Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Na początku misji kup z 8 poddanych, rąb drewno i kop kamień, później buduj domy do których przyjdą osadnicy i będą CI płacić podatki, w ten oto sposób nie powinieneś mieć problemów, nie śpiesz się z szybką dostawą surowców Leonardowi on sobie niech poczeka, ty rób silną gospodarke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers V jest bardzo dobrą grą. Choć nie trzyma klimatu poprzedniczem, to posunięcie twórców jest w pełni uzasadnione! Przecież Settler IV było kiepskie i nudne, nie wprowadzało rzadnych zmian! Settlesr V zmienił to i gra jest teraz genialna. Ciekawe jak będzie wyglądała Settlers 2: 10th Anniversary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądała Settlers 2: 10th Anniversary...
A o wersji Demo się nie słyszało? :) Zapraszam tutaj, by pobrać odpowiedź na własne pytanie!;) ===> http://settlers.gram.pl/download.asp?nID=4
Nawet nie duże bo zajmuje tylko 222 MB :]
A jak Ci się nie chce dema ściągać to zapraszam pooglądać print screeny z tego dema! :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9375&pid=58
I tu coś jeszcze jest ;) ==> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9375&pid=75
Pozdrawiam! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:58, ciusiek i luka napisał:

mam pytanie: nie wie ktoż może czy wyjdzie The settlerz V - Złota Edycja z 2 dodatkami i wersią
podstawową??


najprawdopodobniej jakieś pół roku po wydaniu The Settlers II: the Next Generation - znając zwyczaje CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:54, Noxbi napisał:

Settlers V jest bardzo dobrą grą. Choć nie trzyma klimatu poprzedniczem, to posunięcie twórców
jest w pełni uzasadnione! Przecież Settler IV było kiepskie i nudne, nie wprowadzało rzadnych
zmian! Settlesr V zmienił to i gra jest teraz genialna. Ciekawe jak będzie wyglądała Settlers
2: 10th Anniversary...


Grałem w Settlersów wcale mi sie nie podobają nie trzymają klimatu myślę że powinni powrócić do starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:54, Legolas18 napisał:

> Settlers V jest bardzo dobrą grą. Choć nie trzyma klimatu poprzedniczem, to posunięcie
twórców
> jest w pełni uzasadnione! Przecież Settler IV było kiepskie i nudne, nie wprowadzało rzadnych

> zmian! Settlesr V zmienił to i gra jest teraz genialna. Ciekawe jak będzie wyglądała Settlers

> 2: 10th Anniversary...

Grałem w Settlersów wcale mi sie nie podobają nie trzymają klimatu myślę że powinni powrócić
do starych


I to zrobią w Settlers II: Next Generation... Albo 10th Anniversary... Nie wiem w końcu jaki podtytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Settlers - 10th Anniversary

teraz to tak sie nazywa, gralem w pierwsza . II . III . IV . V wersje z dodatkami itd. itp. ale w porownaniu z w/w wersja wszystkie sie chowaja. Gra jest na zasadach I i troszke II, 3D dodali z wyzszych wersji. Powiem tak "Jest cool"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem tego typu, ze jak gram w jakas mape wlasna to komputer nic nie robi, to jest w ogole sie nie porusza. W zakladce dyplomacja jestem tylko ja jako gracz. POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, nie wiecie czy jest jakies spolszczenie albo patch PL? dostalem od kumpla na wakacjach wersje węgierską ;( nic sie nie moge doczytac, nie znam tego jezyka. A moze to ruski ? nie wiem,wiecie cos na ten temat? GG 8838142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM
Kupiłem niedawno orginalnych Settlersów 5
Gdy chcę grać w multiplayera
Zazwyczaj na serweże jest 20 osób
1.Czy to możliwe że z całego świata gra w nią tylko 20 graczy ?
2. jeżeli to nie prawda że jest 20 osób to proszę mi napisać co mam zrobić żeby mi się pokazała rzeczywista ilosc graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tutaj SUPER_SMOKI138 na pewno się znamy :))
Nno niestety to jest prawda, czasem w sobotę jest na serwerach 48 Osób mało ludu niestety, ale dzięki temu tworzymy fajne grono :> Aaa... w sumie pogadamy na ubi.com :) Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc SUPER_SMOKI dzięki za odpowiedz

Mam jeszcze jedno pytanie :)
gdy gram przez sieć i chcę założyć nową grę to ci ktuży się domnie chcą
przyłączyć niemogą wejśc do mojego pokoju gier poniewarz pisze im taki
błą ( Błąd: nieudana inicjalizacja sesji sieciowej( klijent ) ) !
koto wie co mam zrobić żeby sie mogli gracze domnie przyłączyć
proszę odpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 15:39, Atrik.PL napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie :) gdy gram przez sieć i chcę założyć nową grę to ci ktuży się domnie chcą przyłączyć > niemogą wejśc do mojego pokoju gier poniewarz pisze im taki błą ( Błąd: nieudana inicjalizacja sesji sieciowej( > klijent ) ) koto wie co mam zrobić żeby sie mogli gracze domnie przyłączyć proszę odpisac :)


Tutaj ma duże znaczenie twój numer ip przykładowo numer wewnętrzny prywatny nie daje Ci możliwości założenia gry, numer ip zewnętrzny publiczny pozwala założyć grę.
I tutaj na pewno masz wewnętrzny prywatny, koledzy nie mogą się dołączyć do gry, bo ten ip Ci na to nie pozwala :) Napisz jeszcze czy masz jakiegoś FireWall-a włączonego podczas gry :>
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc to jeszcze raz ja niewiem co mam zrobic
Kupilem wczoraj Settlers Misje dodatkowe
i mam taki problem :
gdy wlanczam te settlersy misje dodatkowe to ten gracz ktury terz ma je uruchomione to
ja go widze na kolor czerwony i on mnie terz dlaczego ????
Przeciez powinno byc normalnie na zielono zpoczątku myslalem ze jest on w innej wersji np settlers
dziedzictwo krolow ale nie!!
Sprawdzilem i na dodatku legendy i terz byl na kolor czerwony dlaczego :(
Gdy ja jestem na dodatku misje dodatkowe zawsze jewidze wszystkich na czerwono .
prosze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować