Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zrzuty z menu oraz sklepu PS3

25 postów w tym temacie

Czy ja wiem czy po macoszemu ? Poprostu nie jest w stanie dostarczyc takich ilosc PS3 na wszystkie rynki, dlatego zdecydowalo sie na taki krok. Jak widac zadne rozwiazanie nie jest dobre ani X360 ani PS3 w obu przypadkach ten kto chce miec konsole moze miec problem.

Ale takie jest zycie nie mozna miec wszystkiego ;-)

Pozdrawiam VoytaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim "On the Spot" ekipa zaprezentowała menusy PS3, wygląda to całkiem nieźle:) Dajmy na to takie kombo - cyfrówka Sony+karta MSDuo+PSP (z tą samą kartą pewnie by się dało działać)+PS3 i mamy muzyke, filmy, zdjęcia, net. Całkiem konkretnie:)
W tym samym "OtS" można zobaczyć kontroler Wii w akcji, gość gra w Metal Slug. 6 możliwych ustawień sterowania, od całkiem "leniwego":) do wymagającego ciągłego machania kontrolerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 niestety nie dla Polaków, obniżka cena tylko w Japonii no i rychła premiera Xkloca360 raczej nie wróży jej nic dobrego w naszym kraju. Niestety nikt o zdrowych zmysłach (czytaj nie fanboy) nie wyda prawdopodobnie ~2500 zeta na konsolę. Wszystko to trochę przykre, ale na rynek wchodzi dobry i sprawdzony produkt z masą ciekawych gier, a dla tych co kaski nawet na to nie mają jest tania alternatywa w postaci PS2. Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 10:29, Ork-pl napisał:

idetycznie jak na psp kicha


Jaka kicha? Menu jest estetyczne i wygodne. Bardzo szybko można się po nim poruszać. IMO bardzo dobrze, że dali, a nie inne menu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie :D Całkiem zgrabnie rozegrane tylko... no właśnie, screeny (może trochę inne, w sensie innych podświetlonych funkcji) były w necie i prasie jakieś eeee, 2-3 miesiące temu? ;P Ale dobrze jest je zobaczyć "oficajlnie" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować