Zaloguj się, aby obserwować  
Kuaczor

Blitzkrieg 2

10 postów w tym temacie

Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem. A wiec zakładam.
Jest to jeden z Rts o 2 wojnie światowej, bardzo realistyczny, grafika jest bardzo ładna, ogólnie jest podobna to Panzeres ( nie wiem jak się pisze).

I od razu moje pytanie, czy pójdzie mi na tym sprzęcie?:
Amd Athlon 2000+`1,7ghz
768mb ram
Geforce 4mx440

Jak byłem na stronie Cenegi pisze, że nie wymaga pixel shadera a jak wchodze na systemrequirementslab to pisze że wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przejdź się do sklepu i przeczytaj wymagnia> Powinno pisać że gra nie chodzi na GeForce`ah 4 MX, jeżeli to nie pisze to możliwe że gra będzie chodziła. Ale lepiej zastanów się na Codename Panzers w Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:13, Probos napisał:

Mam podobnego kompa nie licząc Radeona 9000 zamiast twojej karty i jakoś mi działało

A obsługuje pixel shadery? ( nie znam się na kartach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś spostrzeżenia na temat gry Blitzkrieg 2? Ostatnio nabyłem ją w serii Superseller i jestem niezmiernie zadowolony z zakupu :) Gra jest długa, ciekawa, ma ładną grafikę, jest w miarę realistyczna, a przede wszystkim miodna :) I bardzo wciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, chociaż ma parę reczy które bardziej podobały mi się w pierwszej części.
Jedną z takich rzeczy jest wybieranie misji. Tu mamy ich określoną liczbę, w jedynce było to, jak dla mnie, lepiej rozwiązane, bo w danym okresie mogłeś wziąść tyle misji pobocznych ile chciałeś.
Za to bardzo mi się podoba przeniesienie kampanii amerykanów w rejon Pacyfiku. Podoba mi się, bo jest to jednak mało wykorzystywany rejon w strategiach z tego okresu.
Gdyby tak jeszcze oddano kontrolę nad okrętami byłbym wniebowzięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie Blitzkrieg 2 + Upadek Rzeszy z Kolekcji Klasyki :)
Skusiła mnie ta gra, bo zawsze lubiłem tą serię :) Teraz gra mi sie właśnie instaluje, i mam pytanko.
Czy ta gra odpali na Radeonie 9200? Reszta sprzętu jest ok, jestem pewien że gra mi "pójdzie", tylko boje sie jak z tą kartą :/

Drugie pytanie, czy w tej grze jest multiplayer? A jeśli tak, to czy ktoś jeszcze w niego gra?

Z góry dziękuje ze odpowiedź :)

EDIT: Pytanie o kartę nieważne :) Widzę że ta gra odpali nawet na Ge Force 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować