
5 nie będzie.


co nie zmienia faktu że V ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi sie o uszy że są 2 dodatki. Jeden mam, a co z drugim? czy to wynik sprzecznych informacji jeszcze o tym pierwszym? Nie wiem. Mam Settlers - Dziedzictwo królów i Settlers - Dziedzictwo królów: Misje dodatkowe. Jest coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować