Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 15:54, Kafar napisał:

Ciagle piszecie V, 5.. a przecież ta gra nie ma tego w tytule. Kiedyś w jednym z wywiadów wydawca
powiedział że to NIE JEST KONTYNUACJA. Prawdopodobnie V będzie dopiero.


Racja Setttlers V będzie i w planach jest coś koło 2008 r. ale to nie pewne i będzie jak settlers II: 10 lecie grafa piękna i starzy dobrzy setllersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:37, Misiek356 napisał:

Jak grać przez internet w settlers dziedzictwo królów wie może ktoś czy jest taka możliwość?


W tych linkach znajdziesz dokładny opis jak grać przez internet, ta więc zapraszam! :>

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8017&pid=100

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8017&pid=101

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8017&pid=102

Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misią powodż czy coś takiego ale jest to po angielsku a tytuł tam jest taki The Flood. Mam taki problem ze nie moge znalesc zadnego klucza dotych wrót co prowadzą do tego clecartu nie żółtego a po drugie nie wiem gdzie wydobyc dwa tysiące sulfuru szybką prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć pomogę ci z tą misją! :) Ale nie tutaj :P
Sprawa jest taka, pisze poradnik gracza, który jest już prawie na ukończeniu, a ty go przetestujesz! I powiesz mi czy jest napisany prostym językiem i czy ci pomógł przejść kampanie ok? :>
Napisz do mnie na settlers@kolektyw.gram.pl w temat wpisz wiadomości Beta Test Poradnika! :)

Pozdrawiam!
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misją pustkowia. Mam tylko jeden ośrodek miejski, i przez to nie mam dużo wojska,a w związku z tym nie mogę zrobić żadnego kroku bo mi zaraz wszystkich zabijają. proszę o jakieś wskazówki co do tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk zobacz mój post wyżej ;)

Zapisz się na beta testy poradnika gracza, dzięki niemu na pewno ukończysz misję :) Wyślij e-maila na adres settlers@kolektyw.gram.pl w temat wiadomości wpisz Beta Test Poradnika :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pomoże. Właśnie kupiłem SV i mam mały problem otóż oprócz map własnych jest tylko jedna
kampania do przejścia "Ridgewood" i to też chyba nie do końca bo doszedłem tylko do jakiejś bramy po czym
wyświetla się menu "graj jeszcze raz to samo" a gdzie pozostałe misje jak Crawford czy Norfolk, może mam
jakąś niepełną wersję czy o co cho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś by mi pomógł z misją "Zamek starego króla"? Otóż udało mi sie sprowadzić lato i wróg już z południa mnie nie atakował.Ale nie moge odeprzeć ataków z północy bo nie starcza mi surowców. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pomoze ........Za rejestrowałem sie na stronie "ubi"....I mam problem z insralacja ...wogole nie chce roszyc...Co mam dalej robic....chodzi o gre...."Settlers Dziedzictwo królów-Legendy-....Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:30, krzys.l napisał:

Kto mi pomoze ........Za rejestrowałem sie na stronie "ubi"....I mam problem z insralacja ...wogole
nie chce roszyc...Co mam dalej robic....chodzi o gre...."Settlers Dziedzictwo królów-Legendy-....Help


Masz problemy z instalacją ponieważ brakuje Ci podstawki!
The Settlers: Dziedzictwo Królów Legendy jest dodatkiem do gry The Settlers: Dziedzictwo Królów bez tego Ci niestety nie pójdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:36, Sephirath napisał:

Przepraszam - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8017&u=502 - każdy post w tym temacie
liczony od tego miejsca (albo wcześniejszego pokazania tego linka) winien liczyć się jako spam.
Eot.

Nie jest to spam, tutaj tworzymy FaQ :) Po prostu jest tyle nowych użytkowników z nowymi pytaniami, że każdemu trzeba (oficjalnie) odpowiedzieć na pytania :) Spamem w tym momencie jest założone nie oficjalnych 140 tematów o Settlersach http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp?page=2, które prawdopodobnie niedługo zostaną zamknięte.

Dnia 03.01.2007 o 14:36, Sephirath napisał:

Kamil.i.Maciek - no reklamujcie swój temat a nie gadacie w cudzym dublu ;p

Piszemy tam gdzie jesteśmy potrzebni :) Tutaj musiałem pomóc krzys.l, by się chłopak nie męczył z czymś czego bez podstawki nie da się zainstalować i później nie pisał postów w stylu CDP mnie oszukało, bo gra mi nie chce chodzić...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może dać jakieś rady co do misji "ZAMEK STAREGO KRÓLA"? Bo za chiny nie moge tego przejsc. Wybijaja mnie zanim wybuduję ten zmieniacz pogody ==''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z settlers dziedzictwo królów - misje dodatkowe, w misji moim zadaniem jest wybudowanie 3 studni i nie wiem jak to zrobic bo nie ich poprostu w wykazie rzeczy, ktore mozna budowac:/ bylbym wdzieczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:05, sebol2 napisał:

Mam problem z settlers dziedzictwo królów - misje dodatkowe, w misji moim zadaniem jest wybudowanie
3 studni i nie wiem jak to zrobic bo nie ich poprostu w wykazie rzeczy, ktore mozna budowac:/
bylbym wdzieczny za pomoc


Mam takie pytanie i prosze o pomoc!!!! Zastanawiam sie nad kupnem The Settlers V: Dziedzictwo Królów. Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy to dobra decyzja i czy warto kupować tą gre bo nie chce wydać kasy żeby potem żałować :) z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra! :) ja ją osobiście uwielbiam, szczególnie właśnie piątkę :) Zaglądnij sobie na tą stronę internetową http://settlers.grampl, po prawej stronie jest dział multimedium i są tam różne filmiki o Settlersach, pooglądaj sobie teledyski, powinny Ci się spodobać i będziesz mógł zobaczyć jak ta gra jest ładnie zrobiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Bardzo fajna gra! :) ja ją osobiście uwielbiam, szczególnie właśnie piątkę :) Zaglądnij sobie
na tą stronę internetową http://settlers.grampl, po prawej stronie jest dział multimedium i
są tam różne filmiki o Settlersach, pooglądaj sobie teledyski, powinny Ci się spodobać i będziesz
mógł zobaczyć jak ta gra jest ładnie zrobiona :)


dzięki za radę i odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować