Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

Quiz Might & Magic

15 postów w tym temacie


Witam! Pomyślałem sobie, że mamy na forum dużo quizów, jednak żaden nie dotyczy jakże wspaniałej serii Might & Magic. Zasady proste, osoba, która odpowiedziała na pytanie zadaje nowe pytanie, osoba która odgadnie pierwsza zadaje następne itd. Pytania dotyczą gier pod tytułem Might & Magic włączając w to Heroes of Might & Magic, jakże i
najnowszą grę Ubisoftu- Dark Messiah Might & Magic.

Życzę miłej zabawy!

Zadaję pierwszy- iloma bohaterami można było grać na początku gry Might & Magic VI The Mandate of Heaven?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:54, Probos napisał:

Chyba jednym...Przynajmniej tak mi się wydaje



Źle, czy ktoś zna odpowiedź? Jedno pytanie może trwać 5 godzin, jeśli w ciągu tego czasu nikt nie udzieli poprawnej odpowiedzi pytanie przepada w nicość i byle jaka osoba zadaje inne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 17:21, Monastor napisał:

Można mieć 4 bohaterów... da się zrekrutować do tego kilku NPC (dwóch plus ci związani z misjami,
jeśli dobrze kojarzę), ale to żadni bohaterowie



Oczywiście poprawnie, na początku jest 4 bohaterów. Zadajesz pytanie :) Jeśli ktoś chce może zająć się podliczaniem punktów, ja na to nie mam czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na początku dam coś prostego :)

Jak nazywa się bestia zamieszkująca Karigor, z której skóry wykonane są rękawice i hełmy w Might and Magic 7 ;)
(dodam, że tej bestii nie da się spotkać w żadnej z gier i występuje ona w nich tylko w charakterze opowieści ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 17:42, Mistic napisał:

Hm, po angielsku to jest Mogred beast, po polsku to nie wiem, w poradniku mama angielskie nazwy.


Wydaje mi się, że można zaliczyć Twoją wypowiedź uwzględniając, że do Might & Magic nie było lokalizacji. Zadajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:50, Full Wypas napisał:

Wydaje mi się, że można zaliczyć Twoją wypowiedź uwzględniając, że do Might & Magic nie było
lokalizacji. Zadajesz :)

Że co?
Była pełna polonizacja do MM7 ;)

Mogred, tak się to nazywa.

Mistic +1


RANKING
Monastor 1 pkt
Mistic 1 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:38, Mistic napisał:

Podaj imiona dwóch głównych kobiecych postaci w Dark Messiah i jakie mają one kolor włosów
:P

Protestuję... to ma być quiz o MM, a nie o gniotach typu dm, albo homm5

Równie dobrze mogłeś tutaj zapytać o F.E.A.R... taki sam związek z Might and Magic jak dm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:40, Monastor napisał:

> Podaj imiona dwóch głównych kobiecych postaci w Dark Messiah i jakie mają one kolor włosów

> :P
Protestuję... to ma być quiz o MM, a nie o gniotach typu dm, albo homm5

Równie dobrze mogłeś tutaj zapytać o F.E.A.R... taki sam związek z Might and Magic jak dm.


Po pierwsze przeczytaj sobie na pierwszy post- http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13862&pid=1
Po drugie jeśli dla ciebie HoMM V to gniot to jesteś... a zresztą o gustach się nie dyskutuje, przeczytaj pierwszy post, chyba poproszę Modka by go przypiął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasady mówią wyraźnie, że moge pytać o DM. Zatem zadałem pytanie, a twój stosunek do tych gier nie ma znaczenia w quizie, nie chcez nie odpowiadaj. A równie dobrze gniotem moge nazwać serie RPG M&M itp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować