Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Nareszcie już niedługo nowe CDA. Nie mogę się doczekać! Każdy dzień w którym wychodzi nowy numer CD-ACTION to wydażenie o którym mówi się w mojej klasie przez następne 2 tygodnie. Potem czeka się na kolejny. A skoro o nowym CDA mowa: egzemplarz z 3 listopada zapowiada się fantastycznie. Nie mogłem się doczekać recenzji gier Gothic 3 i Dark Messiah of Might and Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, co za wstęp. Już myślałem co będę kupował zamiast i nic mi do głowy nie przychodziło :) Tak jest tylko jedne CDA :D BTW: Może zdradzisz jaka ocena Gothica3? Dużo ludzi tu czeka na premierę to już by coś było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:07, smuggler napisał:

Przepraszm ale to nie byla RECENZJA, a tylko test beta-wersji, sprawdz...


A no tak, sorry za zamieszanie :). Ale za miesiąc to już będzie na pewno recka, i to mam nadzieję, że dość wyczerpująca (w końcu to NFS: Carbon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, przez WAS znowu będe musial wydać kilka dych więcej niz planowalem. (gwoli ścislości CD-A planowalem kupić:)) A dlaczego? BO TO OSTATNI NUMER Z CD i trza będzie sie wyposażyć w napęd DVD ;(

Btw; wydaje mi się, ze ten numer pobije rekordy "sprzedawalności" ^.^


btw2; mógłbyś zamieścić mojego posta w AR, nawet polskie litery pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię najnowszy numer na pewno, kupuje już regularnie od pół roku i na tym nie poprzestanę, bo CDA to najlepsze i największe pismo dla graczy w Polsce. I wcale nie mówię tego, żeby się podlizać smugglerowi, tylko mówię, jak myślę i jak jest :). Numer zapowiada się smakowicie: pełniak Codename Panzers, recki Gothica III i Dark Messiaha, w ogóle w każdym numerze znajduję coś dla siebie, a jak nie znajdę, to czytam od dechy do dechy (zawsze) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAAAA!
a ja mam kiosk zaras pod kamienicą! więdz rano.... budze sie, i... ziiiiuuuuu!
do kiosku! a puzniej czytać! czytać! czytac!!!!!! i w dodatku niedługo przyjdzie mi G3 wydanie kolekcjonerskie!
same radosne dni!!! hahaha! oszaleje z radosci! i w dodatku bedzie nowe AR!!!! czytanie.... i plakat... rany..
so, i''m creazy????
p.s
smugg ale marz awatara fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:18, smuggler napisał:

Tak, nie da się tego ukryć. Najnowszy, 12 numer CDA, który pojawi się w sprzedaży od 3 listopada
(UWAGA: wyjątkowo nie we wtorek!) jest jednocześnie ostatnim numerem CDA.
Tak, oczy was nie mylą! To ostatni CDA...


Yes, yes, yesss

Dnia 31.10.2006 o 11:18, smuggler napisał:

Zatem nr 12/06 CDA to ostatni numer, w którym pojawiają się płytki CD. Odtąd będzie tylko i
wyłącznie CDA z DVD.


Buuu, a juz mialem nadzieje ;)
Smuggler a na p.r.g.k to nie laska napisac? Lud sie niecierpliwi.

PS - i bardzo dobrze, ze zostanie tylko DVD. Swietne posuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługa strach będzie gry kupować - bo nie wadomo kiedy dadzą w DVD-A (jak ma nie być CD to będzie DVD, pomimo tego, że pewnie nie zmienią nazwy :P). Codename kupiłem rok temu. BoS to nowa giera, ktoś kto miał głód nowości to pewnie zakupił. A o Eurocpoie to nawet nie słyszałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będe oryginalny... Po przeczytaniu 1 akapitu serce mi waliło - zresztą co ja wam będe opowiadał. Później już tylko pojawił się szeroooki usmiech na twarzy :))))

Numer będzie wypaśny, czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:52, Woko11 napisał:

Patrzę na GOLu a tu Erocops ma wymagania: Pentium 4 2,5GHz, 512MB RAM, 32MB akcelerator 3D,
Windows 98/ME/2000/XP, 600MB na HDD !!


oni tam zawsze rekomendowane podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować