Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Mam jeszcze jeden problem !!!
gram w dodatek do serttlersów i chce stworzyc mape z pomoca edytora tylko nie wiem gdzie jest opcja do tworzenia map !!!
Z góry dziekuje za pomoc i porosze o odpowiedz graczow zawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:18, colin mcrae napisał:

Skoro przeszedles misje dodatkowe to moze znasz odpowiedz na pytanie powyzej

Już odpowiadam musisz zmienić rozdzielczość ekranu na 800 na 600 pikseli i wtedy ci to pujdzie :).
Ale nie musisz się bawić w edytora na http://.www.siedler-maps.de masz do wszystkich części z 1000 dodatkowych map do gry przez neta jak i kampania. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:24, colin mcrae napisał:

Chodzi mi o to gdzie jest w grze opcja stworzenia mapy.


No to bieżesz Menu start programy blubyte lub ubisoft i tam masz edytor map klikasz na niego i powinno ci pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czekaj to chodzi o settlers V to bieżesz menu start --> programy-->Ubisoft-->BluByte-->Settlers Dziedzictwo Królów -->Misje Dodatkowe--> Uruchom Edytor Map Do gry Settledrs Dziedzictwo Królów i już go masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie o ile korzystales z edytora map
Jak buduje dla siebie osade jest dobrze tylko jak chce budowac osade dla rywala to caly czas rozbudowuje poprostu swoja osade i nie wiem jak przelaczyc zeby budowac dla wroga.
Z gory dziekuje i dzieki za poprzednia odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 20:32, colin mcrae napisał:

A inaczej nie pojdzie ???

Pójdzie ,ale będzie występować dużo tzw błędów dzięki którym nic się nie da zdziałać . Ale w lutym wychodzą Legendy i w nim będzie super edytor map który pozwoli Ci na wszystko bo do misji + to był taki treningowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jerstem w "AVELANGE". Uwolniłem księżniczkę, wybudowałem katedrę, kilka razy wysyłałem bohatera do księżniczki, atakowałem "czarnych" i nic. Księżniczka nic nie mówi, była jedna podpowiedź żeby atakować wspólnie/ale jak?/, czekam, uruchamiam grę kilkakrotmie i nic. Może mi ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w "Evelance", robię wszystkie zalecenia i utknąłem na zdobyciu prochu. Wielokrotnie Dario podchodził do Leonarda i nic z tego nie wychodzi. Wogóle to nie mogę zrozumieć gry, gdy wszystko się robi, a potem trzeba czekać nie wiadomo ile, ażeby pójść dalej? Zastanawiam się czy coś źle robię? Ale wszystko zgodnie z poleceniami gry. W ogóle, to opis gry jest do luftu. Winny być opisane działania w określonych sytuacjach. A tak to tylko czekać na zmiłowanie. Jeżeli ktoś mi może pomóc, to bardo proszę. Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować