Zaloguj się, aby obserwować  
nocnyszakal5

3ds max, gimp, photoshop

838 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 21:00, Clicker napisał:

Dzięki, o to też chodziło ;) Ale jak jeszcze zrobić to z jakąś postacią czy czymś innym? Chyba
że tak samo...

Taki troche szemrany no ale... bierzesz tą postać, znajdujesz kolr którego dana ona nie ma, stopniowo nakładasz jej coraz intensywniejszy kolor następnie dajesz "usuń kolor" (czy jakoś tak) i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:00, Clicker napisał:

Dzięki, o to też chodziło ;) Ale jak jeszcze zrobić to z jakąś postacią czy czymś innym? Chyba
że tak samo...

Identycznie, tylko musisz zaznaczyć tą postać (uprzedzam pytanie--> użyj opcji ścieżki, żeby zaznaczyć postać) i postępować normalnie jak napisałem wyżej, czyli ciągniesz gradientem po postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:03, Clicker napisał:

Dzięki wielkie Tobie i Bartkowi ;P widać długo w tym siedzicie ;)

Ja siedzę jedynie 2 miesiące... długo to siedzi Simek;).
Wystarczy czytać tutoriale. Polecam www.gimpuj.info
VanGogh
Cofee animator 7.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Polecam www.gimpuj.info


Sam czytam tutoriale^^. Dopiero bawię się gimpem od dwóch dni i już umiem robić kolorowy element na czarno-białym tle, wybielać ząbki, upiększać oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 12:07, VanGogh napisał:

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podał link no jakiegoś bezpłatnego i nie trialowego 3ds max''a ;)

W pirata sie bawisz? Albo trial, albo pieniadze. Innej drogi nie ma- przynajmniej nie na tym forum.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadaje w imieniu mojej koleżanki ^^ Wiedziałby ktoś może jak otrzymać taką obróbkę zdjeć jak ten gostek www.dlaciebiepan.fotka.pl ? Bardzo ciekawie to wygląda, a mi nie wpadł zaden pomysł jak to mozna uzyskać i czym.
Dziekuje za każdą chęć pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Photoshop :) Dla chcącego nic trudnego. Jeśli koleżanka chce, przyślij mi jakieś jej zdjęcia i miejsca na których chciałaby się znaleźć. Mogę się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:36, Lesz3yk napisał:

Photoshop :) Dla chcącego nic trudnego. Jeśli koleżanka chce, przyślij mi jakieś jej
zdjęcia i miejsca na których chciałaby się znaleźć. Mogę się tym zająć.

O, byłoby bardzo miło :) Zagadam na maila,dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe przedstawiam Wam moją pierwszą sygnaturkę ;] Może nie jest wysokich lotów no ale... zawsze coś, w GIMP''ie robiona według jednego z tutoriali ;)

20080204111426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego Prince... Sygnatura calkiem ladna, ale ma nieco dziwne rozmiary... Jest IMHO za wysoka jak na swa szerokosc- wedlug mnie optymalne rozmiary to 450 / 500 x 120/100.

BTW: czemu wklejasz ja do dwoch tematow? Coz, najwazniejsza cecha Prince''a zachowana...

edit: choc ten napis troche niewyrazny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh takie wymiary podany były właśnie w tym tutorialu, więc się nimi posłużyłem. Napis rzeczywiście z lekka niewyraźny ale taki chciałem ;P Do dwóch tematów wkleiłem, no i co z tego? Jeśli tak Ci to przeszkadza to proszę bardzo od teraz będę je tylko tu wklejał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:57, Lord Andre 1 napisał:

Mógł by mi ktoś zrobic na tej tapecie przezroczystość


Biała i czarna przeźroczystość. Do wyboru. Mam nadzieję, że o to chodziło ! Pozdrawiam ;-)

20080204181303

20080204181416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:18, Lord Andre 1 napisał:

O to chodziło oto dzieź.

Lol, fajny post.
A teraz ja mam pytanie. Dziś sobie "obaczyłem" w wiadomościach jakiejś maści że gościu podrabiał dokumenty i najwyraźniej na PC-cie. To ja więc się pytam czy jest jakieś narzędzie w Photoshopie/Gimpie do wymazywania napisów tak aby tło za nimi zostało? Tzn. nie tak tak w paincie gumka że wszystko zżera mi chodzi tylko o "zniknięcie" napisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem w Photoshopie (od podstaw, w całości) abstrakcyjną tapetę. Dodałem już ją do tematu tapety, a le zapomniałem umieścić ją tutaj. Myślę, że mi się udała. Co o niej sądzicie?

20080204183033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto bawi się w Photoshopie mógłby mi powiedzieć jak się wygładza krawędzie w obrazku??
Jestem początkujący, więc proszę nie przeżywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować