Zaloguj się, aby obserwować  
Yasiu89

Stargate SG-1 i Atlantis

136 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2005 o 20:32, Daimon_Frey napisał:

Podobno Martin Wood już oficjalnie potwierdził powstanie kolejnych sezonów Stargate, czyli 10 SG-1 i 3 Atlantis.

Na poczatku mogliby sie skupic na poszczeniu nastepnych odcinkow ;P. Przerwy miedzy sezoanmi sa denerwujace :D...

Dnia 24.10.2005 o 20:32, Daimon_Frey napisał:

Co ciekawe powraca 60-sekundowe intro w SG-1

No i prawidlowo :). Nic tak nie podnosi klimatu jak fajne intro :). Szkoda tylko, ze to nowe jakos narazie nie przypadlo mi do gustu :/. Za duzo bajerow jak dla mnie :/. Idealem bylby powrot do intra znanego z filmu i perwszych sezonow sg-1 (tego w ktorym pokazywana jest maska ). Bylo w nim najwiecej klimatu i tajemniczosci, no ale jak widac trzeba isc z duchem czasu ;(

Dnia 24.10.2005 o 20:32, Daimon_Frey napisał:

Fajnie byłoby sobie postawić na półce takie wrota, szkoda tylko, że nie działające ;]

Jesli tylko bedzie sie krecic wewnetrzny pierscien, do tego bedzie mozna zamknac przeslone (przy akompaniamencie oryginalnych dzwiekow oczywiscie) to ja bede usatysfakcjonowany :). Choc zapewne cena odegra najwieksza role i zniecheci do zakupu - jesli oczywiscie bedzie to mozna kupic w Polsce :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze ktoś taki temat zalozyl gdyz ogladalem kiedys ten serial ale nie od 1 czesci i mnei nie wciagnol ale podobal sie;) niestety nie mam juz gdzie go ogladac :( a wszystcy go polecaja. Jak tak dalej kazdy go bedzie zachwalal to chyba sciagne go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 20:12, Piotrek K. napisał:

Nie ma bodajze lepszej stronki o Gwiezdnych Wrotach w poslkim internecie niz ta z ponizszego linka. Duzo ciekawych informacji,
ale sa tez i spojlery nowych odcinkow, ale bez wyraznej checi nie da sie ich ''przypadkiem'' przeczytac, wiec smialo zagladaj
:)

>>> http://www.gwrota.com/



wielkie dzieki. Looz mi spojlery nie psuja zabawy nawet jak przeczytam :) Bo lubie ogladac zawsze jeden film pare razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 22:13, Kafar napisał:

wielkie dzieki. Looz mi spojlery nie psuja zabawy nawet jak przeczytam :)

U mnie jest troche inaczej ;P. Mam dosyc selektywna pamiec i po prostu nie magazynuje takiej wiedzy (biore ja za niepotrzebna wiedze i po prostu wywalam ;P), wiec jak ogladam dany odcinek to nie wiem co sie ma wydarzyc (nawet w wielkim skrocie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gwrota.com ukazał się komiks "Stargate SG-1". Akcja dzieje się po wydzarzeniach z odcinka 02x01.
Wie ktoś czy można kupić gdzieś komiks czy to tylko interentowa wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Claudia Black grająca Valę Mal Duran powróci na stałe w 10 sezonie SG1.
I bardzo dobrze, jakoś ta postać ze swoim specyficznym charakterem uzupełniała braki po O''Neillu.
Życzyłbym sobie jeszcze powrotu Jonasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 23:56, Daimon_Frey napisał:

Wygląda na to, że Claudia Black grająca Valę Mal Duran powróci na stałe w 10 sezonie SG1.

Jeeee!!! Vala jest genialna!!! Mam tylko nadzieje, ze nie zmienia jej fryzury, bo bardzo mi sie podoba ;)

Dnia 21.11.2005 o 23:56, Daimon_Frey napisał:

Życzyłbym sobie jeszcze powrotu Jonasa ;)

Oj, tak. Niestety przygoda Jonasa z SG-1 byla zdecydowanie za krotka :(. W koncu jego postac byla calkiem niezle przygotowana przez scenarzystow:
Jonas - Czy nie zauwazyliscie, ze Ci ludzie dziwnie sie zachowuja?
- Nie
J - Np. ten facet dodal juz 7 kostek cukru do swojej herbaty, a kobieta od 30 min. czyta ten sam artykul". Boskie!!! :D. Do tego specyficzny humoru
- Czemu sie usmiechasz??
J - Pierwszy raz jestem w kosmosie


A tak jeszcze dodatkowe info. Jesli ktos nie mial przyjemnosci ogladniecia oryginalnego filmu Ronalda Emmericha (na podstawie ktorego kreca serial ;)) to teraz jest ku temu najlepsza okazja. Bedac w Empiku zauwazylem, ze mozna go (w wersji rezyserskiej z dodatkowymi scenami) teraz kupic za jedyne.... 9.90zl!! Niestety jako dodatek do czasopisma. Na szczescie nie jest to zadna tam Pani Domu, tylko ''Focus'', wiec tak do konca upadek to nie jest ;). W koncu to czasopismo dodalo kiedys np. Skazani na Shawshank, czy Bezsennosc z Al Pacino :). Naprawde polecam :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 15:04, Piotrek K. napisał:

Bedac w Empiku zauwazylem, ze mozna go (w wersji rezyserskiej z dodatkowymi scenami) teraz kupic za jedyne.... 9.90zl!! Niestety jako dodatek do czasopisma.

Kurde! A ja kupiłem za 39 złotych. Ale wydanie w pudełku ma dodatkową płytę z dodatkami i fajne srebrne pudełko a w Focusie jest tylko jedna płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 15:11, Yasiu89 napisał:

Kurde! A ja kupiłem za 39 złotych.

Ja tez :). Ale nie zaluje ani zlotowki :). Ze wzgledu wlasnie na te dodatki i cudne, srebrne opakowanie ^^. My preciousssssssssss ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam :)
moze ktos orietuje sie gdzie mozna zakupic serialu Stargate(na DVD)w Polsce?? O ile jest to mozlwe, bo nasz rynek filmow jest zacofany.
Dziekuje i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 00:44, dark_darek napisał:

witam :)
moze ktos orietuje sie gdzie mozna zakupic serialu Stargate(na DVD)w Polsce?? O ile jest to mozlwe, bo nasz rynek
filmow jest zacofany.
Dziekuje i pozdrawiam wszystkich


Pytanie nie kiedy :P a za ile :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze jest nas tylu w Polsce a nikt nieche zarobic na nas i nie wydaje SG1 w polskiej wersji jezykowej na dvd. Może trzeba kogos oświecić w tej sprawie bo mi już ręce opadają. Ja np, kupiłby sobie z przyjemnośćią takie wydanie a nie sie bawił w nagrywnie tego na płytki i tym podobne . Zróbmy coć w tej sprwie moze kogos trzeba zmolestowac @ w tej sprawie a może parede jakąś ze jesteśmy dyskryminowani ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie tyle niewarto dla nas tego zrobić bozawsze warto... tylko niechce im się tego robić. Seriale wydawane w polsce to ciezki chleb za duzo roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już wspominałem o figurkach z SG. Wkońcu pokazali jedną - Daniela, jak dla mnie jakoś dziwnie wygląda ;)

No i pojawiły się pierwsze informacje na temat 10 sezonu SG i 3 Atlantis.
Jak ktoś chce poczytać, a zna angielski to prosze:
SG1 - http://www.gateworld.net/sg1/s10/index.shtml
Atlantis - http://www.gateworld.net/atlantis/s3/index.shtml

Już się nie mogę doczekać 6 odcinka SG1 i poświęconego Vali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować