Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modelka Playboya promuje układ graficzny NVidii G80

82 postów w tym temacie

Render strasznie kulawy. Wycisnęli tu conajwyżej możliwości GF trzeciej generacji. Już w samym Crysis mają być lepsze modele, a różnica jest taka, że w Crisis nie będzie prerenderingu, więc reklama kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - takie argumenty niezależnie od całej reszty, mogą skłonic do zakupu karty - typowa propozycja nie do odrzucenia:) Ja jednak mimo wszytko pozostanę przy Radosławach;) (bez żadnych podtekstów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adi_olsztyn - a dlaczego nie. Co za różnica czy "gracz o różnym" wieku zobaczy okładkę Playboya w kiosku jak będzie kupował gazetkę o grach czy na stronie o grach ?? Zresztą na okładce i tak nie ma niczego - ot ładna pani i to praktycznie cała ubrana - czasami na plaży można zobaczyć więcej, a są tam nie tylko gracze o różnym wieku ale i też inni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tylko takie możliwości istnieją... ;)
Chociaż to byłoby dziwne.

Moim zdaniem pełny pokaz możliwości to byłby pełny trójwymiarowy morphing idącej postaci. W końcu idea jest prosta do zrozumienia, a wykonanie powinno juz leżeć w mocy najszybszych gragik i procesorów PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi tam sie ta modelka nie podoba. zreszta zadna modelka playboya mi sie nie podoba bo wszyskie musza miec zryty charakter skoro pokazuja sie w takiej gazecie. a z samego wyglady to jest calkiem fajna, ale moglaby miec wieksze piersi. ale jak na modelke to nic specjalnego. co do tego renderu: to ma byc ta sama pani? dla mnie niepodobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować