Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ wyda gry o Conanie

18 postów w tym temacie

Domek

Firma THQ ogłosiła, że zdobyła od Paradox Entertainment prawa do wykorzystania w grach postaci Conana Barbarzyńcy. Już niedługo więc powstać mogą tytuły, w których głównym bohaterem będzie Cymeryjczyk, znany z książek Howarda i filmów ze Schwarzeneggerem.

Przeczytaj cały tekst "THQ wyda gry o Conanie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewam się niczego więcej niż zwykłej rąbanki na konsole w stylku "WP:Powrotu króla" albo konsolowego Baldura. A i tak prasa stwierdzi, że AI zaawansowane, bo przeciwnicy robią użytek z tarczy i potrafią zrobić krok w tył oraz nie wygrywają tylko dlatego, że jest ich więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rok albo dwa temu byla juz gra o Conanie. Z niemiec bodaj. Slabiutka nalezaloby dodac. No a daaaawno temu na PC i Amige genialne Conan The Cimmerian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaargh! (siek! rąb! chlust! jucha chlapie po ekranie! kończyny latają po całym pomieszczeniu), taaak gra o Conanie.
A tak na serio. Ja tam w THQ wierzę, jeszcze nie wypuścili słabej gry :D. Chyba, że ja jej nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią z tego zwyklą siekanketo bedzie wręcz profanacja. Ja wiem, że film, a juzna pewno serial, były też dość prymitywne, ale sam świat to dark fantasy i prosi sie o jakiś ambitny projekt. Ciekawe co zwycięży - ambicja czy zrobienie jak najmniejszym nakładem gry, na którą poleci banda dzieciaków.

Dark Master - prasa bedzię się zachwycać, że gra ma AŻ 10 combosów i potrafi wygenerować "epickie" bitwy z udziałem całych 120 jednostek na ekranie, podczas gdy taki Spartan: Total Warrior wyświetlał tylko i aż 100. Co prawda dla mnie nazywanie bitwy z udzialem 100 jednostek epicką to granda i chyba piszący nie widział nigdy naprawdę epickiej bitwy, ale to taki szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambusek

Dlatego naszła mnie refleksja, że coraz więcej gier tworzy się na konsole bo... konsolowcy mają niskie wymagania wobec swojego sprzętu, ale do PC czepiają się strasznie. Moi znajomi to praktycznie sami konsolowcy i dlatego kilka razy w miesiącu udaje mi się pograć na konsoli. Jedną z gier był Killzone. Ok, fajna strzelanka, ale wydawała mi się dość prymitywna (o celowaniu gałką nie wspomnę), jednak mój znajomy bił się w pierś, że na pc byłby to wybitny przedstawiciel gatunku. Spartan to dla mnie też gra, typu bij-zabij, a jeśli się nie da, to jest boss. Te epickie bitwy na 100 jednostek na ekranie również mnie śmieszyły (przy co najmniej 2 tysiącach w rome:tw po jednej stronie). Podzieliłem się moją obserwacją ze znajomym. I jaka była odpowiedź? "Konsola ma 5 lat, grafika jest genialna, czepiasz się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, lubię Conana (te pierwsze tomy Howarda), ale również boję się że bedzie to tylko łup, łup. Super by było gdyby udało im się odtworzyć klimat książki i gdyby gra była na podstawie konkretnego tomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol kolejny h&s bedzie, oby wydali w dobrej oprawie graficznej i z nowymi pomyslami jakich jeszcze nie widzielismy. Bo Gothica narazie nic nie jest wstanie przebic, jesli chodzi o 3D h&s. Kiedys jeszcze gralem blade of darkness. Naprawde swietna gra byla, ale slaba fabula :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 13:09, Radament napisał:

Gothica narazie nic nie jest wstanie przebic, jesli chodzi o 3D h&s

No co Ty!? Słyszałem, że Planescape Torment już dawno go przebił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 13:09, Radament napisał:

lol kolejny h&s bedzie, oby wydali w dobrej oprawie graficznej i z nowymi pomyslami jakich jeszcze nie widzielismy.


IMO największy problem konsol. Co z tego, że to kolejny h&s tylko z innymi modelami postaci skoro ma ładniejszą grafikę od poprzedniego i jakąś nowość ("epickie bitwy" lub porażającą liczbę kombosów w liczbie 10) skoro i tak się sprzeda w wielotysięcznym nakładzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 14:27, Tibor napisał:

Swego czasu słyszałem o MMORPG-u, który miał się dziać w świecie Conana...


A nazywa się Age of Conan, czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 19:49, sathorn1 napisał:

> Swego czasu słyszałem o MMORPG-u, który miał się dziać w świecie Conana...

A nazywa się Age of Conan, czy jakoś tak
:D

Troszkę się wysiliłem i poszukałem czegoś więcej :) Age of Conan: Hyborian Adventures. Będzie to gra MMORPG z elementami single player. Ciekawie zapowiada się system rozwoju postaci. I tak na 5 poziomie doświadczenie będziemy decydować kim chcemy zostać: Magiem, Kapłanem, Złodziejem, czy też Wojownikiem. Kiedy awansujemy na 20 poziom "skończy się kampania single player" i będziemy mogli grać w swositego MMORPG-a. Potem ważne wybory dla bohatera będziemy wybierać na 40 i 60 poziomie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować