Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 13:55, Gordek napisał:

> > Trójka rządzi!
>
> według mnie to wszystkie od 2-4 5 to porażka na całej lini...

Może jakieś argumenty?
W 2 m.in. można było budować statki i w tym byłą lepsza od 1.


Jemu chyba chodziło o to, że nie tylko trójka, ale równierz 2 i 4. I według niego 5 (w odróżnieniu od pozostałych) to porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to kody do piątki:
1.Uruchom grę.
2.Po otworzeniu się mapy kampanii wpisujemy jeden z kodów misji ze znajdujacejsię po prawej stronie tabeli. Po pop[rawnym wpisaniu słyszymy sygnał dzwiękowy-w ten sposób odblokowujemy dostęp do wybranych zadań.
3.Po wybraniu prowincji i przejsciu na mapę wciskamy kolejno CTRL-SHIFT-F12, CTRL-SHIFT-F11, CTRL-F10
i wpisujemy kod:
Poniższe kody ułatwiają zwyciestwo:
CTRL+F1 - dodanie 1000 sztuk złota
CTRL+F2 - dodanie 1000 jednostek gliny
CTRL+F3 - dodanie 1000 jednostek drewna
CTRL+F4 - dodanie 1000 jednostek kamienia
CTRL+F6 - dodanie 1000 jednostek żelaza
CTRL+F7 - dodanie 1000 jednostek siarki
CTRL+F9 - odblokowanie wszystkich technologii

To tyle mam tu jeszcze pare ale to takie bzdety. Jeśli czegoś nierozumiesz to mnie nie wiń bo przepisywałem to z GRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 09:03, colin mcrae napisał:

Bardzo prosze o pomoc


Jasne Zamek Folunk jest to całkiem ciekawa misja
Idź po Bohaterów Salima i Pielgrzyma i olej tą skałe którą masz wysadzić wracaj do siebie i rób mocną gospodarkę która zniszczy wroga a tamci niech się bawią twoi przyjaciele nieprzejmuj się o nich oni zawsze dadzą sobie rade ^^]
Zrób albo dużo łuczników żeby mieć dobry ostrzał albo ciężką kawalerie ah te koniue są super i jak będziesz na full zapchany wybuduj z 4 wierze obronne wysadź Pielgrzymem skałe i po bulu i do Ataku ^^]
A te kody to niedziałają za dobrze :-(Wogule niedziałają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszłem wszystko nawet misje dodatkowe:-).
Ja Ci powiem ,że misja Folunk jest to drobny trening później to będzą Cie atakować 3-ech na jednego ale dasz rade najlepij to mieć dużo łuczników ostrzał jest tak silny, że nikt nieprzeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi kto powiedziec w misji NORFLORK co mam zrobic aby zaczelo odliczac to 20 minut bo nie wiem czy mam czekac czy cos zrobic.
Prosze o natyczmiastowa odpowiedz
Bardzo bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy SETTLERS V DZIEDZICTWO
Mam grę Settlers Dziedzictwo Królów i przy pierwszej instalacji gra ruszyła bez problemów. Musiałem sformatować twardziela i po ponownej instalacji gry wyskakuje komunikat :proszę włożyć poprawny dysk CD. Taki komunikat wyskakuje przy wkładaniu obydwu płyt.
Czy ktoś wie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 17:27, kamilimaciek1 napisał:

Ja już przeszłem wszystko nawet misje dodatkowe:-).
Ja Ci powiem ,że misja Folunk jest to drobny trening później to będzą
Cie atakować 3-ech na jednego ale dasz rade najlepij to mieć dużo łuczników ostrzał jest tak silny, że nikt nieprzeżyje


Pytanie powyzej jest kierowane do ciebie to o NORFLORK a nie o instalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok w tej misji Norfolk nauczysz się zmieniać już pogodę i wcale tak szybko się niespierz najważniejsze to mieć sirakę i wybudować w chacie Alchemika pogodową technologię i ta misja ma wyglądać tak jest zima oddziały wroga stoją na lodzie ty robisz lato i onni prawie wszyscy się topią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! mam problem! przeszedlem sobie cala ta gre i chce uruchomic dodatek i nie moge...zainstalowalem go i jak chce go otworzyc to mi wyskakuje zebym wlozyl prawidlowe cd :| i juz uruchamialem daemonem wszystko i nie wiem o co chodzi....moze ktos tez tak mial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 20:15, korbi napisał:

a tak pozatym colin mcrae to nie psujesz sobie tym zabawy ?? ja tam cala gre przeszedlem sam i nie bylo az tak trudno...


Jakbys nie wiedzial jestem w ostatniej misji i jakos akurat w tej misji nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no ostatnia misja to jest banalna. ale chodzilo mi o te wczesniejsze posty:P bo z tego ci widzialem to dosc czesto o opisanie misji prosiles...i skoro juz jestes tak blisko to zagraj sobie pozniej w dodatek. fajne misje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować