Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 12:28, scooby01 napisał:

wydanie gry Gothic 3 PL jakby nie było jest w Polsce wielkim wydarzeniem.
radze to zaakceptować ;)


Nie mam takiego zamiaru i nigdy tego nie zrobię. Już się boję myśleć o premierze Wiedźmina kiedy to gracze będą się podniecali POLSKĄ grą... Nie mam nic przeciwko pracy CDP Red tylko momentami gracze potrafią przesadzać ;] Rozumiem, że gra może być dobra, czy nawet bardzo dobra, ale szum jest większy niż ten dotyczący kampanii prezydenckiej czy partyjnych samorządów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, w moim mieście nie widziałęm bilboardów "Kup Gothica 3! Gothic 3 jest najlepszy! Wszystkie inne gry to szajs!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doszlo w koncu do mnie ze chyba nie kupie tego cda :((

kilka powodow:

zadna interesujaca mnie gra nie pojdzie na moim sprzecie

(wiem wiem ze tu chodzi o tekst a gry to tylko dodatek lecz mam pewien niedosyt i lekkie uczucie straconej kasy, wiem ze gry sa wieczne i po upgradzie (ewentualnie po kupnie nowego kmpa) moglbym w nie sobie wtedy pograc lecz mam juz kilka tytulow ktore leza u mnie na polce sa to m.in. :

fear combat
colin 5
rbr
bad day l.a.
full spectrum warrior
punisher <----- on mi dziala lecz tak sie niemilosiernie tnie ze sie grac nie da tylko pokaz slajdow czest ogladam


wniosek jest nastepujacy:

dobra bobra sam jeszcze nie wiem co mam zrobic :)

offtop very small

jesli morzecie to pomozcie mi w wyborze

najnowsze cda czy extra gra z delta force xtreme (lecz tez nie jestem pewien na 100% czy ta druga opcja bedzie dzialala, demo mi sie sciaga i sie zobaczy )

gg u mnie kaput wiec piszcie na maila

mateusz_nokia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 jestem za tobą jak dla mnie Gothic nie jest grą nadprzecietną, ma za wiele błędów i usterek aby nią byłą. Nie wiem jak to się stało że stała się wielkim hitem. Nie mam nic do fanów Gothic''a rozumiem ich, każdy ma inne gustam a o gustach się nie dyskutuje. Jeśli chodzi o CDA to 100%, zbieram od 4 lat i żadnego nr. nie przegapiłem, a więc dlaczego miałbym ten.

P.S. Do Markus89, grałeś PES6 jakie masz ogólne wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać!! :D Jutro wychodzi nowe CDA, i chyba zaniecham moją rozgrywkę w Just Cause :) Ale nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic3 jest jak dla mnie przereklamowany .ma mnóstwo bugów a wymagania powalają oblivion był ładniejszy .

Dnia 02.11.2006 o 15:44, Kurammi napisał:

P.S. Do Markus89, grałeś PES6 jakie masz ogólne wrażenia?


Ja grałem w demo PES6 i musze powiedzieć tak.
Z początku PES6 wydaje sie wolniejszy (nudnieszy) ale po paru minutach gry docenia sie starania konami połorzone na realistyke, gra sie fajnie i mi to demo przyniosło kupe radochy :) czekam na pełniaka :)
ps. demo po angielsu i wogóle bez komentarzy :(

A co do nowego CDA to już jutro kupa frajdy bedzie :) ale dopiero ok 14.00 jak wrócę ze szkoły :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś już było to sorry, bo nie czytałem wszystkich postów.
1. CDA ma wyjść 3.11, a u mnie w Empiku już jest(?)
2.Smugg. Jak przeczytałem twoje pierwsze słowa to poczułem, że odjeżdżam... i to nie z powodu ulgi. Wręcz przeciwnie. Nie rób tego więcej! Proszę ;) A tak poza tym to myślałem, że pisze się "Gothic 3", a nie "Gothik 3" (napisałeś tak w zawartości numeru) lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic3 jest jak dla mnie przereklamowany .ma mnóstwo bugów a wymagania powalają oblivion był ładniejszy .

Dnia 02.11.2006 o 15:44, Kurammi napisał:

P.S. Do Markus89, grałeś PES6 jakie masz ogólne wrażenia?


Ja grałem w demo PES6 i musze powiedzieć tak.
Z początku PES6 wydaje sie wolniejszy (nudnieszy) ale po paru minutach gry docenia sie starania konami połorzone na realistyke, gra sie fajnie i mi to demo przyniosło kupe radochy :) czekam na pełniaka :)
ps. demo po angielsu i wogóle bez komentarzy :(

A co do nowego CDA to już jutro kupa frajdy bedzie :) ale dopiero ok 14.00 jak wrócę ze szkoły :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:00, mike91 napisał:

A co do nowego CDA to już jutro kupa frajdy bedzie :) ale dopiero ok 14.00 jak wrócę ze szkoły
:(



hehhehehehee a ja jutro nie idę do szkoły ;P

fajnie , smugg i ekipa mogą teraz zmienić nazwę na DVA Action ... Wyobraźcie sobie ten skrót ... DVDA - jak to pięknie brzmi ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:39, deput666 napisał:

... DVDA - jak to pięknie brzmi ... xD


no nie wiem czy tak pięknie :D na początku pewnie trudno było by się przyzwyczaić, ja na przykład co jakiś czas mówię na Orange- Idea, ale to przecieżkwestia przyzwyczajenia

ale jutro mam tylko cztery lekcje to szybko kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię CDA już jutro rano:P, kiedy będę iść do szkoły. Czytać będę zamiast się uczyć:). A co do gothica to jestem wdzięczny, że tyle napisali. Zastanawiam się tylko na jakim sprzęcie testowali i czy kombinowali z plikiem .ini. Wiem że nie powinni ale może osi też by się na ten temat wypowiedzieli. I ostatnia sprawa: Smugg, czy możesz powiedzieć kto zrecenzował G3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jutro nowy numer CDA:) nie moge się doczekac .Mam 5lekcji to zaraz po szkole lece po nowy numer najpierw co przeczytam recke Gothica 3 a potem pobrubuje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:00, mike91 napisał:

Gothic3 jest jak dla mnie przereklamowany .ma mnóstwo bugów a wymagania powalają oblivion był
ładniejszy .

> P.S. Do Markus89, grałeś PES6 jakie masz ogólne wrażenia?

Ja grałem w demo PES6 i musze powiedzieć tak.
Z początku PES6 wydaje sie wolniejszy (nudnieszy) ale po paru minutach gry docenia sie starania
konami połorzone na realistyke, gra sie fajnie i mi to demo przyniosło kupe radochy :) czekam
na pełniaka :)
ps. demo po angielsu i wogóle bez komentarzy :(

A co do nowego CDA to już jutro kupa frajdy bedzie :) ale dopiero ok 14.00 jak wrócę ze szkoły
:(




Osobiście Ghotic jest bardzo dobrą grą, ale aktualnie trójka została za wcześnie wydana i zawiera mnóstwo bugów i zapewne ludzie z Piranii będą się męczyć na reperowaniem jej. Ale za jakieś pół roku gra powinna być już całkiem bezbłędna, jeżeli się producent postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no - zapowiada się całkiem niezły numer CDA. Szczególnie za sprawą recenzji Gothika 3, PES''a 6 ( którego premiery jak nie było, tak nie ma i CDP nie raczy poinformować kiedy ona wreszcie nastąpi ), FM 2007, Dark Messiah of M&M), oraz pełnej wersji Codename: Panzers, w którą już od dawna chciałem zagrać. Jutro lecę do kiosku i szybko kupuje CDA :D Mam nadzieję, że umili mi czas czekania na premierę zamówionego juz dawno przeze mnie PES 6. A co do zrezygnowania z wersji CD - uważam to za dobry pomysł, bo i tak większość graczy ma czytniki DVD, a wersja DVD była dotąd jakby mało dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:34, fish13 napisał:

Osobiście Ghotic jest bardzo dobrą grą, ale aktualnie trójka została za wcześnie wydana i zawiera
mnóstwo bugów i zapewne ludzie z Piranii będą się męczyć na reperowaniem jej. Ale za jakieś
pół roku gra powinna być już całkiem bezbłędna, jeżeli się producent postara.


heh...za pół roku to już każdy będzie miał ją w domu, to po co będą ją jeszcze poprawiać?! Trzeba było wydać bezbłędną wersję... Mało mieli czasu, aby dopracować takie szczegóły...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:40, kuko7 napisał:

> Osobiście Ghotic jest bardzo dobrą grą, ale aktualnie trójka została za wcześnie wydana
i zawiera
> mnóstwo bugów i zapewne ludzie z Piranii będą się męczyć na reperowaniem jej. Ale za jakieś

> pół roku gra powinna być już całkiem bezbłędna, jeżeli się producent postara.

heh...za pół roku to już każdy będzie miał ją w domu, to po co będą ją jeszcze poprawiać?!
Trzeba było wydać bezbłędną wersję... Mało mieli czasu, aby dopracować takie szczegóły...?!


Mogli się postarać, ale nawet do gry zbugowanej rzucili się gracze i fani. Gra rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:40, kuko7 napisał:

> Osobiście Ghotic jest bardzo dobrą grą, ale aktualnie trójka została za wcześnie wydana
i zawiera
> mnóstwo bugów i zapewne ludzie z Piranii będą się męczyć na reperowaniem jej. Ale za jakieś

> pół roku gra powinna być już całkiem bezbłędna, jeżeli się producent postara.

heh...za pół roku to już każdy będzie miał ją w domu, to po co będą ją jeszcze poprawiać?!
Trzeba było wydać bezbłędną wersję... Mało mieli czasu, aby dopracować takie szczegóły...?!

Pomyśl jak ty miał byś zrobić taką grę. Na pewno była by niedopracowana, a oni wydawali ją w pośpiechu więc już wiesz dlaczego jest tyle bug`ów i niedociągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:42, fish13 napisał:

Mogli się postarać, ale nawet do gry zbugowanej rzucili się gracze i fani. Gra rozchodzi się
jak świeże bułeczki.


Pewnie, przecież to od dawna oczekiwany HIT! Taki hit jakim był Oblivion...;] Wady i niedociągnięcia gracze będą zauważać dopiero po kilkunastu godzinach gry...i po kilku dniach na farum zobaczymy już pierwsze złe komentarze o Gothicu 3...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować