Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Quiz Grand Theft Auto

3392 postów w tym temacie

Jest pewne terytorium, w którym nie da się sprowokować wojny gangów z Ballas. Przynajmniej mi, kolegom oraz innym forumowiczom się to nie udało. Co to za terytorium? Podpowiem, że jest to dość wyróżniające się miejsce w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki hotel na północy?To bardzo mały teren Ballasów i trudno tam ich zaatakować,choć mi się udało;) W tym budynku jest bodajże 1 misja wykonywana,a ballasi zajmują ten jakby budynek i mały kawałeczek drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może taki charakterystyczny mały zakręt z dziwnym budynkiem?Taki bardzo mały teren,dość blisko takiego mostu i zawodów w których można wygrać Monster Truck i Hotringa.Tego nie udało mi się przejąć,choć należy on do Vagosów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie. Chodzi właśnie o teren Ballasów. Chociaż... Wspomniałem, że "Przynajmniej mi, kolegom oraz innym forumowiczom się to nie udało.". A może Tobie się udało, choć było ciężko? Ja wiem, że rozwaliłem hordy Ballasów i nie mogłem sprowokować wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 18:05, Gumiś2 napisał:

Też nie. Chodzi właśnie o teren Ballasów. Chociaż... Wspomniałem, że "Przynajmniej
mi, kolegom oraz innym forumowiczom się to nie udało.
". A może Tobie się udało, choć
było ciężko? Ja wiem, że rozwaliłem hordy Ballasów i nie mogłem sprowokować wojny.


Wszędzie da się sprowokować wojnę, ja wszystkich Ballasów powybijałem i już ich nie spotykam.

Chodzi Ci o ten teren blisko wjazdu na lotnisko w Los Santos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 18:17, Ryan Cooper napisał:

Chodzi Ci o ten teren blisko wjazdu na lotnisko w Los Santos?


Wątpię,ten teren jest duży i przejąłem go za 1 pierwszym razem.Choć koło lotniska jest sporo terenów Ballasów to nie wiem o który Ci chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 18:23, pan m. napisał:

Wątpię,ten teren jest duży i przejąłem go za 1 pierwszym razem.Choć koło lotniska jest
sporo terenów Ballasów to nie wiem o który Ci chodzi:/


Niewyraźnie napisałem? KOŁO WJAZDU NA LOTNISKO przez bramę. A po za tym to nie twoja zagadka to po co spamujesz? Ja np. ten koło hotelu też za pierwszym razem przejąłem, więc dla mnie to była głupia odpowiedź, albo piszesz o terenie Vagosów jak Gumiś napisał, że to teren Ballasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh,rozumiem,rozumiem.Nie musisz się tak na mnie wydzierać z powodu jednego posta,co Ci zrobiłem?Hę?Bo ja nie wiem.Nie mogę nawet swojej opinii wyrazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować