Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Był...

A ja musze sie poskarzyc...

Normalnie, co czytam cos o NWN2 w CDA... to sa jakies bzdury, które pisza o czyms czego nie ma, albo pisza, ze czegos nie ma choc jest... Normalnie ktos tampisze, ze grał w bete... no dobra, ale nie grał w NWN1, a tez mam powazne watpliwosci, co do tego, ze widział w ogole ta gre...

Naprawde... ten numer nie jest pod tym wzgledem, az tak tragiczny jak w poprzednim CDA o NWN2, ale i tak, az kole w oczy... zreszta CDP Insider nie jest lepszy... bo babole tez sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... odpisano mi tak, jak mówił Smuggler. Nie wspomniano za to o CDP-Insiderze (choć w mejlu wyraźnie zaznaczyłem go jako braujący element-obok plakatu i poradnika). Być może uznano, że to "tylko reklamówka jak z hipermarketu, nie ma po co ładować ją do paczki". To jednaj niezupełnie tak, chciałbym zobaczyć 4Gramy (a zapewne nie tylko to).

:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:19, Night Elf napisał:

Był...

A ja musze sie poskarzyc...

Normalnie, co czytam cos o NWN2 w CDA... to sa jakies bzdury, które pisza o czyms czego nie
ma, albo pisza, ze czegos nie ma choc jest... Normalnie ktos tampisze, ze grał w bete... no
dobra, ale nie grał w NWN1, a tez mam powazne watpliwosci, co do tego, ze widział w ogole ta
gre...

Naprawde... ten numer nie jest pod tym wzgledem, az tak tragiczny jak w poprzednim CDA o NWN2,
ale i tak, az kole w oczy... zreszta CDP Insider nie jest lepszy... bo babole tez sa.


Jakie? (Jestem fanem cda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakie?

Ja tez czytam CDA od wielu lat, ale normalnie to mnie przeraza...

W tym numerze chocby napisali, ze beda konie, ze Mnich jest nowa klasa, choc tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:34, GRAMmer napisał:

Czy mogę tu skomentować tą mała książeczkę którą dodali do najnowszego numeru?


a rob co chcesz czleku oby bylo kulturalnie i na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zastrzeżenia tylko do opisów misji. Argumęnty:1 misja kryjcie się za zaporami! Stracicie mniej jednostek ja grałem i traciłem MAŁOOOOO...... Misja 10: Zamiast trudzić się z otoczeniem sztabu wystarczy zbudować jednego shermana czy dwa (przedtem poczekać na krokodyla) i ruszać na ich sztab! Koło ich bazy jest dużo piechurów krokodyl sobie z nimi poradzi.
A jeżeli pomyliłem się z tymi shermanami to sorry wyślijcie z krokodylem troche piechoty z Bazookami.
Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:43, AbeFrugo napisał:

Ja również nie mam ANI Insidera, ANI plakatu, ANI poradnika. A numer przyszedł dopiero dziś.

Dziwne,ja mam i plakat,i poradnik,i insider...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z demkiem Battlefield 2142. Gdy włączam, trzeba podać login i hasło EA, no a ja nie jestem tam zarejestrowany. No więc klikam Create account, i wyskakuje błąd, że nie można połączyć się z serwerem! Z netem mam wszystko OK, bo skoro bym nie miał, to bym tu nie pisał. Więc można pograć sobie w BF2142 BEZ dostępu do neta? Bo jeśli nie, to chyba zabije "speców" z EA i DICE (lub Redjade, jak kto woli ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:52, Grzyb8 napisał:

> Ja również nie mam ANI Insidera, ANI plakatu, ANI poradnika. A numer przyszedł dopiero
dziś.
Dziwne,ja mam i plakat,i poradnik,i insider...

A masz z prenumeraty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:43, AbeFrugo napisał:

Ja również nie mam ANI Insidera, ANI plakatu, ANI poradnika. A numer przyszedł dopiero dziś.


Ciesz się, że w ogóle dostałeś... ja nadal czekam i nic :/
To już drugi miesiąc z rzędu tak prenumerata nawala! Co się z nimi dzieje? Chyba będę musiał się skontaktować z nimi i co nieco wyjaśnić, bo to troszkę nabijanie w butelkę jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:36, AbeFrugo napisał:

> > Ja również nie mam ANI Insidera, ANI plakatu, ANI poradnika. A numer przyszedł dopiero

> dziś.
> Dziwne,ja mam i plakat,i poradnik,i insider...
A masz z prenumeraty?

Nie,dlatego lepiej kupować w starym,dobrym kiosku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:50, GRAMmer napisał:

Mam zastrzeżenia tylko do opisów misji. Argumęnty:1 misja kryjcie się za zaporami! Stracicie
mniej jednostek ja grałem i traciłem MAŁOOOOO...... Misja 10: Zamiast trudzić się z otoczeniem
sztabu wystarczy zbudować jednego shermana czy dwa (przedtem poczekać na krokodyla) i ruszać
na ich sztab! Koło ich bazy jest dużo piechurów krokodyl sobie z nimi poradzi.
A jeżeli pomyliłem się z tymi shermanami to sorry wyślijcie z krokodylem troche piechoty z
Bazookami.

a czy na taj książeczce było napisane "najlepsze niezawodne sposoby przejścia misji " oni tam napisali w jaki sposób według nich jest najlepszy na pszejście misji albo chociż jakim sposobem wogule można ją przejść. Jak ty przeszedłeś ja lepiej/szyciej/z mniejszymi stratami chwli się ale nie jest to jakiś straszny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:38, Quatre napisał:

> Ja również nie mam ANI Insidera, ANI plakatu, ANI poradnika. A numer przyszedł dopiero
dziś.

Ciesz się, że w ogóle dostałeś... ja nadal czekam i nic :/
To już drugi miesiąc z rzędu tak prenumerata nawala! Co się z nimi dzieje? Chyba będę musiał
się skontaktować z nimi i co nieco wyjaśnić, bo to troszkę nabijanie w butelkę jest :(


Ja też jeszcze nie dostałem - taka obsuwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:19, Night Elf napisał:

Był...

A ja musze sie poskarzyc...

Normalnie, co czytam cos o NWN2 w CDA... to sa jakies bzdury, które pisza o czyms czego nie
ma, albo pisza, ze czegos nie ma choc jest... Normalnie ktos tampisze, ze grał w bete... no
dobra, ale nie grał w NWN1, a tez mam powazne watpliwosci, co do tego, ze widział w ogole ta
gre...


To moze podaj jakies dowody, bo wlasnie obrazasz czlowieka, ktory uwielba NW i spedzil w niej MNOSTWO czasu. Rzucac oskarzenia na podst. "bo mam watpliwosci" jest BARDZO prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 16:32, lurynowicz napisał:


Nie wiem tylko, jak z moim kluczem, bo choć nie brałem go z brzegu, to mógłby się powtórzyć
i trza by było instalować grę od nowa. Jestem dopiero w 5 misji kampanii niemieckiej (brak
czasu na grę - nauka) ale gra naprawdę mi się podoba. Wrażenie robi motion capture i ciekawe
wstawki fabularne, dosyć rzadko spotykane w RTSach. No i ta osławiona w mediach scena z pijanym
w 3 d*py oficerem polskim. ;)



To nie oficer, tylko cywil. Nawet munduru nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 09:24, smuggler napisał:

To nie oficer, tylko cywil. Nawet munduru nie ma...

A to ja jeszcze coś wtrące o wojsku. Otóż mam pewne drobne wątpliwości co do recki WH40k: Dark Crusade. Jest tam powiedziane, cytuje "Niestety, na każdą z nowych ras przypadła tylko jedna nowa jednostka, np. terminatorzy szturmowi w przypadku Kosmicznych Marines"
Dość bzdurnie mi to brzmi bo Szturmowe Termosy były już od Dawn of War. Gem się chyba troche zagapił i pomylili mu się z Grey Knights którzy są Space Marinesami walczącymi w Tactical Dreadnaught Armour zwanym Terminator Armour, oraz używają halabardy zwanej Nemesis, która wzmacnia ich moce psychiczne i pozwala przeprowadzać ataki specjalne oparte właśnie na mocach psychicznych.
Przyznam że w grę nie grałem, jednak nieco poczytałem i zdecydowanie Szturmowe Termosy mają się nijak do zakonu Grey Knights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie to i tak brzmi jak tureckie kazanie, bo w swiecie WH40K nie siedze. Jak wroci Gem (jutro) to mu pokaze ten post, moze sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować