Zaloguj się, aby obserwować  
mrosi

Obudowy do komputerów - temat ogólny

549 postów w tym temacie

Hej chce kupić Cooler Master Dominator 690 ale mam pytanie wentylatory które są zamontowane razem z obudową typ podłączenia mają molex czy tylko 3pin proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:06, igor8472 napisał:

I tak i tak, molex do podświetlenia, 3 pin do podłączenia do płyty czy regulacji obrotów.

Czyli będę mógł podłączy molexem bez 3 pin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tą obudowę Cooler Master RC-690 bez okna i mam nadzieję że zmieści mi się mój zasilacz Corsair 650 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 12:26, Crew_900 napisał:

Kupiłem sobie tą obudowę Cooler Master RC-690 bez okna i mam nadzieję że zmieści mi się
mój zasilacz Corsair 650 W

Epic fail. No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 14:09, Crew_900 napisał:

Co nie zmieści się ? :|

A dlaczego miałby się nie zmieścić skoro wymiary zasilaczy są normowane pod kasty (tudzież odwrotnie - a raczej wzajemnie)? Jedynie głębokość jest różna, zwłaszcza w zasilaczach o bardzo duzej mocy, ale widział ktoś zasilacz o głębokości większej niż jakakolwiek kasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:20, Crew_900 napisał:

W tej obudowie co zamówiłem Cooler Master RC690 to też są wmontowane wenty na górze obudowy
?

nie . jest jeden z przodu z tyłu i z boku resztę musisz kupić sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzisiaj otrzymałem obudowę CoolerMaster RC690 i kurde muszę przyznać jest bardzo skomplikowana

Nic nie rozumiem z instrukcji xD

Ma ktoś może jakiś internetowy poradnik jak wszystko po kolei i jak włożyć do obudowy ?

Chodzi mi kolejność , zasilacz , czy płyta etc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zaczynam od zasilacza, potem płyta z zamontowanym prockiem i chłodzeniem (bo muszę je od spodu płyty przekładać), później napędy i dyski, reszta która idzie na płytę (ram, grafa etc) i podłączenie kabelków z przedniego panela do płyty, musisz je tylko porozdzielać i popatrzeć w instrukcji płyty co gdzie idzie. Od audio z panela są 2 wtyczki - AC''97 i HD Audio, podłączać pewnie będziesz tą drugą. Obudowę mam podobną do twojej, też zasilacz na dole. Zapomniałem jeszcze dodać że dyski montujesz w tej 'klatce' co z przodu na dole jest. Wyjmujesz/wykręcasz klatkę, montujesz dysk i klatkę wsadzasz z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję trochę pomocy przy tej obudowie
Zdjąłem przedni panel żeby zamontować napędy , ale z tego zdjętego panelu są kraty i nie wiem jak je zdjąć : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować