Zaloguj się, aby obserwować  
mrosi

Obudowy do komputerów - temat ogólny

549 postów w tym temacie

No...za pare dni ma sie pojawic u mnie antec three hundred...
Nareszcie pozadna buda a nie jakis pasztet z cienkich blaszek :)).

Widze, ze moje posty powyzej wolaja o pomste :(((. Tak to jest, gdy zamiast krwi ma sie gorzolke.
No, ale jak sie nie balanguje to sie nie zyje no nie ? :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mam, w sumie najbardziej się rozpuściłem, na razie bez sideplate bo za wąsko jest , bowiem w komplecie była tuleja do odprowadzania ciepła od procesora i bym zabił go, pomijam fakt że można odkręcić toto ale jestem zbyt leniwy a i przepraszam za mały bałagan.

Obudowa z przodu to bodaj alu perforowane bowiem jak miałem z przodu plastik to dostawałem k... i wszystko się łatwo łamało .
W planach czytnik wszystkich kart i jakiś wyświetlacz

Ed:
Może w średnio dalekiej przyszłości (po zakupie nowej grafiki ) tuning - jakąś falangę z boku na obudowie i w środku jakieś niebieskie lub zielone światła

20081031171352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 14:15, Misquamaqus napisał:

Moze byc ???.


3 slotowe chłodzenie jest malo funkcjonalne... ale pieknie wygląda :) Może jakies SLI w przyszłości xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 15:46, HunterO7 napisał:


> Moze byc ???.

3 slotowe chłodzenie jest malo funkcjonalne... ale pieknie wygląda :) Może jakies SLI
w przyszłości xD ?

>

Nie mam zamiaru tworzyc ukladow CF bo mam nvidie a poza tym nie interesują mnie dwie karty.
Wyjdzie gtx 350 to zmienie a tego 260 opchne.
Wiem, ze chlodzenie zajmuje 3 sloty...najwazniejsze, ze dziala cudownie a jak patrze na to to az serce sie raduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie bardzo z czego Ty sie cieszysz?? z dokonania zupelnie nie potrzebnego zakupu? Po co kupowac inne chlodzenie kiedy standardowe jest dobre. Przeciez nawet jak bys do nie wiadomo jakich wartosci podkrecil tego GTX 260 to on i tak nadal nim bedzie. Rozumialbym gdybys mial np ATI 4870 i szlo by o temperature ale to?? tragedia, tak jak wspomnieli chlopaki 3 sloty to wola o pomste do nieba. Lepiej by bylo zainwestowac w pozadna wentylacje budy niz w takie cos. Oczywiscie wiedz ze sie nie czepiam do twojego portfela ale troche mi przykro Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ladnie mnie podsumowales.
Wentylacja budy jest wzorowa...to przecierz antec three hundred.
5 wentylatorkow a w tym jeden 14 cm.
Nie rozumiem dla czego tak to okresliles...przecierz dfi na tym chipsecie ma wsparcie tylko i wylacznie do kart ati wiec drugi slot pci-e jest mi niepotrzebny.
Jak dobrze wiesz im gpu i pamieci karty maja nizsza temperature tym lepiej wiec wybor takiego a nie innego chlodzenia jest posunieciem bardziej profesjonalnym niz snobistycznym.

Jezeli wedlog Ciebie moj sprzet nie jest wart uwagi to pokaz mi jaki jest atrakcyjniejszy w tej cenie.
Kazdy ma swoje ulubione firmy.

Przyznam, ze smutno mi sie zrobilo :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:46, Misquamaqus napisał:

No ladnie mnie podsumowales.
Wentylacja budy jest wzorowa...to przecierz antec three hundred.
5 wentylatorkow a w tym jeden 14 cm.
Nie rozumiem dla czego tak to okresliles...przecierz dfi na tym chipsecie ma wsparcie
tylko i wylacznie do kart ati wiec drugi slot pci-e jest mi niepotrzebny.
Jak dobrze wiesz im gpu i pamieci karty maja nizsza temperature tym lepiej wiec wybor
takiego a nie innego chlodzenia jest posunieciem bardziej profesjonalnym niz snobistycznym.

Jezeli wedlog Ciebie moj sprzet nie jest wart uwagi to pokaz mi jaki jest atrakcyjniejszy
w tej cenie.
Kazdy ma swoje ulubione firmy.

Przyznam, ze smutno mi sie zrobilo :(((.

chłodzenie rzeczywiście wielkie , ale jeśli spełnia swoją funkcję to jest to najważniejsze , ja sam ostatnio też zakupiłem cooler tylko że na proca i ktoś pewnie też mógłby powiedzieć ,że przepłaciłem czy coś w tym stylu , bo za mniejsze pieniądze mógłbym mieć coś równie dobrego ... no ale jeśli człowiek coś sobie upatrzy i mu to odpowiada ,a do tego jest to dobry kawałek sprzętu , to zawsze to kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 23.11.2008 o 19:07, cmurder napisał:

chłodzenie rzeczywiście wielkie , ale jeśli spełnia swoją funkcję to jest to najważniejsze
, ja sam ostatnio też zakupiłem cooler tylko że na proca i ktoś pewnie też mógłby powiedzieć
,że przepłaciłem czy coś w tym stylu , bo za mniejsze pieniądze mógłbym mieć coś równie
dobrego ... no ale jeśli człowiek coś sobie upatrzy i mu to odpowiada ,a do tego jest
to dobry kawałek sprzętu , to zawsze to kupi

>

Tak wielkie ale jakie wydajne !!.

Dzieki za wsparcie psychologiczne...zaczalem sie zastanawiac czy ja przesadzam czy ostra krytyka jest poprostu bezlitosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 19:49, Misquamaqus napisał:

> /.../> Dzieki za wsparcie psychologiczne...zaczalem sie zastanawiac czy ja przesadzam czy ostra
krytyka jest poprostu bezlitosna.

No cóz. Karty graficzne są przystosowane do pracy w dość dużym zakresie temperatur i obniżenie jej o parę stopni pozwoli albo na podkręcenie albo na dłuższą żywotność. Co do żywotności, to nie sądzę, aby Ci na tym zależało. Prędzej wyjdą ze trzy generacje nowych kart, zanim aktualna rozleci się ze starości. Co do zwiększenia wydajności przez podkręcanie - no takie chłodzenie opłaci Ci wzrost? Bo ja wiem. Ja wolałbym dokupić drugą kartę, tyle, ze CR a nie SLI. Ale to kwestia gustu i osobistych preferencji. Na przykład ja zamierzam kupić zasilacz Antec Signature 650 do aktualnego kompa, chociaż Tagan jest tańszy a już Chieftec znacznie tańszy. Ale właśnie Chieftec mnie zawiódł. Tak, że jak napisałem, to jest kwestia gustu. Jedni lubią kaszę gryczaną, a ja, mimo, że uznaję jej wartości odżywcze jej nie cierpię, wolę zwyczajną, jęczmienną.
Podoba Ci się Twoje chłodzenie - to nie żałuj. To Twoja zabawka i ma Ciebie cieszyć. nie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 16:09, cmurder napisał:

Oto mój najnowszy nabytek SILVERSTONE TEMJIN TJ10 WNV . Obudowa cała ze szczotkowanego
aluminium , jednym słowem CUDO

Za takie pieniadze to niewątpliwie cudo.
Ale mogłeś za nieco mniejsze pieniądze kupić Lian Li PC-1110B albo za sporo mniejsze Lian Li PC A6010B. Też całkowicie aluminiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiejś dużej obudowy , żeby było dużo miejsca w środku oraz na dodatkowe wentylatory .
Proszę o jakieś propozycje do 300 zł
Oferty proszę tylko z allegro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:44, Crew 900 napisał:

Ja szukam jakiejś dużej obudowy , żeby było dużo miejsca w środku oraz na dodatkowe wentylatory
.
Proszę o jakieś propozycje do 300 zł
Oferty proszę tylko z allegro ;]

jak do 300 zł to proponuję tą

http://www.allegro.pl/item574575793_cooler_master_rc_690_rc690_bez_okna_czarna.html

są jeszcze wersje z oknem tego modelu jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie każdy zasilacz i płyta tak ?
I to dobre że zasilacz na dole będzie ?
Masz może screeny jak to wygląda z wyposażeniem ta obudowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:35, Crew 900 napisał:

Wejdzie każdy zasilacz i płyta tak ?

każda oprócz eATX

Dnia 11.03.2009 o 17:35, Crew 900 napisał:

I to dobre że zasilacz na dole będzie ?

nawet bardzo

Dnia 11.03.2009 o 17:35, Crew 900 napisał:

Masz może screeny jak to wygląda z wyposażeniem ta obudowa ?


cała galeria
http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1234744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować