Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 21:37, Tajemnic napisał:

Nie zrozumiałeś mnie - ja traktuję płyty jako dodatek.


Dodatek zawsze jest darmowy więc CDA dalej kosztowałoby 15zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem sen, że CDA zrezygnowało z tych wszystkich, cd,dvd, blu ray, podkładek pod myszkę czy różnych innych dodatków. Zrezygnowali także z pakietu pełnych wersji gier, zamiast tego do każdego wydania dawali pakiet... zielska ;)
Moim zdaniem praktyczne, może któryś z miesięczników pokusi się o taką opcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 10:51, Misiek690 napisał:

Majeranek albo bazylia. :P


Co do przypraw, to mojej znajomej kiedyś wcisneli dychę takiego specyfiku po normalnej $ :D Miałem nieprzyjemność to testować osobiście, bo mówia, że słabe jakieś ;p NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

<<<Szok. Komercyjne wydawnictwo - i chce zarabiac? W glowie sie nie miesci! Przeciez
wydawanie pisma to MISJA, nie biznes, niewazne ile dolozysz, grunt zeby CZYTELNIK byl happy.
Dlatego powinnismy jeszcze dodac edycje z dyskietkami z grami na Amige i Atari ST, na pewno
przeciez w Polsce jest paru ludzi, ktorzy ciagle uzywaja tych kompow - o nich tez trzeba pomyslec,
a nie tylko patrzec na zysk i zarabiac kase!!!


Ładna manipulacja pomiędzy ok. 1/2 właścicielami komputerów w Polsce a kilkoma tysiącami ludzi co ma Amige/Atari(na które to już gry nie wychodzą). A tak w ogóle czytelnik nie ma być happy? Jak wydaje na coś 15 zł to chyba powinnien.

Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

Jasne. To teraz powiedz SWOIM rodzicom, zeby np. oddawali spora czesc swej pensji na glodne
dzieci w Bangladeszu, bo nie mozna byc takimi materialistami. A jak sie zgodza, to bedziesz
mial jakies moralne podstawy by krytykowac nasza decyzje


Mało Wam nie? 15 zł od sztuki to bardzo mało, przy tak małym nakładzie ok. 150 tysięcy egzemplarzy. Musimy mieć więcej mniejszymi kosztami. Swoją drogą, w kościele jak zbierają na ofiarę też im mówisz, że dasz kase jak ofiarują kasę biednym dzieciom?

Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

>>>Moja wina.


Czemu mnie to nie dziwi?

Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

>>>Masa czyli ile? Nie ma pisma bez bledow, a tamto skladalismy w duzym pospiechu,
wiec cos sie moglo trafic, przyznaje, ale jakos czytajac je nie widzialem ewidnentych wpadek.


A jednak.

Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

>>>Czego, zanczy sie?


Numeru z wieloma błędami. Sam się zanczysz -,- .

Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

>>>A w 1999 to byk na stronie byl! Oooo...


Widać, starzejecie się, jeśli w ''99 był JEDEN byk na stronie, a tutaj nawet po kilka.

Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

>>>No tak, tak, komus sie paluszek na klawirce omsknal - no smiech na sali, jak mozna
sie tak tragicznie pomylic.


Pomylić się można, ale gdy zdarza się to kilka razy w jednym numerze(właściwie dodatku) to już można się zacząć śmiać. A poza tym to był tytuł gry. Niezłe zdziwko by było, gdy widzimy na 1 miejscu HOMM 4.

Dnia 10.11.2006 o 08:38, smuggler napisał:

>>>Mowi sie trudno. Moze warto czas jakis poodkladac owe 15 zl na czytnik DVD? 2-3
miechy i masz dobry choc uzywany sprzet. I po problemie.


No tak, wyłóż dodatkową kase i problem z głowy. Wole już Clicka kupić, taniej jest(może i mniej stron, ale na temat), i nie mówią żebyś płacił 45 zeta żeby odpalać ich płytki.
I jeszcze do tych błędów: to jest przecież praca DTP i wasza, redów(mają mieć opanowaną polszczyznę), za to wam płacą. Może by za każdego byka obciąć z 10 zł z pensji, może wtedy byście się przyłożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:57, kapistar1 napisał:

No tak, wyłóż dodatkową kase i problem z głowy. Wole już Clicka kupić, taniej jest(może i mniej
stron, ale na temat), i nie mówią żebyś płacił 45 zeta żeby odpalać ich płytki.


Nie chcialbym cię martwić, ale Click! i CDA to jedna rodzina. Kup lepiej Play''a, albo cos innego...

Dnia 10.11.2006 o 15:57, kapistar1 napisał:

I jeszcze do tych błędów: to jest przecież praca DTP i wasza, redów(mają mieć opanowaną polszczyznę),
za to wam płacą. Może by za każdego byka obciąć z 10 zł z pensji, może wtedy byście się przyłożyli.


Pomysł mi sie podoba. Ciekawe co Smug na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:04, rob006 napisał:

Nie chcialbym cię martwić, ale Click! i CDA to jedna rodzina. Kup lepiej Play''a, albo cos
innego...


Wiem, że to z jednego wydawnictwa, ale aktualnie jest to lepsze wg. mnie od CDA

Dnia 10.11.2006 o 21:04, rob006 napisał:

Pomysł mi sie podoba. Ciekawe co Smug na to?


Oczywiście, nie chodzi mi o pensje ogólną, tylko miesięczną. Czyli jak np. dostaje 1500 zł miesięcznie, to jak zrobił 3 byki to dostaje 1470 zł, a jak za miesiąc zrobi tylko 1 to 1490 zł itp.

btw: oglądam tera Powrót Króla, więc narazie mnie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 09:43, Gelo87 napisał:

Witma chciałbym sie dowiedzie czy jest szansa na demo Gothica 3 w następnym numerze? Zajmuje
1 gb


Skoro płytka dvd od cda ma 9gb więc demo takiej gry jak gothic powinno sie znalezc a jeszcze pewnie bedzie demo carbona. ale że by urzeczywistnić.

Pełniaki średnio 5gb
dema średnio 3 gb
i jeszcze bonusy różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:03, masterHADES napisał:

to może teraz jak CDA jest tylko w wersji DVD to zamiast 1 dadzą 2 DVD po 9 gb :) mogli by
wtedy zamieścic WoW :P



O taaak,bardzo mądre rozwiązanie.Cena skoczyłaby pewnie by o jakiejś 10 zeta.A tego nikt by nie chciał...Po co komu WoW? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12/2006 - jeden z lepszych numerów w tym roku(może nawet najlepszy). Już nie mogę się doczekać 1 grudnia - nowego numeru. Ciekawe jaki będzie temat numeru?! Pewnie SC: Double Agent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2006 o 12:12, masterHADES napisał:

no nie musi to być WoW może być Oblivion :)

Taa... albo Gothic 3 [mówi wpatrzony w przestrzeń szklistym wzrokiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:15, Tajemnic napisał:


> no nie musi to być WoW może być Oblivion :)
Taa... albo Gothic 3 [mówi wpatrzony w przestrzeń szklistym wzrokiem]

Albo Windows Vista :-) i gratis karta graficzna GeForce 8800 GTX :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:15, 4YoU napisał:

12/2006 - jeden z lepszych numerów w tym roku(może nawet najlepszy). Już nie mogę się doczekać
1 grudnia - nowego numeru. Ciekawe jaki będzie temat numeru?! Pewnie SC: Double Agent.


To chyba będzie już recenzja SC, bo Temat numeru SC: DA był w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować