Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 15:24, ddd-d2 napisał:

Mam kilka pytań:
1. Czy Codename Panzers jest w wersji ocenzurowanej?


Nie.

Dnia 03.11.2006 o 15:24, ddd-d2 napisał:

2. Dlaczego nie ma jeszcze recenzji Faces Of War? Czyżby gra była tak trudna (a może słaba),
że nie zmieściła się w tym numerze CDA?


Na razie autor w nia gra. Recenzje napisze, gdy uzna, ze wie juz o niej na tyle duzo, zeby sie potem nie wstydzic tego, co napisze...

Dnia 03.11.2006 o 15:24, ddd-d2 napisał:

3. Czy pojawią się recenzje polonizacji przygodówek wydanych u nas przez IQ?


A czemu by nie?

Dnia 03.11.2006 o 15:24, ddd-d2 napisał:

4. Nie uważasz, że pisanie tekstów w dziale "Gry Wiecznie Żywe" przez pracownika firmy wydającej
u nas opisywane gry jest nie na miejscu? Można by to potraktować jak reklamę.


Nie obchodzi mnie gdzie ktos pracuje, tylko CO pisze. Jak beda tam jakies "kryptoreklamy" to beda wycinane. A poki pisze OBIEKTYWNIE o grze, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego Ty nie używasz polskich znaków. Sam jeździsz po tych "biednych" antyfanach że robią błędy a Ty sam robisz błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:52, Woko11 napisał:

Bez polskiech fontów psze się szybciej, ale Smugg nie powinien. :)

Może i masz rację, ale to jest błąd wielki jak dąb. Już wolałbym żeby ludzie pisali z polskimi znakami ale z błędami ortograficznymi (bo czasami takie komiczne są te błędy że idzie się posikać ze śmiechu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:42, smuggler napisał:

> Mam kilka pytań:
> 1. Czy Codename Panzers jest w wersji ocenzurowanej?

Nie.

> 2. Dlaczego nie ma jeszcze recenzji Faces Of War? Czyżby gra była tak trudna (a może słaba),

> że nie zmieściła się w tym numerze CDA?

Na razie autor w nia gra. Recenzje napisze, gdy uzna, ze wie juz o niej na tyle duzo, zeby
sie potem nie wstydzic tego, co napisze...


> 3. Czy pojawią się recenzje polonizacji przygodówek wydanych u nas przez IQ?

A czemu by nie?

> 4. Nie uważasz, że pisanie tekstów w dziale "Gry Wiecznie Żywe" przez pracownika firmy
wydającej
> u nas opisywane gry jest nie na miejscu? Można by to potraktować jak reklamę.

Nie obchodzi mnie gdzie ktos pracuje, tylko CO pisze. Jak beda tam jakies "kryptoreklamy" to
beda wycinane. A poki pisze OBIEKTYWNIE o grze, to w czym problem?

Pytanie:
Kiedy dacie zapowiedż paraworld!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:55, Calvaron napisał:

>
Pytanie:
Kiedy dacie zapowiedż paraworld!!??



ZAPOWIEDZ? Byla 100 la temu. Teraz bedzie recenzja, o ile sie zmiesci w XIII, bo tam poki co same hity siedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 11:39, smuggler napisał:

> >
> Pytanie:
> Kiedy dacie zapowiedż paraworld!!??


ZAPOWIEDZ? Byla 100 la temu. Teraz bedzie recenzja, o ile sie zmiesci w XIII, bo tam poki co
same hity siedza :)

Możesz zdradzić jaki bendzie gadżet w 13 numerze jak coś to moje gg:742028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, ale jeszcze nie czytałem, bo muszę pouczyć się łaciny (i to nie wcale tej podwórkowej, curva*). Z oględzin cover-DVD wynika, że ten numer zdominowały klimaty militarne - BOS, Eurocops, Panzers, demo B2142... Od paru numerów zastanawiałem się, co to te Fotosmuggler i dzisiaj nareszcie miałem okazję się przekonać, że nie tylko ja mam zamiłowanie do romantycznych zdjęć i ciekawych fotografii. Masz u mnie bambosze z Garfieldem, Smugg (no bo tylko piwo i piwo...)! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 13:11, Arclight napisał:

Nie zakręt, tylko krzywa :P

Teraz wiem, dlaczego praktycznie na samych trójach lecę. ;) Zresztą ja słyszałem i wersję z zakrętem... Co za różnica - w moim przypadku tłumacząc zawiłości łacińskiej gramatyki to tak, jakby "parieti loqueris". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 11:39, smuggler napisał:

ZAPOWIEDZ? Byla 100 la temu. Teraz bedzie recenzja, o ile sie zmiesci w XIII, bo tam poki co
same hity siedza :)



Smugg mam nadzieje ze wsrod tych hiciorow znajdzie sie MTW II... Wiem, ze polska premiera dopiero na 1 grudnia, ale swiatowa pozostala bez zmian... :) A propo na MTW 2 zlozylem zamowienie "pre order" juz pod koniec sierpnia, a oni mi tutaj taki wykret odstawiaja... Normalnie qrwica bierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:24, ddd-d2 napisał:

4. Nie uważasz, że pisanie tekstów w dziale "Gry Wiecznie Żywe" przez pracownika firmy wydającej
u nas opisywane gry jest nie na miejscu? Można by to potraktować jak reklamę.


Nie jestem pracownikiem żadnej firmy - sprawdź sobie, czy CDP ma pracownika nazywającego się Łukasz M. Wisniewski.

Piszę wszędzie tam, gdzie mam zlecenia. Dla SFFiH, dla Czasu Fantastyki, dla NF, dla Gier Komputerowych, dla CDA... mógłbym tak wymieniać, aż doszedł bym do tego, że piszę dla gram.pl i robię tu jako redaktor naczelny, kapitan najemników de facto. Gram.pl płaci mi za to dlatego, że chciało publicystę niezależnego w tym miejscu, dlatego jestem Naczelnym i dlatego na gram.pl są obiektywne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:24, ddd-d2 napisał:

4. Nie uważasz, że pisanie tekstów w dziale "Gry Wiecznie Żywe" przez pracownika firmy wydającej
u nas opisywane gry jest nie na miejscu? Można by to potraktować jak reklamę.

PS: de facto zarzuciłeś mi sprzedawanie pióra, więc w zasadzie jestem uprawniony do żądania satysfakcji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:36, smuggler napisał:

No sorki, to moj blad, poprawie sie.

Spoko, nic się nie stało ;) Myślałem, że to po prostu z braku nowych dialogów dałeś do DTP stare, a to po prostu omyłka ;) To może w XII będą dwa dialogi? Nowy + ten zaległy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Smug, co do Action Redaction to zauważyłem, że nie tylko niektóre dzieciaki bezmyślnie używają słowa bynajmniej. Zauważyłem, że w tych wszystkich debatach baaardzo często politycy używają słowa abstrahując. Pamiętam, jak były te rozmowy na temat przekupienia Beger, tak się naabstrahowali, że mi się w głowie kręciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 11:53, Calvaron napisał:

Możesz zdradzić jaki bendzie gadżet w 13 numerze jak coś to moje gg:742028


A co ty jesteś?

Jeśli zawsze info pojawiało się kilka dni przed premierą nowego numeru to głupotą było myślenie, że smugg okaże się tak dobry, że TYLKO tobie ujawni to co mają w planach...
Widzisz w tym jakiś sens? Każdemu nowemu numerowi CD-A towarzyszy element zaskoczenia i on jest właśnie najfajniejszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować