Zaloguj się, aby obserwować  
mrosi

Obudowy do komputerów - temat ogólny

549 postów w tym temacie

Hmmm..... nie jestes zaciekawiony takim coolerkiem ???.
Jakby nie bylo taki duzy wiatrak zapewni chlodzenie mobo....czy nie tak ?, a moze nie ??.
Dobre bedzie tez dla ati 4850 i 4870 ....:)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhh....banie mialem to i se zazartowalem :).
Teraz jak na to patrze to mi wstyd :(.

A ten duzy cooler wcale nie jest taki zly. Ja mam z boku 12 cm coolerek i jak jest wlaczony na silent to temperatura mobo, grafiki i procka spadaja o pare stopni a to jest zawsze cos. Przy takim smoku musi byc jeszcze lepiej.
Oczywiscie nie kupie takiej budy bo brzydka jest ze chej. Jak juz to antec ale najsamprzod chce zmienic platforme na penryna 8xxx. Znowu 850 zeta trza bedzie wybecalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czy ja wiem...
Osobiście mam Cooler Master Centurion 590. Przyzwoita buda, wentylacja podobna, bez "kolorków" (jedyny wentyl na frontpanelu z blueled niezbyt drażniący) za cenę niespełna 300PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos tak bez rewelacji jest. Normalna rzecza jest ze jak sie kupuje taka obudowe ktora ma niby tak dobrze chlodzic to tak do konca nie jest bo albo jest nawet chlodno i glosno albo poprostu glosno. Nalezy zaopatrzyc sie w dodatki samemu tak jak ja to zrobilem w przypadku swojego TT ARMORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:35, MLODY2K6 napisał:

jakos tak bez rewelacji jest. Normalna rzecza jest ze jak sie kupuje taka obudowe ktora
ma niby tak dobrze chlodzic to tak do konca nie jest bo albo jest nawet chlodno i glosno
albo poprostu glosno. Nalezy zaopatrzyc sie w dodatki samemu tak jak ja to zrobilem w
przypadku swojego TT ARMORA


Niby tak, ale ta zbiera wszędzie doskonałe recenzje (także od użytkowników) i wygląda na to, że jest bardzo cicha jak na 6 wiatraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam byc szczery to 6 to lekka przesada. Ja mam u siebie 4.
3x TT SMARTFAN BLUELED 120mm
1x TT 92mm

Wszystkie te 4 kontrolwane sa za pomoca SCYTHE KAZEMASTER 5"25

Do tego wentylator w zasilaczu 120mm ale to ENERMAX wiec jest nie slyszalny + SCYTHE MUGEN i tez jest idealnie cichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 150 zl mozna polecic wiele obudow. W tych granicach to sa raczej szajsy ktore ani nie sa przewiewne i co najwazniejsze nie sa dobrze wykonane.
Naszczescie znalazlem fajna obudowe ktora jest bardzo dobrego producenta, jest dobrze przewiewna i nie kosztuje majatku bo tylko 153,50. Jest to CoolerMaster - CENTURION 5 (CAC-T05-KK-GP) Czarna

http://www.pc-media.pl/p,pl,obucolaxt0037,obudowa+coolermaster+-+centurion+5+cac-t05-kk-gp+czarna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś budy do 200 zł +/- 30zł. W miarę duża i przewiewna. Myślałem nad Antec Three Hundred. Co o niej myślicie? Jakieś inne propozycje mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować