Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Quiz Władca Pierścieni - Film, Książka, Gra

4136 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 07:09, Lukas Unspoken napisał:


Jaka ciemnota, widać, że na historii gówno się znacie. Ja rozumiem, że musiałeś ciężko zapracować, ale ranga mogła by być inna, chodzi mi o jej nazwę, a nie o rangi jako takie. A te nazwy obecne są zapożyczone z czasów PRLu. Jak nie wiecie jak wtedy było spytajcie rodziców, i spytajcie się z czym kojarzy im się przewodniczący(partii) albo sekretarz(główny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 10:01, stanlee napisał:

Jaka ciemnota, widać, że na historii gówno się znacie. Ja rozumiem, że musiałeś ciężko
zapracować, ale ranga mogła by być inna, chodzi mi o jej nazwę, a nie o rangi jako takie.
A te nazwy obecne są zapożyczone z czasów PRLu. Jak nie wiecie jak wtedy było spytajcie
rodziców, i spytajcie się z czym kojarzy im się przewodniczący(partii) albo sekretarz(główny).


Czyli cały świat teraz nie może używać takiej nazwy bo w PRL-u taka była - bez sensu jest teraz dopatrywanie się takich szczegółów, lecz jeśli Cię uraża to, to zwróć się do moderatorów tego forum i najlepiej nowy temat załóż bo to nieodpowiednie miejsce na skargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:31, Aragloin napisał:

więc zadaję:
Dlaczego Sauron stał się tak potężny(proszę o całokształt jego życia innymi słowy)

Jest potężnym Majarem, ponieważ pobierał nauki od Morhotha, wykuł w sekrecie pierścień w który ma własną wolę i który dodawał mu takiej potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:36, Gorn7 napisał:

> więc zadaję:
> Dlaczego Sauron stał się tak potężny(proszę o całokształt jego życia innymi słowy)

>
Jest potężnym Majarem, ponieważ pobierał nauki od Morhotha, wykuł w sekrecie pierścień
w który ma własną wolę i który dodawał mu takiej potęgi.

W największym skrócie Gorn7+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy chcą wiedzieć to wiedzą, że nazwy rang na forum nawiązują do statusów społecznych w Ludowej RP. O ile wiem, to używanie tych terminów nie jest w Polsce sankcjonowane prawem. Człowieku, jak Ci się nie podoba to albo wypowiadaj się w temacie do tego przeznaczonym - narzekać możesz tu choćby:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34659&u=14
http://forum.gram.pl/fo rum_post.asp?tid=87&u=47578
albo znajdź sobie inne forum z "lepszymi" rangami
wysyłam formularz do moderatora skoro nie rozumiesz po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:36, Gorn7 napisał:

> więc zadaję:
> Dlaczego Sauron stał się tak potężny(proszę o całokształt jego życia innymi słowy)

>
Jest potężnym Majarem, ponieważ pobierał nauki od Morhotha,

Po pierwsze Morgotha, a po drugie nie był majarem bo pobierał nauki od Morgotha, tylko był Majarem, którego omamił Morgoth i wykorzystał do swojich nikczemnych planów. Każdy Majar był potężny (jeżeli chodzi o potęgę to ustępowali tylko Valarom i Illuvatarowi), Majarem był też Gandalf czy Saruman jednak ich moc została ograniczona, gdyż musieli przybrać postaci ludzi. Tak naprawde Gandalf by zdmuchnoł Witchkinga(kiedy ten był w pełni swojich sił), jak zapałkę gdyby jego postać go nie ograniczała.

Dnia 04.04.2008 o 14:36, Gorn7 napisał:

wykuł w sekrecie pierścień
w który ma własną wolę i który dodawał mu takiej potęgi.

Ten pierścień miał za zadanie zwiększenie jego już i tak dużej mocy, po za tym Sauron po utracie swojego ciała utracił także sporą cześć mocy, którą później równowazył mu pierścień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za literówkę, szybko pisałem posta.
Pytanie nie miało nic wspólnego z innymi Majarami więc nie wiem po co ich tu opisujesz, poza tym miało być to opisane w skrócie więc nie będe opowiadał o zawaleniu się świątyni wraz z Sauronem.
pytanie oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 15:35, Gufs napisał:

ciach


Lol co za człowiek, nie dość że ograniczony umysłowo to konfident i donosiciel, bo ktoś mu prawdę powiedział.
Jeśli myślisz że mnie tym przestraszysz albo coś to tylko potwierdzasz moje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 10:01, stanlee napisał:

Jaka ciemnota, widać, że na historii gówno się znacie.


Albo zmienisz swoje podejście do Forumowiczów, albo pożegnasz się z tym serwisem. Miałeś już dwa degrady za chamstwo, trzeciego nie będzie, tylko ban.
Poza tym to temat quiz o Władcy Pierścieni, a nie dysputa o statusach czy historii. Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orkowie i Uruk-hai dowodzeni przez Ugluka otrzymali wsparcie w walce z Rohirrimami na skraju Fangornu od innego oddziału Orków/Uruk-hai. Jak się nazywał dowódca oddziału wspierającego?

stanlee - doniosłem bo najpierw prosiło się Ciebie o zakończenie offtopa. Ty chyba jesteś ograniczony skoro zaakceptowałeś regulamin a potem masz go gdzieś. Jedyne co chcę dowieść to do końca tą sprawę - żebyś wreszcie dał spokój i zaczął pisać na temat. Prawda czy nie - pisz o tym gdzie indziej.

edit: dzięki walgierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:28, stanlee napisał:

> ciach

Lol co za człowiek, nie dość że ograniczony umysłowo to konfident i donosiciel, bo ktoś
mu prawdę powiedział.
Jeśli myślisz że mnie tym przestraszysz albo coś to tylko potwierdzasz moje racje.


No i proszę. Żegnam.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:29, Gufs napisał:

Orkowie i Uruk-hai dowodzeni przez Ugluka otrzymali wsparcie w walce z Rohirrimami
na skraju Fangornu od innego oddziału Orków/Uruk-hai. Jak się nazywał dowódca oddziału
wspierającego?

Nie jestem pewien, ale był to niejaki Grisznak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:58, marcincinek15 napisał:

walgierz nie zachowuj się jak pies bez szkoły, bądź poważny...


Ech, gdzie te czasy, gdy dzieciom kupowało się na komunię zegarek, a nie komputer i neo...
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ o czym my tu mówimy :)
Takie chamskie, niewychowane dzieci przy komunii to chyba tylko przez pomyłkę mogą się znaleźć.
Widać, że wychowuje się taki z dala od kościołów czy choćby dobrych wzorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna z dotychczasowych odpowiedzi nie jest niestety poprawna według mojego stanu wiedzy ;p...

lol ale tu się modków namnożyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować