Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 23:09, przxmek napisał:

Moja przesyłka już odebrana przez kuriera :D



Moja też :P ale czy to znaczy że jutro dojdzie ? czy poprostu dojdzie do najbliższej siedziby i dopiero w czwartek dostarczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:20, Valdar 2.4 napisał:

> Moja przesyłka już odebrana przez kuriera :D


Moja też :P ale czy to znaczy że jutro dojdzie ? czy poprostu dojdzie do najbliższej siedziby
i dopiero w czwartek dostarczą ?


pisze jak byk, ze na drugi roboczy dzien, czyli bedzie w czwartek :P moja odebrana przez kuriera dopiero o 19, wiec se troche poczekam w ten czwartek, ale moze dobrze, bo trzeba sie przygotowac na zajecia na weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:49, BR0WAR napisał:

Skoro patch jest poddawany testom, to dopiero po ich zakończeniu może być komukolwiek udostępniony
do dystrybucji/publikacji. Jeżeli zaś dostali patcha po testach, to jakim cudem nie było go
jeszcze w necie? Myślisz, że Polska jest pępkiem świata i dostaje łatki szybciej niż dużo bardziej
dochodowy zachód, gdzie jest rynek na którym mającemu problemy finansowe JoWood znacznie bardziej
zależy?


Myśle że nie tylko Polska (CDP) dostało patch szybciej i pewnie nie dzieje sie nie pierwszy raz ani w tej firmie, ani w branzy gier. Moge sie mylic, jednak chociazby na zdrowy rozsadek jest to najlogiczniejsze, i najbardziej prawdopodobne w przypadku wyadawania patcha, a nieinformowanie dystrybutorow swojej gry o takim patchu i stwierdzenie "sami predzej czy pozniej sie doweidza" bylo by nie tyle nietaktowne co raczej nieprofesjonalne i na 100% nikt takich numerow nie wycina. Zreszta, zastanow sie sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako ze gra u nas wychodzi pózniej niz na świecie jest siłą rzeczy naj dokładniejsz heheh
a z innej beczki co znaczy BTW bo zielonego pojęcia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh moze mi tutaj ktos odpowie szybko pytanie do cdp:

1) Czy artbook bedzie twardy tak jak obiecaliscie?
2) Czy bedzie konieczna modyfikacja pliku ini* w celu przyspieszenia wydajnosci i szybkosci gry czy juz sie tym zajeliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:34, John Fu napisał:

> Skoro patch jest poddawany testom, to dopiero po ich zakończeniu może być komukolwiek
udostępniony
> do dystrybucji/publikacji. Jeżeli zaś dostali patcha po testach, to jakim cudem nie było
go
> jeszcze w necie? Myślisz, że Polska jest pępkiem świata i dostaje łatki szybciej niż dużo
bardziej
> dochodowy zachód, gdzie jest rynek na którym mającemu problemy finansowe JoWood znacznie
bardziej
> zależy?

Myśle że nie tylko Polska (CDP) dostało patch szybciej i pewnie nie dzieje sie nie pierwszy
raz ani w tej firmie, ani w branzy gier. Moge sie mylic, jednak chociazby na zdrowy rozsadek
jest to najlogiczniejsze, i najbardziej prawdopodobne w przypadku wyadawania patcha, a nieinformowanie
dystrybutorow swojej gry o takim patchu i stwierdzenie "sami predzej czy pozniej sie doweidza"
bylo by nie tyle nietaktowne co raczej nieprofesjonalne i na 100% nikt takich numerow nie wycina.
Zreszta, zastanow sie sam ...


Nigdzie nie napisałem, że dystrybutorzy gry nie mają być informowani o wydawaniu patcha i nie bardzo wiem z czego wysnułeś taki wniosek... W związku z tym nie wiem też zbytnio co chciałeś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:48, BR0WAR napisał:

Nigdzie nie napisałem, że dystrybutorzy gry nie mają być informowani o wydawaniu patcha i nie
bardzo wiem z czego wysnułeś taki wniosek... W związku z tym nie wiem też zbytnio co chciałeś
powiedzieć.


Skoro ty nie potrafisz śledzić jednego wątku w rozmowie, to ja zaczynam się zastanawiać jak ty piszesz te swoje "fascynujące, ciekawsze" newsy ...

Mówiąc w najprostszym języku, pokazałem ci, w jaki sposób CDP prawdopodobnie dostało patcha przed premierą w necie, zwiększając swój czas na prace nad samą grą. Mając możliwość zrobić to profesjonalnie. To, co od kilku wypowiedzi starasz się uznać za źródło wielkiego spisku i niewiadomo, jakich teorii, które wyśmiane przez zdecydowaną większość są zresztą twojego autorstwa ... ehh może lepiej już nie staraj się na silę wzbudzić sensacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 01:09, John Fu napisał:

Skoro ty nie potrafisz śledzić jednego wątku w rozmowie, to ja zaczynam się zastanawiać jak
ty piszesz te swoje "fascynujące, ciekawsze" newsy ...

Mówiąc w najprostszym języku, pokazałem ci, w jaki sposób CDP prawdopodobnie dostało patcha
przed premierą w necie, zwiększając swój czas na prace nad samą grą. Mając możliwość zrobić
to profesjonalnie. To, co od kilku wypowiedzi starasz się uznać za źródło wielkiego spisku
i niewiadomo, jakich teorii, które wyśmiane przez zdecydowaną większość są zresztą twojego
autorstwa ... ehh może lepiej już nie staraj się na silę wzbudzić sensacji ?


Potrafię śledzić wiele wątków w rozmowie. Niemniej Twoja poprzednia wypowiedź jest zupełnie nieskładna, a ja nie lubię postów z serii "co autor miał na myśli" pisząc coś niedbale i z błędem na błędzie. I jak już powiedziałem odnosiła się do czegoś, co "ponoć" napisałem.

Przykro mi, niczego nie pokazałeś. Chciałbym też zauważyć, że premiera w necie to jedyna słuszna światowa premiera patcha. Łatka pojawia się w necie dokładnie wtedy, kiedy jest gotowa, nikt też z jej publikacją nie zwleka, bo negatywnie wpływa to na odbiór produktu przez klientów. W związku z powyższymi nikt nie dostaje jej wcześniej, wszyscy są równi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:04, John Fu napisał:

> Jak widać wyraźnie gra jest po POLSKU!!! A co do pacha to zawsze w necie można znaleść
;) A
> zresztą się o niego pytam :)

No cóż, screeny przedstawiane nie są z polskiej premiery, a zasady allegro wyraźnie mówią że
na aukcji można wystawiać przedmiot którego jest się w posiadaniu. Dziwne więc że autor aukcji
wystawia gry na przód. No i pomijajac fakt że to NIE JEST edycja kolekcjonerska, tylko normalna,
a takową możesz kupić w IDENTYCZNEJ cenie na gram.pl ... zreszta to twój wybor. Ja różnicy
nie widze, a w auckji nie ma nigdzie zapewnienia że dostniesz gre Polską, także czego ci oczywiście
nie życze możesz dostać gre w innym jezyku.


Mistic; być może to dlatego że ludzie z CDP mają właśnie w te dni najwięcej roboty związanej
z wysyłką i dopilnowaniem wszystkiego tak byś dostał gre jak najszybciej ? ;] Z tego co mnie
pamięć nie myli, po kilku dniach można było o wszystko zapytać i odpowiedzi sie dostawało.
A to że ktoś inny z gram.pl wypowiada sie w innych tematach, a nie wypowiada sie tutaj, oznacza
pewnie że te osoby nie mają z Gothic''iem nic wspolnego ...


<hahaha>

Tak faktycznie tu niepisze że to jest po polsku i wersja kolekcjonerska:

Cechy gry:
* Pełna polska wersja gry Gothic 3 na płycie DVD,

* Dodatkowa płyta DVD z filmem o powstawaniu gry Gothic 3 (na świeciewydana tylko w edycji kolekcjonerskiej)

* Drukowana na papierze kredowym, kolorowa instrukcja do gry o objętościok. 60 stron,

* Mini poradnik do gry, kolorowy i drukowany na papierze kredowym,

* Kolorowa, dużych rozmiarów, mapa świata Myrtany,

* Doskonałej jakości pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep i ze specjalnymi tłoczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:15, John Fu napisał:

> A zresztą może sie okazać że to będzie to samo tylko tańsze ;) Ale wontpie :(

/Sorry za 2 posty ale musze cos dodac/

Zientek wlasnie mi sie jedna rzecz przypomniała, kupując gry poza gram.pl i tak jesteś w jakiś
sposób uzależniony od gram.pl, pamiętaj że twój sprzedawca na Allegro tez bedzie czekał na
gre wysłaną mu z CDP, także gra musi trafić wpierw w jego rączki, następnie dopiero w twoje.


Wspomniałem też że za tą samą cene, myliłem się, na gram.pl możesz mieć taniej :] ponieważ
używając wpln, na co wsumie teraz dopiero zwrocilem uwage, mozesz kupic gre o 30 zl taniej
:P No cóż, przykro mi że uległeś aukcji i dasz zarobić jakiemuś tam sklepowi w Krakowie :P
Człowiek jednak uczy się na błędach :]


Mistic; były podobne sytuacje więc ja sam nie mówie tego z powietrza, ale sugeruje sie
tym co było już tłumaczone przez pracowników zarowno gram.pl jak i bezpośrednio CDP. No ale
też chętnie usłyszał bym jakieś słowa zapewniania czy ew. wyjaśnienia (chociaż dla mnie tutaj
raczej wszystko jest jasne), od "tych z niebieską czcionką" :P ;]


Chciałem dodać do tego tylko to że na gram.pl niema już wersji kolekcjonerskiej i dlatego nie kupiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy kurier może zawitać do mnie dziś czyli 1 listopada bo widze że dzis o 6.30 rano moja przesyłka trafiła do sortowni w skierniewicach a stamtąd właśnie będzie bezpośrednio wysyłana do mnie. i właśnie nie wiem czy mam dzis jakoś specjalnie czerkać w domu. druga sprawa to taka że jeśli faktycznie mnie nie bedzie a kurier przyjedzie to przesyłkę musze osobiście odebrać z siedziby w siernimewicach czy w warszawie (stamtąd początkowo wyruszyła)
pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś kurier nie przyjdzie świeto, jak nikogo nie zastanie w domu to przyjdzie jeszcze raz do 3 razy sztuka :), paczke może odebrać ktoś z rodzinny nie koniecznie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:41, Yacobs napisał:

Ja specjalnie na gothica 3 sobie zrobiłem upgrade kompa i wam by radził to samo. GeForce 7600gs
zalman, athlon 64 3500+, 1gb ddr2..., ale przynajmniej mogę spać spokojnie.

Na tym 1GB ramu może będziesz w stanie grać na medium <jeżeli masz mocne nerwy>
Gdyż gra potrzebuje minimum 1,5 gb ram żeby nie mieliła cały czas dyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak do gory kolega pize KURIER dzisiaj niechodzi ponieważ jest Święto...Wiec jak jzu to jutro przyjdzie... Ty niemusisz odebrac moze odebrac ktos inny z twojej rodziny...

A tak o grze napisac troche...
Gra jest bardzodobrze dobracowana ze najwiekszymi szczegółami... Akcja gry rozgrywa sie bardzo bardzo imponującą jest bardzo wciagajaca zreszta tak jak poprzednie części tej gry kazdego wciagaly na długie miesiace tak jak mnie :) gramdo dzisiaj w Ghotica 2 ale teraz od 2 dni gram w Ghotic 3 gra jest bardzo dobra a zarazem bardzo dobra grywalnosc :) Życze wszytim milej gry... Jęsli niemackie to zachecam do zakupu tej gry kupcie orginal a niepozalujecei!!!!!

Pozdro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:11, Diabolum napisał:

Tak jak do gory kolega pize KURIER dzisiaj niechodzi ponieważ jest Święto...Wiec jak jzu to
jutro przyjdzie... Ty niemusisz odebrac moze odebrac ktos inny z twojej rodziny...

A tak o grze napisac troche...
Gra jest bardzodobrze dobracowana ze najwiekszymi szczegółami... Akcja gry rozgrywa sie bardzo
bardzo imponującą jest bardzo wciagajaca zreszta tak jak poprzednie części tej gry kazdego
wciagaly na długie miesiace tak jak mnie :) gramdo dzisiaj w Ghotica 2 ale teraz od 2 dni gram
w Ghotic 3 gra jest bardzo dobra a zarazem bardzo dobra grywalnosc :) Życze wszytim milej gry...
Jęsli niemackie to zachecam do zakupu tej gry kupcie orginal a niepozalujecei!!!!!

Pozdro....


Grasz w polską wersje od 2 dni? Czy to jest inny język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:17, Boskii napisał:

> Tak jak do gory kolega pize KURIER dzisiaj niechodzi ponieważ jest Święto...Wiec jak jzu
to
> jutro przyjdzie... Ty niemusisz odebrac moze odebrac ktos inny z twojej rodziny...
>
> A tak o grze napisac troche...
> Gra jest bardzodobrze dobracowana ze najwiekszymi szczegółami... Akcja gry rozgrywa sie
bardzo
> bardzo imponującą jest bardzo wciagajaca zreszta tak jak poprzednie części tej gry kazdego

> wciagaly na długie miesiace tak jak mnie :) gramdo dzisiaj w Ghotica 2 ale teraz od 2
dni gram
> w Ghotic 3 gra jest bardzo dobra a zarazem bardzo dobra grywalnosc :) Życze wszytim milej
gry...
> Jęsli niemackie to zachecam do zakupu tej gry kupcie orginal a niepozalujecei!!!!!
>
> Pozdro....

Grasz w polską wersje od 2 dni? Czy to jest inny język?



Nie niegram w polską wersje Gram w Angielską wersje polskiej niezakupilem !!!! chociaz przydala by sie ale Angielska mi wystarcza znam Angielski to moze byc!!!!
A dlaczego pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować