Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Quiz Władca Pierścieni - Film, Książka, Gra

4136 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 15:47, Laska-z-Polski napisał:

Miałem na myśli, kto go posiadał w latach 2980-3015 TE :) Sorry za niesprecyzowane pytanie...

czyli w okresie Wojny o Pierścień?(sorki na datach się nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:47, Laska-z-Polski napisał:

Miałem na myśli, kto go posiadał w latach 2980-3015 TE :) Sorry za niesprecyzowane pytanie...

Czyli Aragorn. CO i tak podałem w wcześniejszej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:10, kamceg napisał:

Phi, jakie łatwe;p
Aragorn.


Wcale nie takie łatwe. Bo już wtedy Aragorn oddał pierścień swojej ukochanej Arwenie. W Lorien w 2980 r. TE :)

Czyli odpowiedź to Arwen Undomiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:26, stanlee napisał:

>
Po kiego grzyba piszesz to co ja? W dodatku bezczelnie kopiując moją wypowiedź, po prostu
kopiuj-wklej nawet został błąd "Gondory" zamiast Gondoru.

Dopisałem panie robotniq dwie osobe więcej, a to że popełniłeś błąd to nie moja wina, normalnie rzecz biorąc ctrl+v i ctrl+v i jest git, nie bulwersuj się już ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:43, Gorn7 napisał:


Dopisałeś tylko Barahira. i powiedz mi co oznaczało to całe "robotniq ", mule. Ja nie szczycę sie tym że mam jakąś tam rangę, na tym forum(zresztą zapożyczona z socjalizmu i czasów PRL-u, wiec nim niżej tym lepiej.) moge być i bumelantem, mam to głęboko. Dlaczego mam sie nie bulwersować, skoro ty chamsko kopiujesz mój post i dajesz jako swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro znalazłem luke w twojej odpowiedzi to dopisałem to co uważałem za powinno się w niej jeszcze znajdować.
Po drugie nie wyzywaj mnie bo twoje marzenie burnelanta może się spełnić z takim stosunkiem do innych.
Po trzecie skopiowałem twój post bo nie będe pisał tych samych rzeczy, nie mam na to ochoty i czasu.
Po czwarte dużo mnie nie obchodzą czasy PRL''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:58, Gorn7 napisał:

Skoro znalazłem luke w twojej odpowiedzi to dopisałem to co uważałem za powinno się w
niej jeszcze znajdować.

Co nie zmienia faktu, że mógłbyś nie kopiować tego słowo w słowo.

Dnia 03.04.2008 o 19:58, Gorn7 napisał:

Po drugie nie wyzywaj mnie bo twoje marzenie burnelanta może się spełnić z takim stosunkiem
do innych.

I dobrze.

Dnia 03.04.2008 o 19:58, Gorn7 napisał:

Po trzecie skopiowałem twój post bo nie będe pisał tych samych rzeczy, nie mam na to
ochoty i czasu.

To po co w ogóle piszesz.

Dnia 03.04.2008 o 19:58, Gorn7 napisał:

Po czwarte dużo mnie nie obchodzą czasy PRL''u.

Tu widać twój stosunek do historii własnego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszym się zgadzam mógłbym nie kopiować słowo w słowo.
Z drugim ty się zgadzasz
Co do trzeceigo mam ochote pisać posty i być na forum sprawia mi to przyjemność, jednak nie miałem czasu pisać wszystkiego tego co napisałeś już ty od nowa, mogłem napisać że dodał bym jeszcze Barahira, ale wolałem mieć w poście już wszystko, więc pozwoliłem sobie na kopie.
Co do czwartego to nie ma nic wspólnego z historią Polski historią narodu, nie obchodzą mnie tamte czasy w tym momęcie bo porównywanie ich do statusów na gram.pl nie wypada.
I koniec off-topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

@Gorn7

Dajcie sobie obaj spokój. To nie temat o rangach czy PRLu.

@stanlee

Po za tym jakbys nie wiedział te rangi są dla zgrywy, jak ci nie pasują to napisz posta do CDP, może to uwzględnią. Po za tym wysokość rangi oznacza jak czesto korzystasz z tego forum i jak jestes obeznany z zasadami tutaj panującymi, więc posiadanie niskich rang wcale nie jest pozytywne.


Kończcie tego off-topa i stosujcie się do tytułu działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:03, Gufs napisał:

Kim był Wulf, skąd pochodził i co przewrotnego uczynił? ;)

Był to dowódca Easterlingów. Atakując lud Rohanu uwięził Helma Żelaznorękiego w Helmowym Jarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:36, Bosper napisał:

Po za tym jakbys nie wiedział te rangi są dla zgrywy, jak ci nie pasują to napisz posta
do CDP, może to uwzględnią. Po za tym wysokość rangi oznacza jak czesto korzystasz z
tego forum i jak jestes obeznany z zasadami tutaj panującymi, więc posiadanie niskich
rang wcale nie jest pozytywne.


Chyba żartujesz już to widzę jak oni coś zrobią. Wysokość wiem co oznacza, ale rangi na tym forum są nawiązaniem do PRL-u i jego niezbyt chlubnej historii. Później wszyscy się dziwią że Polacy nie znają historii własnego państwa, a ty Gorn jesteś tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:18, Gorn7 napisał:

> Kim był Wulf, skąd pochodził i co przewrotnego uczynił? ;)
Był to dowódca Easterlingów. Atakując lud Rohanu uwięził Helma Żelaznorękiego w Helmowym
Jarze.


Tak jest

Gorn7 +1

stanlee - wypad do tego tematu jak masz ochotę o PRL-u rozmawiać. chyba że chcesz mieć moderatora na karku skoro nie rozumiesz jak się grzecznie prosi... - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34659&u=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:52, stanlee napisał:

Chyba żartujesz już to widzę jak oni coś zrobią. Wysokość wiem co oznacza, ale rangi
na tym forum są nawiązaniem do PRL-u i jego niezbyt chlubnej historii. Później wszyscy
się dziwią że Polacy nie znają historii własnego państwa, a ty Gorn jesteś tego przykładem.


Gorn7 ma rację tak samo jak Gufs. To że nie udzielasz się zbyt często na forum od razu oznacza, że CDP robi na forum iście PRL-owskie podejście do rank? - nie, ja na swoją rangę musiałem sobie zapracować a jak tobie się nie chce to już twój problem, o którym nie musisz wszystkim mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować