Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

wiec wszystkich zapraszamy do naszego forum byscie sie mogli wypowiedziec natemat pomyslu takiej gierki.
WIELKI PROJEKT
BIG FISH
JA z kolega jestesmy fanami na maxa setkow.mamyt wszystkie czesci ale najlepiej lubimy 3 za jej klimat.zanim zaczelismy grac w setkow dziedzictwo królów to popytalismy sie na forach jaka giera jest.ruzne opinie byly wiec postanowilismy sprawdzic jaka jest.kupilismy i jakie bylo nasze rozczarowanie jak to niebyl zaden settlers to byla zwykla rts.wiec po godzinie grania odinstalowalismy setkow i wrzucilismy 3 potem 4.po dwoch dniach pomyslelismy ze mozemy napisac wlasna gierke i tak juz siedzimy od jakiegos czasu z kumplami z ekipy i piszemy gierke.

zapraszam na forum i tam sie wypowiadajcie co chcielibyscie miec a czego nie.sami zazucajcie pomysly i propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już będzie zwykły RTS do puki był niemiecki BlueByte to wychodziły świetne Settlersy takie jak S3 S4 niestety firma zaczeła plajtować i jeden jedyny ratunek to był połączenie się z francuskim Ubisoft który nakazał sstowrzyć nową gre. Zauważcie ,że tonie jest na pudełku napisane Settlers V tylko The Settlers bez niczego zaczeli nową tematykę osadzoną w średniowieczu , ale przynajmniej jest bogatsza muzyka ładna grafika a gra przez neta jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 13:04, kamilimaciek1 napisał:

To już będzie zwykły RTS do puki był niemiecki BlueByte to wychodziły świetne Settlersy takie
jak S3 S4 niestety firma zaczeła plajtować i jeden jedyny ratunek to był połączenie się z francuskim
Ubisoft który nakazał sstowrzyć nową gre. Zauważcie ,że tonie jest na pudełku napisane Settlers
V tylko The Settlers bez niczego zaczeli nową tematykę osadzoną w średniowieczu , ale przynajmniej
jest bogatsza muzyka ładna grafika a gra przez neta jest świetna :)



wlasnie niema byc to rts to ma byc cos innego niz setki warc itp chcemy zrobic cos nowego klimatowego swierzego i zeby duzo ludzi gralo sobie w nia.wiesz dlatego powstalo forum wielki projekt by tam sobie ludki mogli wrzucac swoje propozycje

GORACO ZAPRASZAM NA FORUM(WIELKI PROJEKT)BIG FISH`A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 13:35, BIG FISH napisał:

wlasnie niema byc to rts to ma byc cos innego niz setki warc itp chcemy zrobic cos nowego klimatowego
swierzego i zeby duzo ludzi gralo sobie w nia.wiesz dlatego powstalo forum wielki projekt by
tam sobie ludki mogli wrzucac swoje propozycje

GORACO ZAPRASZAM NA FORUM(WIELKI PROJEKT)BIG FISH`A


No dobra :) Ty a powiec mi czy ty nie grałeś w settlersa kiedyś przez neta taki jeden ma nick FISH_PL to nie ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 12:08, kamilimaciek1 napisał:

> wlasnie niema byc to rts to ma byc cos innego niz setki warc itp chcemy zrobic cos nowego
klimatowego
> swierzego i zeby duzo ludzi gralo sobie w nia.wiesz dlatego powstalo forum wielki projekt
by
> tam sobie ludki mogli wrzucac swoje propozycje
> > > GORACO ZAPRASZAM NA FORUM(WIELKI PROJEKT)BIG FISH`A

No dobra :) Ty a powiec mi czy ty nie grałeś w settlersa kiedyś przez neta taki jeden ma nick
FISH_PL to nie ty ? :)



nie niegralem w setkow przez neta,nie prubowalem i mi sie nie chcialo
ale bedzie mozna grac w nasza gre przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juppi już jest pre-order the settlers Legendy - ostatni dodatek do Dziedzictwa Królów ja już zamówiłem a i dostałem za to ,że mam wszystkie części settlersa zniszkę 28 WPLN a nie 18 :). Dzięki CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam 2 pytania:

1. Czy wie ktoś z Was gdzie mogę znaleźć jakieś mapy autorskie do settlersów do dodatku
bo przeszedłem już kampanie i nie mam w co grać. :(

2. Czy w dodatku Legends będzie coś nowego, tzn. jakiś jednostki czy budynki, czy tylko kampania i nic wiecej.?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co rób to na początku nie wysadzaj pielgrzymem tych skał niech wróg atakuje na twojego kolesia 9 nic mu nie będzie :) zrób maksymalną ilość łuczników troche piechoty w ciągu 1 godziny wysadź skały pielgrzymem i do ataku :) i to cała filzofia

ps jest to jedna z ciekawych misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:46, Kamil.i.Maciek napisał:

Pierwsze co rób to na początku nie wysadzaj pielgrzymem tych skał niech wróg atakuje na twojego
kolesia 9 nic mu nie będzie :) zrób maksymalną ilość łuczników troche piechoty w ciągu 1 godziny
wysadź skały pielgrzymem i do ataku :) i to cała filzofia

ps jest to jedna z ciekawych misji :)


to nie ta, to jest ta w której ten mroczny władca (czy jakoś tak) chce zaatakować od tyłu jak będzie zima (przez to narzędzie co kontroluje pogode) i ja musze też to zrobić, ale potem mnie atakują i over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem misji "Wielka Zaraza". Dokladnie to niewiem gdzie znaleźć tego osrodka gdzie ludzie wychodzą (bo mam limit i niemoge ludzi robić). Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 19:29, Grigor4 napisał:

Mam problem z przejściem misji "Wielka Zaraza". Dokladnie to niewiem gdzie znaleźć tego osrodka
gdzie ludzie wychodzą (bo mam limit i niemoge ludzi robić). Prosze o pomoc


W tej misji masz tylko jeden ośrodek wiejski możesz go rozbudować do maksymalnie 125 osób dlatego na południu warto kupić wopjsko z bandy rozbujników Ari za raptem 1000 talarów masz taki oddział co Ci nie zabiera żadnych ludzi w limicie itd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 19:45, Kamil.i.Maciek napisał:

> Mam problem z przejściem misji "Wielka Zaraza". Dokladnie to niewiem gdzie znaleźć tego
osrodka
> gdzie ludzie wychodzą (bo mam limit i niemoge ludzi robić). Prosze o pomoc

W tej misji masz tylko jeden ośrodek wiejski możesz go rozbudować do maksymalnie 125 osób dlatego
na południu warto kupić wopjsko z bandy rozbujników Ari za raptem 1000 talarów masz taki oddział
co Ci nie zabiera żadnych ludzi w limicie itd !


tylko ja go już użyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować