Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Osobiście nie sądzę żeby zmienili nazwę, markek raczej się nie wywala tak po prostu do kosza.
Zresztą, jakie to ma znaczenie, nawet jeśli się nazwa zmieni, to niewiele będzie to miało wspólnego z samą zawartością CD... DVD ;D - w każdym razie Action-ka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:43, SirMike napisał:

> Tak, nie da się tego ukryć. Najnowszy, 12 numer CDA, który pojawi się w sprzedaży od
3 listopada
> (UWAGA: wyjątkowo nie we wtorek!) jest jednocześnie ostatnim numerem CDA.
> Tak, oczy was nie mylą! To ostatni CDA...

Yes, yes, yesss

> Zatem nr 12/06 CDA to ostatni numer, w którym pojawiają się płytki CD. Odtąd będzie tylko
i
> wyłącznie CDA z DVD.

Buuu, a juz mialem nadzieje ;)
Smuggler a na p.r.g.k to nie laska napisac? Lud sie niecierpliwi.


O fak(T)!!! Zapomnialem o prgk!

Dnia 31.10.2006 o 17:43, SirMike napisał:


PS - i bardzo dobrze, ze zostanie tylko DVD. Swietne posuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USPOKAJAM - nie przewidujemy W OGOLE zmiany nazwy, czy z CD, czy Blue Ray, czy rolka papieru - zawsze bedzie to CD-Action. Czemu? Bo "CD-Action" to nie opis zawartosci pisma tylko MARKA. Co najwyzej bedzie mozna mowico o CD-Action DVD, jak ktos sie uprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sptytam jeszcze raz: Co jest z Yasie? Dawno was nie kupywałem i nei wiem jak sprawy stoją, a pamiętam, że to on napisałe mega recenzje diablo 2 i tak jakoś naszło mnmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:56, Larry Laffer napisał:

Sptytam jeszcze raz: Co jest z Yasie? Dawno was nie kupywałem i nei wiem jak sprawy stoją,
a pamiętam, że to on napisałe mega recenzje diablo 2 i tak jakoś naszło mnmie ;)


Yasiu sobie zyje i czasem cos tam do CDA moze i skrobnie, ale to juz bardziej od Yasia zalezy, niz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 10:16, smuggler napisał:

> Sptytam jeszcze raz: Co jest z Yasie? Dawno was nie kupywałem i nei wiem jak sprawy stoją,

> a pamiętam, że to on napisałe mega recenzje diablo 2 i tak jakoś naszło mnmie ;)

Yasiu sobie zyje i czasem cos tam do CDA moze i skrobnie, ale to juz bardziej od Yasia zalezy,
niz nas.

A jak już coś napisze to dostaje za to jakieś pieniądze czy nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki szybki i krótki off-top (a w zasadzie in-top...:)))

Moderatorzy mogliby przypinać ierwszy post Smugglera, coby zaraz po zajrzeniu do tematu widać jako na dłoni było co tam w trawie piszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuu mi już się płakać chce jak czytam te słowa a zaraz potem: Nie będzie wersji CD! Kamień z serca mi spadł... Ja i tak od początku istnienia wersji DVD tylko tą kupowałem. No ale super :) Ja się tak bałem, Smugg jesteś the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 10:25, PAPISHON napisał:

>
A jak już coś napisze to dostaje za to jakieś pieniądze czy nic ?



Za "dziekuje" to mozna po piwo skoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś dowalić więcej tych zdjęć kotów z ostatniego numeru oczywiście byle inne.Sam mam 12 kotów ale nie mam czym im zdjęć porobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:10, Markus89 napisał:

Właśnie zobaczyłem, że na Gothica 3 zmarnowali 7 (!!) stron... To ja już bym wolał reklamy
zobaczyć na tych stronach :P

Czyżbyś nie lubiał Gothica tak jak ja ? Jeżeli to co mówisz jest prawdą to jak dla mnie to najgorsze wydanie CD Action :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:10, Markus89 napisał:

Właśnie zobaczyłem, że na Gothica 3 zmarnowali 7 (!!) stron... To ja już bym wolał reklamy
zobaczyć na tych stronach :P


wydanie gry Gothic 3 PL jakby nie było jest w Polsce wielkim wydarzeniem.
radze to zaakceptować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:26, PAPISHON napisał:

Czyżbyś nie lubiał Gothica tak jak ja ?


Podejrzewam, że nawet jeszcze bardziej ;]

Dnia 02.11.2006 o 12:26, PAPISHON napisał:

Jeżeli to co mówisz jest prawdą to jak dla mnie to
najgorsze wydanie CD Action :(


Najgorsze może nie (bo te 7 stron szybko się przekartuje) jednak pod względem recenzji dla mnie średnie (Dark Messiah of M&M również mnie nie cieszy - przeciwnie).

Poczytam o PESie 6, którego pewnie będą wychwalać (a demo jest bardzo przeciętne w porówaniu do FIFY 07), poczytam jeszcze o Scareface oraz o... polonizacji Call of Juarez. I to byłoby chyba na tyle (może jeszcze Caezar IV i GTR 2 załapie się na przeczytanie ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować