Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

1) "Gra rozpoczyna sie w kilkadziesiąt lat po wojnie pomiedzy miastami Neverwinter i Luskan stanowiącymi scenerie zdarzen poprzedniczki"

Akcja gry toczy sie na 6 lat po NWN1... tworcy to wałkowali pare razy

2) ", jednak tym razem wybrać możemy także podrasy każdej z klas - dla przykładu assimara"

Nie klas, tylko ras, a Aasimar pisze sie przez 2 A, a nie S.

3) "oraz nowe klasy jak mnich czy warlock."

Mnich jest stara klasa, ktora była w NWN1 od samego poczatku i chyba nawet w BG, choc nie pamientam, bo osobiscie za nia nie przepadam.

4) "Naturalnie jak w Hordach Podmroku, mamy nad nimi pełna kontrole - czy to w kwesti rozwoju, czy kto wie, czy nie wazniejsze - ekwipunku"

To jest powrot do korzeni, czyli BG, bo w HotU zadna z wymienionych wyzej rzeczy nie byla zabardzo mozliwa... ekwipunek jeszcze mniej wiecej... ale tez nie.


Chyba cos... było jeszcze, ale nie pamietam. Btw. i tak ten artykuł jest lepszy od poprzedniego, gdzie w ogole farmazony były...

Prowadzę strone internetowa o NWN2 i naprawde jestem z tym na bierzaco... w miare mozliwosci, a przyszłe teksty o NWN2, chocby recenzje... mozna podesłac nam do sprawdzenia, a napewno to zrobimy bezinteresownie, przynajmniej ja.

http://neverwinter2.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 09:24, smuggler napisał:

To nie oficer, tylko cywil. Nawet munduru nie ma...

A o konspiracji i "demunduryzacji" Waszmość słyszał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 21:17, masterHADES napisał:

a czy na taj książeczce było napisane "najlepsze niezawodne sposoby przejścia misji " oni tam
napisali w jaki sposób według nich jest najlepszy na pszejście misji albo chociż jakim sposobem
wogule można ją przejść. Jak ty przeszedłeś ja lepiej/szyciej/z mniejszymi stratami chwli się
ale nie jest to jakiś straszny błąd.

Staszny to on nie jest. ale jakiś jest nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:27, GRAMmer napisał:

> ale nie jest to jakiś straszny błąd.
Staszny to on nie jest. ale jakiś jest nie?

no tak ale nikt nie jest nieomylny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie potwierdził regulaminu forum gram.pl, napewno ten post byłby napisany całkowicie inaczej.
Po pierwsze: wielce zaszokowała mnie informacja, że CDA będzie od teraz wydawane jedynie w wersji DVD(DVD-Action?Wstępniak czytałem, ale...). Moja matka powiedziała, że napewno schodziły wam bardziej wydania DVD i to dlatego. Z początku nie uwierzyłem, że wy(czy może raczej Bauer)jesteście takimi materialistami. Ech, teraz się zastanawiam, czy w ogóle jeszcze kupować CDA po takim czymś, tzn. mój drugi komputer odpali DVD, ale 466 MHZ ledwo dźwigają Gothica 1 czy NwN. Może jednak zdecydujecie się przynajmniej wydawać CDA bez żadnych płyt?
Po drugie: aktualny numer jets taki jakby "zaspany". Why? Weźmy np. Dialog miesiąca, który... pojawił się już we wcześniejszym CDA! Do tego masa literówek etc. Mógłbym jeszcze wymieniać ale życia mi szkoda ;0 . No wiecie, rozumiem że betatesty WoW:TBC, NwN 2 i ew. Gothic 3, ale tego się nie spodziewałem.
Po trzecie: to się już nie liczy do nowego numeru CDA, ale ostatnio, gdy któryśtam raz z kolei czytałem Tipsomaniaka z kwietnia 2006 dopatrzyłem się masy, masy błędów i pomyłek. Teraz już wszystkich nie pamiętam, ale mocno w pamięci zaległo mi Rayman 3. Miał 100 miejsce na liście, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że w spisie treści Tipsomaniaka było napisane... Rayman 2! Krótko mówiąc: lol.
Mam nadzieje że Bauer pomyśli nad wariantem CDA bez płyt, wtedy bym napewno kupił. A tak, bez wersji CD, będzie mi szkoda oddać te 15 zł, które są ok. 2/3 mojego kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 20:15, masterHADES napisał:

no tak ale nikt nie jest nieomylny :]

Nikt nie jest nikt. Zwłaszcz SMuGGLER. A jerzeli nazwę CDA gazetą to on mnie zamorduje nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 20:32, kapistar1 napisał:

Mam nadzieje że Bauer pomyśli nad wariantem CDA bez płyt, wtedy bym napewno kupił. A tak, bez
wersji CD, będzie mi szkoda oddać te 15 zł, które są ok. 2/3 mojego kieszonkowego.

jestem za wydawaniem cda bez płyt choć kupuje i tak zawsze wersje DVD to często wolałbym wydać te kilka złotych mniej i nie miec tych płyt na których często nie ma dla mnie rzeczy interesujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:41, masterHADES napisał:


> Mam nadzieje że Bauer pomyśli nad wariantem CDA bez płyt, wtedy bym napewno kupił. A tak,
bez
> wersji CD, będzie mi szkoda oddać te 15 zł, które są ok. 2/3 mojego kieszonkowego.
jestem za wydawaniem cda bez płyt choć kupuje i tak zawsze wersje DVD to często wolałbym wydać
te kilka złotych mniej i nie miec tych płyt na których często nie ma dla mnie rzeczy interesujących

Też tak myślę. W tym numerze napaliłem się na tę reckę Gothica, ale na płytach nie ma nic ciekawego. Szkoda wydać 15 zeta z powodu jednej recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:41, masterHADES napisał:

> Mam nadzieje że Bauer pomyśli nad wariantem CDA bez płyt, wtedy bym napewno kupił. A tak,
bez
> wersji CD, będzie mi szkoda oddać te 15 zł, które są ok. 2/3 mojego kieszonkowego.
jestem za wydawaniem cda bez płyt choć kupuje i tak zawsze wersje DVD to często wolałbym wydać
te kilka złotych mniej i nie miec tych płyt na których często nie ma dla mnie rzeczy interesujących


Tyle, że CD/DVD z grami w CDA to potęga, która wielu przyciąga. Bez tych płytek wydawnictwo wiele by straciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 20:46, Markus89 napisał:

Tyle, że CD/DVD z grami w CDA to potęga, która wielu przyciąga. Bez tych płytek wydawnictwo
wiele by straciło.


A CDA bez płyt pewnie kosztowałoby z 5 zeta... Fajnie by było... <marzyciel>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:46, Markus89 napisał:

> > Mam nadzieje że Bauer pomyśli nad wariantem CDA bez płyt, wtedy bym napewno kupił.
A tak,
> bez
> > wersji CD, będzie mi szkoda oddać te 15 zł, które są ok. 2/3 mojego kieszonkowego.

> jestem za wydawaniem cda bez płyt choć kupuje i tak zawsze wersje DVD to często wolałbym
wydać
> te kilka złotych mniej i nie miec tych płyt na których często nie ma dla mnie rzeczy interesujących

> >
Tyle, że CD/DVD z grami w CDA to potęga, która wielu przyciąga. Bez tych płytek wydawnictwo
wiele by straciło.


Nie tak wiele co tylu czytelników co nie ma DVD. A poza tym, dużej ilości czytelników bardziej zależy na piśmie a nie na płytkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 20:46, Markus89 napisał:

Tyle, że CD/DVD z grami w CDA to potęga, która wielu przyciąga. Bez tych płytek wydawnictwo
wiele by straciło.

ale my (mówie tu o tych chcemy którzy chcą cda w wersji bez płyt) nie chcemy pozbawić cda płytek tylko chcemy żeby były 2 wersje dvd i bez płyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli WIELKI SMUGGLER założył ten temat to on sprawdza co na nim piszą czasami? Tutj też mógłby troche pobluzgać nie? Albo odpowiadać na niektóre posty. Przecież to jego temat i wypadało by żeby tu trochę pisał mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 20:32, kapistar1 napisał:

Mam nadzieje że Bauer pomyśli nad wariantem CDA bez płyt, wtedy bym napewno kupił. A tak, bez
wersji CD, będzie mi szkoda oddać te 15 zł, które są ok. 2/3 mojego kieszonkowego.

Umów się z kimś kto chce tylko płytki... Podzielicie się kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:51, masterHADES napisał:

ale my (mówie tu o tych chcemy którzy chcą cda w wersji bez płyt) nie chcemy pozbawić cda
płytek tylko chcemy żeby były 2 wersje dvd i bez płyt


Zarówno ty jak i kapistar1 nie rozumiecie praw rynku.

CD-A ma takich czytelników co mino, iż nie grają w pełniaki to kupują czasopismo za 15zł. Gdyby wydali CDA bez płyt to stracili by na tym wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:25, Tajemnic napisał:

Umów się z kimś kto chce tylko płytki... Podzielicie się kosztami

Niestety, takich u mnie brak... chyba że jakieś 9 latki( które nawalają się w GTA:SA i uwielbiają super-krwawe gry najczęściej od 18 lat). Ale z takimi lepiej nie wchodzić w układy ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:29, Markus89 napisał:

> ale my (mówie tu o tych chcemy którzy chcą cda w wersji bez płyt) nie chcemy pozbawić
cda
> płytek tylko chcemy żeby były 2 wersje dvd i bez płyt

Zarówno ty jak i kapistar1 nie rozumiecie praw rynku.

CD-A ma takich czytelników co mino, iż nie grają w pełniaki to kupują czasopismo za 15zł. Gdyby
wydali CDA bez płyt to stracili by na tym wiele.

Nie zrozumiałeś mnie - ja traktuję płyty jako dodatek. Proponowałem aby z kumplem podzielili cenę na dwie osoby - to było do jego wcześniejszego postu gdzie narzekał na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:35, kapistar1 napisał:

> Umów się z kimś kto chce tylko płytki... Podzielicie się kosztami
Niestety, takich u mnie brak... chyba że jakieś 9 latki( które nawalają się w GTA:SA i uwielbiają
super-krwawe gry najczęściej od 18 lat). Ale z takimi lepiej nie wchodzić w układy ^.-

To może z kioskarzem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

########Kapistar1

Po pierwsze: wielce zaszokowała mnie informacja, że CDA będzie od teraz wydawane jedynie w wersji DVD(DVD-Action?Wstępniak czytałem, ale...). Moja matka powiedziała, że napewno schodziły wam bardziej wydania DVD i to dlatego.

<<<No jasne, ze tak.


Z początku nie uwierzyłem, że wy(czy może raczej Bauer)jesteście takimi materialistami.

<<<Szok. Komercyjne wydawnictwo - i chce zarabiac? W glowie sie nie miesci! Przeciez wydawanie pisma to MISJA, nie biznes, niewazne ile dolozysz, grunt zeby CZYTELNIK byl happy. Dlatego powinnismy jeszcze dodac edycje z dyskietkami z grami na Amige i Atari ST, na pewno przeciez w Polsce jest paru ludzi, ktorzy ciagle uzywaja tych kompow - o nich tez trzeba pomyslec, a nie tylko patrzec na zysk i zarabiac kase!!!

Jasne. To teraz powiedz SWOIM rodzicom, zeby np. oddawali spora czesc swej pensji na glodne dzieci w Bangladeszu, bo nie mozna byc takimi materialistami. A jak sie zgodza, to bedziesz mial jakies moralne podstawy by krytykowac nasza decyzje

Ech, teraz się zastanawiam, czy w ogóle jeszcze kupować CDA po takim czymś, tzn. mój drugi komputer odpali DVD, ale 466 MHZ ledwo dźwigają Gothica 1 czy NwN. Może jednak zdecydujecie się przynajmniej wydawać CDA bez żadnych płyt?

>>>Nie.

Po drugie: aktualny numer jets taki jakby "zaspany". Why? Weźmy np. Dialog miesiąca, który... pojawił się już we wcześniejszym CDA!

>>>Moja wina.

Do tego masa literówek etc. Mógłbym jeszcze wymieniać ale życia mi szkoda ;0 .


>>>Masa czyli ile? Nie ma pisma bez bledow, a tamto skladalismy w duzym pospiechu, wiec cos sie moglo trafic, przyznaje, ale jakos czytajac je nie widzialem ewidnentych wpadek.

No wiecie, rozumiem że betatesty WoW:TBC, NwN 2 i ew. Gothic 3, ale tego się nie spodziewałem.

>>>Czego, zanczy sie?

Po trzecie: to się już nie liczy do nowego numeru CDA, ale ostatnio, gdy któryśtam raz z kolei czytałem Tipsomaniaka z kwietnia 2006 dopatrzyłem się masy, masy błędów i pomyłek.

>>>A w 1999 to byk na stronie byl! Oooo...

Teraz już wszystkich nie pamiętam, ale mocno w pamięci zaległo mi Rayman 3. Miał 100 miejsce na liście, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że w spisie treści Tipsomaniaka było napisane... Rayman 2! Krótko mówiąc: lol.

>>>No tak, tak, komus sie paluszek na klawirce omsknal - no smiech na sali, jak mozna sie tak tragicznie pomylic.

Mam nadzieje że Bauer pomyśli nad wariantem CDA bez płyt, wtedy bym napewno kupił. A tak, bez wersji CD, będzie mi szkoda oddać te 15 zł, które są ok. 2/3 mojego kieszonkowego.

>>>Mowi sie trudno. Moze warto czas jakis poodkladac owe 15 zl na czytnik DVD? 2-3 miechy i masz dobry choc uzywany sprzet. I po problemie.


####GRAMmer

WIELKI Smuggler zaglada tu czasem, a nawet codziennie (minimum, poza weekendami, kiedy w ogole nie zaglada do netu), a jak ma czas to nawet pare razy dziennie. Wielki Smuggler, tak miedzu nami, za zadanie ma tworzenie CDA, a wizyty na forach traktuje jako forme relaksu, gdy inni ida na fajke, i robi to gdy tylko ma czas. Jesli chcesz jendak miec mnie na zawolanie, plac mi pare tysiecy miesiecznie, a nie ma sprawy, bede tu tkwil parenascie godzin na dobe non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten CDA mnie rozbroił.Przy żadnej z gier z gazet nie spędziłem tyle czasu,co przy załączonym do CDA Codename-Panzers.Na drugie danie proszę za miesiąc Phase 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować