Zaloguj się, aby obserwować  
Yasiu89

Stargate SG-1 i Atlantis

136 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 19:48, Yoda123 napisał:

Chodzi mi o to ze było pkazne ile ludzi na Sci-fi ogladało ostatnie odcinki premierowe
i coraz nizej spadało

No ale określenie "najniższa oglądalność w USA" to było po bandzie zlekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem wywiad z Michaelem Schanksem (Daniel Jackson) w wywiadzie powiedzial ze bedzie krecony film koljny o przygodach SG-1 i uwaga

Spoiler

bedzie skupiony na postaci Jacka O''Neila

a i bedzie drugi film ale tym razem o Atlantis xD juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiecie może gdzie można kupić Gwiezdne Wrota Arka Prawdy? Pytam się bo nigdzie nie mogę znaleźć, a zależałoby mi na poznaniu końca historii Orii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 18:49, igor8472 napisał:

Na Merlinie kiedyś widziałem ale to chyba Stargate Continuum było a Ark of Truth masz
chociażby tu:

http://www.allegro.pl/item597273351_stargate_the_ark_of_truth_2008.html



OK, dzieki a nie wiesz może czy dałoby się do tego filmu dograć napisy jakoś, bo nie ma wersji z polskimi napisami(nie wiem czemu), ale napisy same można znaleźć(to chyba nie jest zabronione?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film oficjalnie w PL nie został wypuszczony więc napisów nie ma, trzebabyło poszukać polskich napisów na sieci i najwyżej jakimś programem do kopiowania DVD z oryginała se skopiować i z napisami polskim zintegrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestosownie byłoby zakładać nowy temat, więc ten delikatnie odkopię - mniej-więcej od którego odcinka SG-1 zaczyna się akcja Atlantis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 7. sezonu SG-1 trafia do placowki, ktora okazuje sie... byc mothershipem, ktory zabierze ekipe SG Atlantis tam gdzie mieszkaja Wraith ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 21:42, hammerfall87 napisał:

Tak sie zapytam czy bedzie wyjasnionie jak powstała technologia tych głównych najezdzcow
? :)


A o których mówisz? Ori? Guldowie? Wrath? Replikatory?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A musisz? Pytam sie serio... oprocz lepszych efektow specjalnych, McKaya, polnagiej Teyli ( http://www.tv.com/rachel-luttrell/person/75949/biography.html ) czy tez slodko nieporadnej Dr. Keller... zwlaszcza polnagiej Teyli ;-)... to ten serial jest gorszy od koncowych sezonow SG-1, a juz z kretesem przegrywa z poczatkowymi sezonami SG-1.

Jesli masz mozliwosc to zainteresuj sie... Stargate Universe, czyli wlasnie tym w co SG-1 powinno sie przerodzic... brudna, pesymistyczna oraz emocjonalna opowiescia o ludziach zagubionych w przestrzeni kosmicznej. Ze swoimi slabosciami, zawieranymi sojuszami. I choc sa postacie, ktore bym wywalil na zbity pysk to... jednak atmosfera miazdzy jajca. A Dr. Rush to juz w ogole cudna postac...

Co do pytania - SG:A pojawil sie jakos po kilku pierwszych odcinkach 8. sezonu oryginalnego SG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 21:55, maniekk napisał:

> Tak sie zapytam czy bedzie wyjasnionie jak powstała technologia tych głównych najezdzcow

> ? :)

A o których mówisz? Ori? Guldowie? Wrath? Replikatory?
;)


tych co maja ten złoty znak na czole bo jestem na 1 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:34, hammerfall87 napisał:

tych co maja ten złoty znak na czole bo jestem na 1 serii

Goa''Uld mowisz? ... Bedzie wyjasnione skad ja maja ;). Reszty nie napisze, by nie spoilerowac zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:41, Piotrek_K napisał:

> tych co maja ten złoty znak na czole bo jestem na 1 serii
Goa''Uld mowisz? ... Bedzie wyjasnione skad ja maja ;). Reszty nie napisze, by nie spoilerowac
zbytnio...


ok takie mam pytanie czy sa serie z lektorem w sieci które nie sa uploadowane ne maegavideo bo mnie szlak trafia z limitami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować