Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

No jak przeczytałem wstęp Smugglera to się przeraziłem. Czytam a tu pisze:

Tak, nie da się tego ukryć. Najnowszy, 12 numer CDA, który pojawi się w sprzedaży od 3 listopada (UWAGA: wyjątkowo nie we wtorek!) jest jednocześnie ostatnim numerem CDA.
Tak, oczy was nie mylą! To ostatni CDA...
Dlaczego tak się stało? Za długo, by tu tłumaczyć. Cóż, to było dla nas oczywiste już od jakiegoś czasu. W końcu trzeba było podjąć męską decyzję...


Normalnie po tych słowach to prawie na zawał zeszłem :D Fajnie że nie pojawić się będą płyty CD, bo raczej mało osób je w ostatnim czasie kupowało.
PS numer kupięna pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:33, Varras napisał:

Kim ty jesteś,że to wiesz???Synem Smugga??Sorry,że pytam,ale cię nie znam jeszcze.


to jego klon albo brat bliźniak. jak wolisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje...miam. Good decyzja z zaprzestaniem wydawania DVD. CormaC rozpisał się w recenzji G3, wchodząć na różne fora niemieckie, piszą że jest strasznie niedopracowana itp, ale pożyjemy zobaczymy. Noi recenzja PES6 na to właśnie czekałem i znowu pożyjemy zobaczymy. Ach, kiedy będzie ten upragniony piątek (za dwa dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Good decyzja z zaprzestaniem wydawania DVD.

Sorki CD, jakis dzisiaj rostrzepany jestem.

Varras--> Smugg tutaj jest to Smuggler we własnej osobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:55, Varras napisał:

:).A tak serio????????

po prostu smuggler wpada tutaj żeby zapowiedzieć nowy numer, gdy tylko te informacje są dostępne.
odpowiada za kontakty z czytelnikami, więc wizyty na różnych forach też nie są mu obce.
w końcu to normalna osoba, tylko trochę bardziej rozpoznawalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany Smuggler, Ty to potrafisz podnieść człowiekowi ciśnienie - w trakcie czytania tych dwóch pierwszych zdań, w myślach miałem tę straszną wizję - triumf i radość antyfanów, płacz, ból i zgrzytanie zębów fanów, a wreszcie - co ja pocznę? Co zrobię? Co powiem? No ale jak zobaczyłem, że to o CDki chodzi jakoś się uspokoiłem, w końcu zawsze DVD kupuję ^^

Ale ostatnie CDA? Czyli teraz będzi DVDA??? Nie, proszę, NIEEEEEEEE!!!!!! Wszystko tylko nie to... My wiemy, że ta nazwa pochodzi z innego okresu, wiemy, że to nie o komercję wtedy chodziło (jak teraz wielu Wam to zarzuca, że w nazwie CD, że to komercha itp.), my wiemy, że to miało być CD-Power (ale CDA lepiej brzmi, CDP za bardzo by się kojarzyło z pewnym, hmm, hmm, dystrybutorem :P). Tylko proszę, nie DVD-Action!!! Niech ta nazwa (CDA) pozostanie. Co z tego, że tylko DVD? Będzie przypominać nam o pierwszych CDA, jak to kiedyś było, skąd ta nazwa. W dodatku teraz przy numerze rocznicowym, będzie trzeba pisać historię od 01/2007, a nie 04/1996. I wreszcie, trzeba będzie numery liczyć od nowa - do tej 100 :( , bo to "nowe" pismo.
PS. Jak to sprawka wydawnictwa, to daj znać Smugg, my (fani) już wystosujemy odpowiednią "petycję"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:33, Varras napisał:

Kim ty jesteś,że to wiesz???Synem Smugga??Sorry,że pytam,ale cię nie znam jeszcze.

Nie, to Smuggler w pełnej i prawdziwej osobie. Może zapowiadać kolejne CDA, bo na to "umowę" z moderatorami. Tak, więc Varras, pochyl się przed osobą Smugga, albo opuść ten temat! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest tak, że 12 nr przed 13 to jest jak cukierek przed tortem. ;) Dlatego się wstrzymam z moim okresowym kupowaniem CDA i z bananem na twarzy poczekam na "czynastkę". Mam nadzieję, że będzie warto (ale raczej będzie - tak mi się zdaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej jak by nazwa się zachowała nawet jeśli płytki będą DVD: po prostu źle się to będzie wymawiać DVD:Action, to takie wewnętrzen fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JaK przeczytałem pierwsze zdanie to normalnie mi łezka poleciała;) Smugg nie strasz nas tak bardzo. Swoja droga ciekawe co dostał Gothic 3 (pewnie 9+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:00, Magwisienka napisał:


>Swoja droga ciekawe co dostał Gothic 3 (pewnie 9+)

Ja stawiam na 10 ;)

Nie byłbym tego taki pewnien(tej 10). Bo jeśli CD-A(a może czas się już przyzwyczajać do DVD-A :) dostało tą pierwszą wersję gold, gdzie jak wiecie było dość dużo poważnych bugów, to na pewno nie dadzą 10, a nawet 9. No ale jeśli dostali tą drugą wersję gold lub wersję z 1 patchem to myślę że 10 dadzą spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym 10 jest zarezerwowane dla gier naprawdę wybitnych lub przełomowych swego rodzaju. Tak więc niełatwo gra może dostać ocenę 10. Wprawdzie trochę wpadek z 10 CDA się zdarzyło, ale tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że będzie 9/9+ i znak jakości. Obek dostał 10, więc jeżeli Gothic też by miał ją dostać to musiałby być grą prawie idealną.(w tym przypadku prawie nie robi wielkij różnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda że gothic 3 będzie w tym numerze. Bo przyćmi taką znakomitą grę jak Dark Messiah.

Ja stawiam, że g3 dostanie 9+\10.

Numerek kupię jak zawsze, a text smugga rzeczxywiście przyprwił mnie o palpitację serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może w 13 DVDA(głupia nazwa, ale chyba trzeba się powoli przyzwyczajać) dadzą recenzję Mark of Chaos, ale pewnie i tak 10 nie dostanie za swoje chore wymagania sprzętowe:/ No i ciekawe jakie giery będą w 13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować