Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2006 o 14:06, colin mcrae napisał:

No coz pogalbym gdybym nie mial problemu z internetem a raczej z graniem przez internet bo
wyskakuje mi cos takiego blad w module sieciowym (klient) ale jesli rozwiaze problem
to chetnie zagram

Ale ty się łączysz przez modem z prędkością 14 kb/s ? Czy masz stałe łącze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 19:55, colin mcrae napisał:

> nie moge przejść pierwszego aktu w misje dodatkowe

Opisz dokladniej problem

>po zbudowaniu mostu nie moge zniszczyć tajemniczego plemienia,daj jakąś taktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 20:27, Darkstrom napisał:

> > nie moge przejść pierwszego aktu w misje dodatkowe
>
> Opisz dokladniej problem
>po zbudowaniu mostu nie moge zniszczyć tajemniczego plemienia,daj jakąś taktyke


Ja to przeszłem całę która misja 1 2 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo łatwe budujesz most , masz 50 łuczników i zawsze rade się da :). Jak ma problem z 1 to co będzie z ostatnią :D. fajna jest piąta PIENIĄDZE ALBO ŻYCIE taki tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 13:31, kamilimaciek1 napisał:

> > > nie moge przejść pierwszego aktu w misje dodatkowe
> >
> > Opisz dokladniej problem
> >po zbudowaniu mostu nie moge zniszczyć tajemniczego plemienia,daj jakąś taktyke

Ja to przeszłem całę która misja 1 2 3 ?

>1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko.

Czy ktoś wie gdzie jest jakiś opis tego języka LUA przetłumaczony trochę na polski. Lub może gdzie można ściągnąć proste przykładowe skrypty (wiem ze jest jeden w grze)
Przykładowo zrobiłem mapę i dałem surowce, 4 osadników, twierdze, ośrodek miejski dla dwóch graczy.
Chciałbym zrobić żeby komputer rozbudował sie i mnie atakował...
Jest tam map script wizard ale gdy ustawiam na „deathmatch” to po odpaleniu mapy komputer nic nie robi ... nic się nie dzieje, nie rozbudowuje się i mało tego nie mogę nawet zniszczyć jego budynku.
Przecież ustawiłem "deathmatch" to przynajmniej powinien atakować wroga a gracz komputer nie jest moim wrogiem i nie mogę zniszczyć jego osadnika ani twierdzy.
Nie chce się uczyć jakiegoś języka skryptowego chce po prostu rozgrywkę z komputerem na własnej mapie i tylko tyle. Nie mam zamiaru pisać dla siebie misji a tym bardziej dla kogoś.
Wymaganie od użytkowników uczenia się skryptów którzy kupują grę dla zabawy i miłego spędzenia kilku godzin przy grze jest wręcz nieracjonalne! Uważam ze powinny być dwa tryby tworzenia misji dla Settlers5 - pierwszy prosty czyli rozbuduj się i zniszcz wroga za wszelka cenę lub walka na surowce i na czas oraz drugi tryb dla wytrwałych którzy chcą sobie budować misje na podstawie języka.

Tak wiec znacie moje pytanie... czy ktoś cos wie na ten temat?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam problem ze stworzeniem użytkownika by grać na ubi.com. Po wpisaniu cd-key''a przystępuje do stworzenia mojego użytkownika. Podczas rejestracji wyskakuje błąd o treści: Niepoprawny kod kraju ! Nie wiem co zrobic. Cd-key''a wpisuje poprawnie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytajac wczesniejsze posty nie moglem znalezc tego co mnie interesuje.... czy jest moze jakas patch ktory spolczy mi angielska wersje?? bede bardzo wdzieczny za odp i ewentualny link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:55, Abdell napisał:

Witam ! Mam problem ze stworzeniem użytkownika by grać na ubi.com. Po wpisaniu cd-key''a przystępuje
do stworzenia mojego użytkownika. Podczas rejestracji wyskakuje błąd o treści: Niepoprawny
kod kraju ! Nie wiem co zrobic. Cd-key''a wpisuje poprawnie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam !

Jak wcześniej mówiłem ściągnij patcha 1.06 http://www.ubi.com/DE/Downloads/DownloadFile.aspx?dfId=2339
potem załóż konto minimum 5 znaków do mak 15 znaków np SUPER_MORZE itd powinno pomuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ,że misje dodatkowe i edytor map który się w nim znajduje jest przeznaczony tylko do gry przez internet lub lan 9 marca wychodzą Legendy i będzie posiadał edytor do gry z komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 20:11, kamilimaciek1 napisał:

Tak jasne ,że jest spróbuj tego 1,06
http://www.ubi.com/DE/Downloads/DownloadFile.aspx?dfId=2339
ma 21 MB powinien pomuc :)



Jesli sie uda to bedziesz moim Bogiem!! nigdzie nie moglem znalezc aby spolszyczylo mi angielska wersje!! wiem ze taki plik byl na azerusie ale tam serwer jest pelny i od rana nie mam tam dostepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować