Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Witam
dawno juz nie grałem w settlersów ale ostanio przypomniała mi sie stara 1 częsć na której sie zagrywałem :)
wiec postanowiłem sobie kupić jakąś nowa część tyle że słabo sie orientuje , wiec pytanie skierowane do starych wyjadaczy która część zmówić ? :)
znalazłem coś w stylu" Settlers II: 10-lecie " czy to może jest najnowsza część ?
chodzi mi szczególnie o grę przez sieć ?

btw. juz wkrótce przyjadą DZIKIE HORDY więc przy okazji zmówił bym również settlersów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 14:38, herosgarus napisał:

Witam
dawno juz nie grałem w settlersów ale ostanio przypomniała mi sie stara 1 częsć na której
sie zagrywałem :)
wiec postanowiłem sobie kupić jakąś nowa część tyle że słabo sie orientuje , wiec pytanie
skierowane do starych wyjadaczy która część zmówić ? :)
znalazłem coś w stylu" Settlers II: 10-lecie " czy to może jest najnowsza część ?
chodzi mi szczególnie o grę przez sieć ?

btw. juz wkrótce przyjadą DZIKIE HORDY więc przy okazji zmówił bym również settlersów
:)


nie wiem czy wogóle odczytasz tego posta, bo od 07.01 trochę wody w wisle upłynęło...
ale do rzeczy. 10- lecie nie jest nowa grą, jest to po prostu kultowe settlers 2 w nowej oprawie graficznej, dżwiękowej.... i (chyba, nie jestem pewien bo nie mam, ale wnioskuje po obecnosci dodatku o innej nazwie niż dodatek do 2) fabule. 3d, te sprawy. osobiście nie polecam, bo prawie zawsze takie reedycje są nieudane.

najnowszą częścią osadników jest 6, rise of the new empire,moim zdaniem bardzo udana część. znakomita grafa, fajne rozwiązania, niezły pomysł na fabułę.
myślę, ze lepiej jest kupić 6 niż reedycję 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!:-))
mam problem z misją ZEMSTA z SETTLERS V DZIEDZICTWO KRÓLÓW LEGENDY "BITWY SZMARAGDOWYCH PÓL" .pierwszy i drugi cel zrealizowany,trzeci zaczęł się dobrze pokonałam obozy znajdujace się na wschodzie i zostały mi jeszcze na zachodzie,ale nie mogę tam przejść bo lezy kamien na drodze a jest tylko jedne przejście,wszystko mam wybudowane, nie wiem co mam zrobic z tym kamieniem.Prosze o pomoc:)) pozdro!!!

20080213141836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, że jak gram w kampanię podstawki The Settlers - Dziedzictwo Królów, to czasami w dowolnym momencie gra się wyłącza i mam powrót do Windowsa. W związku z tym co jakieś 10 minut zapisuję stan gry, aby nie musieć rozpoczynać każdej misji od nowa. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie leży problem? Dokonałem aktuzalizacji wszystkich sterowników, a na czas rozgrywki wyłączyłem program antywirusowy, ale nic to nie pomogło. Nie mam tego problemu, gdy nie rozgrywam kampani, tzn. gram na pojedynczej mapie. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 16:07, Smokuu napisał:

Mam pytanie,czy można zmienić kolor osady w trybie "własne mapy"?


Niestety nie można w mapach singlowych. Chyba, że może być to możliwe w grach na mapkach podczas gry przez LAN lub internet z innymi graczami (mapki zawierające przed nazwą cyferki, np. (4) Starcie bohaterów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesć!!!!


MAm problem z setlerss 5 dziedzictwo królów. Nie umiem nająć ludzi do szkoły i kopalń. Pokazują się czerwone wykrzykniki. Co mam robić? POmóżcie Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czesć

MAm problem z setlerss 5 dziedzictwo królów. Nie umiem nająć ludzi do szkoły i kopalń. Pokazują się czerwone wykrzykniki. Co mam robić? Pomóżcie Proszę. Pospieszcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować