Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 09:20, Gothic 12 napisał:

Czy w tej grze można budować własne osady jak w twierdzy i czy jest tryb wolnej gry , no i
czy opłaca się w nią grać?


Jak najbardziej, możemy rozbudowywać cały czas swoją osadę, budując bardzo dużo urozmaiconych budynków. Gra przypomina słynnego Warcrafta3, tylko tyle, że grafika ładniejsza :) Pooglądaj sobie filmiki z tej gry, jak Cię zaciekawi to możesz sobie ją kupić, mi osobiście bardzo się podoba :> http://settlers.gram.pl/article.php?id=748
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:48, Kamil.i.Maciek napisał:

> Czy w tej grze można budować własne osady jak w twierdzy i czy jest tryb wolnej gry ,
no i
> czy opłaca się w nią grać?

Jak najbardziej, możemy rozbudowywać cały czas swoją osadę, budując bardzo dużo urozmaiconych
budynków. Gra przypomina słynnego Warcrafta3, tylko tyle, że grafika ładniejsza :) Pooglądaj
sobie filmiki z tej gry, jak Cię zaciekawi to możesz sobie ją kupić, mi osobiście bardzo się
podoba :> http://settlers.gram.pl/article.php?id=748
Pozdrawiam!

Mi równierz się podoba :-) Ale nie moge przejść misji :zaraza. Może jakieś porady?? Prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem z misją "zbrukane światło" w Legendach "Swietliste wizje". Zrobilem juz wszystko, zdobylem wioske na polnocy, zdobylem wioske na zachodzie no i teraz nie wiem co mam robic. Zabilem wszystkich barbarzyncow i nic sie nie dzieje. Z nikim nie moge pogadac, nigdzie nie moge isc bo nie ma juz gdzie budowac mostow. Co dalej? Moze cos przeoczylem?

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utknęłam w Kaloix. Mam obronić ośrodek wiejski osady oraz zniszczyć siedzibę rozbójników. W opisie misji jest informacja, że będą potrzebne armaty.Nie moge zbudować budynku do produkcji armat, bo jest w panelu zaciemniony z informacją, że w tej misji opcja jest niedostepna. Byłam u hrabiny a Heliasz powiedział, że to on będzie prowadził negocjacje.Od tej pory się nic nie dzieje, nie ma opcji rozmowy z jakąkolwiek postacią. Moje kopalnie się wyczerrpały, ale to nie problem, bo mam tak dużo drewna i pieniędzy, że moge kupić wszystko czego potrzebuję.
Ośrodek wiejski jest niezagrożony, został zabezpieczony szczelnym rzędem wieżyczek z armatami i łucznikami. Bez armat chyba jednak trudno będzie zlikwidować gniazdo rozbójników. Czy coś ominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem otóż nie mogę w opcjach gry (grafika) ustawić na wyższe wyznaczniki
kidy ją zinstalowałem wszystko w grafice ustawiło mi się na niskie i niemogę tego zmienić to znaczy pola redia wysoka są nie aktywne dysponuje sprzętem z tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 00:19, Kamil.i.Maciek napisał:

> 3. Pójdzie na:
> Win XP Pro SP2
> AMD Athlon 1.2 GHz
> 256 MB RAM
> Geforce 2 MX 400

Nie pójdzie - za słaba karta grafiki - reszta jest okey :)


Raczej bzdury opowiadasz. A i tak ściągam demo więc sam zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 07:05, Chlorofil napisał:

> > 3. Pójdzie na:
> > Win XP Pro SP2
> > AMD Athlon 1.2 GHz
> > 256 MB RAM
> > Geforce 2 MX 400
>
> Nie pójdzie - za słaba karta grafiki - reszta jest okey :)

Raczej bzdury opowiadasz. A i tak ściągam demo więc sam zobaczę.


Pewnie że Ci pójdzie na GF2 MX . Tylko pokaz slajdów będziesz miał ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:16, hero1995 napisał:

ktoś pogra przez inter w settlers 5 wolny cały dzień


Cześć ja chętnie pogram :) Jaki masz nick?
Ps: To forum nie jest dobre do umawiania się na rozgrywki ;) Wpisz w google Settlers - tam znajdziesz taki piękny serwis, w tym pięknym serwisie jest forum :) Chętnie się z Tobą umówimy na potyczkę w sieci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 00:14, lothar-mb napisał:

> > > 3. Pójdzie na:
> > > Win XP Pro SP2
> > > AMD Athlon 1.2 GHz
> > > 256 MB RAM
> > > Geforce 2 MX 400
> >
> > Nie pójdzie - za słaba karta grafiki - reszta jest okey :)
>
> Raczej bzdury opowiadasz. A i tak ściągam demo więc sam zobaczę.

Pewnie że Ci pójdzie na GF2 MX . Tylko pokaz slajdów będziesz miał ;))


Niekoniecznie. Na tej karcie na min. detalach nie było tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować